Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
WTOREK 22 MAJA
Św. Rity z Cascii, zakonnicy
Św. Julii
Św. Rity z Cascii, zakonnicy
Św. Julii
Imieniny obchodzą:
Emil, Helena, Wiesław
 
wyszukiwarka
 
 

Londyn: rozpędzony samochód wjechał w tłum muzułmanów wychodzących z meczetu

Data publikacji: 2017-06-19 08:00
Data aktualizacji: 2017-06-19 08:17:00
WIADOMOŚCI
źródło: twitter.com

„Potencjalny zamach terrorystyczny”, tak władze Wielkie Brytanii nazwały zdarzenie do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Londynie. Samochód dostawczy kierowany przez 48-latka wjechał w tłum ludzi zebranych przed meczetem w wyniku czego jedna osoba zginęła a 8 zostało rannych.

 

W komunikacie przekazanym przez brytyjskie służby ratunkowe poinformowano, że 15 minut po północy odebrano pierwszy telefon z informacjami o zdarzeniu. Rozpędzony samochód wjechał w tłum składający się w zdecydowanej większości z muzułmanów, którzy wychodzili z wieczornej modlitwy w meczecie przy Seven Sisters Road w Finsbury Park.

 

Służby mundurowe zdementowały jednocześnie pojawiające się w internecie informacje o „trzech napastnikach” oraz ataku nożownika na ludzi znajdujących się w tłumie po wjechaniu w niego pojazdu.

 

Poinformowano również, że sprawca, 48-latek, został aresztowany i przewieziony do szpitala. Jeszcze w poniedziałek ma on być przesłuchany i poddany badaniom psychiatrycznym.

 


Źródło: wprost.pl

TK

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Tomasz
SZWAGIER to jest wojna na której z wrogiem walczy wszystkimi dostępnymi środkami.
JARO
ciekawie spojrzał na to co się dzieje, tzn. z obecną wędrówką ludów ku Europie, pan Stanisław Michalkiewicz i wyłożył to w artykule w najnowszym numerze "Najwyższego Czasu"; może to być, bo wszystko się zazębia co wyłożył i chyba udowodnił; ale niech ocenią to czytelnicy tegoż artykułu;
teść
Oczywiście władze mogą wprowadzać coraz większy zamordyzm, jednak to dalej nie rozwiązuje problemu (nie mogą kontrolować wszystkich i wszystko przez cały czas), jedynie pomaga częściowo ograniczyć skutki w postaci zamachów czy starć, a wcześniej czy później problem i tak wypłynie na powierzchnię i wybuchnie ze zdwojoną siłą. Wtedy to dopiero odejście od obecnego lewackiego zidiocenia będzie możliwe. Jedyna recepta na pokojową koegzystencję z muzułmanami to odgrodzenie się od nich murem i życie każdego u siebie, dlatego jestem pesymistą.
teść
(jakże prawdziwe jest powiedzenie, że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum). Odpowiedzią mas na ucisk elit czy innych nacji był i jest bunt I obawiam się, że w tym przypadku nie jest inaczej i nie jest to żadna ?zadyma?, ale początek drogi na końcu której jest po prostu wojna w Europie. Problemem są różne populacje i wizje co do kształtowania przestrzeni w której żyją. Jak już napisałem poprzednio elity nie porzucą swojej ideologii oraz muzułmanie dobrowolnie nie wrócą do siebie (w końcu zapewniamy im poziom życia wyższy niż w dziurach z których się do nas przenoszą), dlatego to będzie eskalować. To musi eskalować, bo problem jest i nie zniknie, a ?wyluzowanie, pójście pooglądać TV i napić się piwa? oznacza po prostu kapitulację i nie sądzę aby wszyscy rdzenni Europejczycy to zaakceptowali.
teść
@szwagier Muzułmanów jak najbardziej da się wyrugować z Europy - w historii były już przymusowe, masowe przesiedlenia czy migracje ludności jak w Europie po II wojnie światowej, po dekolonizacji czy przy podziale Indii w 1947, tak więc nie będzie to nic nowego. Problemem właśnie jest lewacka ideologia zatruwająca naszą cywilizację (fałszywa ideologia jest podstawą fałszywej percepcji rzeczywistości, co jest podstawą fałszywej polityki, a to z kolei kreuje problemy) która sprawia, że władze zachodnich państw używają aparatu państwowego i jego zasobów wbrew interesom rdzennych populacji. To jest właśnie największą tragedią naszej sytuacji, że to wszystko było do uniknięcia, to wszystko jest zniszczeniem zadanym samemu sobie, bo imigranci nie mogliby tak po prostu siłą zmusić nas do zaakceptowania ich kolonizacji (mamy wystarczające środki by temu przeciwdziałać), ale ideologia pcha nas w tym kierunku
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY