Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 29 CZERWCA
Św. Beaty, męczennicy
Św. Beaty, męczennicy
Świętych Apostołów Piotra i Pawła
Imieniny obchodzą:
Piotr, Paweł, Emma
 
wyszukiwarka
 
 
Reklama
 

Oferta reklamowa portalu PCh24.pl

2013Pół miliona odsłon i blisko ćwierć miliona odwiedzin miesięcznie – portal PCh24.pl to poczytne źródło informacji i opinii dla wszystkich, którzy poszukują odważnych i niezależnych tekstów.
Prawa Strona Internetu zaprasza do współpracy!

 

W marcu 2012 r. uruchomiliśmy nowoczesny chrześcijański projekt internetowy, z dynamicznym działem informacji, telewizją internetową i kanałami społecznościowymi. Aktualne wydarzenia z życia chrześcijan oraz ze świata polityki i gospodarki towarzyszą lekturze duchowej, kulturalnej i lifestylowej...

 

... chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w poniższy link i pobierz aktualną ofertę współpracy portalu PCh24.pl:

 


POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ REKLAMOWĄ PORTALU PCH24.PL,
ZAWIERAJĄCĄ STATYSTYKI ODWIEDZIN, RODZAJE I CENY REKLAM (PLIK PDF)Kontakt z nami:

Portal PCh24.pl – Polonia Christiana
Adres: ul. Augustiańska 28, 31-064 Kraków
Osoba kontaktowa: Marcin Musiał
E-mail: [email protected]

Wydawcą portalu i właścicielem powierzchni reklamowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi w Krakowie.

Polska

Poseł Anna Maria Siarkowska ma gotowy projekt ustawy likwidującej prawną możliwość mordowania nienarodzonych dziecki z powodu tzw. przesłanki eugenicznej. Pod dokumentem jest już wymagana liczba podpisów. Zdaniem Siarkowskiej, posłowie PiS „dostali przykaz, żeby się nie podpisywać” pod projektem.

 
Świat

Po ostrzelaniu przez policyjny helikopter budynku Sądu Najwyższego w Caracas rządzący Wenezuelą socjaliści prezydenta Maduro oskarżali o atak opozycjonistów. Okazuje się jednak, że akcję przeprowadził… aktor Oscar Perez. Zdaniem opozycji cała sprawa została sfingowana przez władze, by zdobyć moralne prawo do dalszego represjonowania przeciwników skrajnie nieudolnej lewicy odpowiadającej za biedę i głód w kraju.

 
Świat

Niższa izba parlamentu Czech przyjęła nowelę konstytucji, która zakłada nowe prawa właścicieli broni palnej. Jej legalni posiadacze będą mogli jej użyć… do obrony - w razie ataku terrorystycznego lub innej sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu państwa.

 
Polska

Zbigniew Podraza z postkomunistycznego Sojuszu Lewicy Demokratycznej wziął 1 maja udział w obchodach Święta Pracy w rządzonym przez siebie mieście. Na uroczystościach powiewały flagi z sierpem i młotem oraz widoczne były wizerunki bolszewickiego zbrodniarza Włodzimierza Lenina. Prezydent złożył kwiaty pod pomnikiem „Bohaterów Czerwonych Sztandarów”, a następnie podziękował środowiskom komunistycznym za zorganizowanie uroczystości – informuje niezalezna.pl. Środowiska prawicowe poinformowały o sprawie prokuraturę.

 
Polska

7 października, we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, cała Polska wzdłuż liczącej 3,5 tys. km granicy ma zostać opleciona modlitwą różańcową. W kilkunastu polskich diecezjach już trwają przygotowania do tego wielkiego wydarzenia – informuje „Nasz Dziennik”.

 
Kościół

Stanowczy głos w kwestii sakramentów dla żyjących w „homo-małżeństwach” zabrał Thomas Paprocki, amerykański biskup diecezji Springfield w stanie Illinois i doktor prawa kanonicznego. Podkreślił on, w oparciu o kodeks prawa kanonicznego, że takie osoby nie mogą przyjmować Ciała Chrystusa a działalność duszpasterzy powinna zmierzać do ich nawrócenia.

 
Świat

Zielony premier Badenii-Wirtembergii Winfried Kretschmann chce znacząco rozbudować nauczanie islamu w szkołach zarządzanego przez siebie landu. Idzie o fachową wykładnię islamu sunnickiego i zwiększenie liczby adeptów teologii muzułmańskiej.

 
Świat

Podobnie jak w przypadku prezydentury Francoisa Hollande’a, pięciolatka rządów Emmanuela Macrona we Francji zaczyna się od społecznych reform, które narzucają „postępowe” rozwiązania.

 
Świat

Już  w przyszłym roku powinny być przygotowane podręczniki do nauczania w języku kazachskim zapisanym alfabetem łacińskim. Poinformował o tym prezydent Republiki Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew, deklarujące jednocześnie przyspieszenie przejścia z cyrylicy na alfabet łaciński jeszcze przed pierwotnie zakładanym rokiem 2025.

 
Świat

Unia Europejska analizuje lukę w finansowaniu programów depopulacyjnych. To efekt decyzji prezydenta USA Donalda Trumpa, który zakazał dotowania z federalnych funduszy organizacji pozarządowych propagujących mordowanie dzieci poczętych za granicami Stanów Zjednoczonych. W tej sytuacji europejski komisarz ds. rozwoju przyznał, że obecnie UE pracuje z Fundacją Gatesów oraz ONZ nad programami upowszechnienia na świecie tzw. skutecznej antykoncepcji, czyli sterylizacji i aborcji.