Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 03 KWIETNIA
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża

Pierwszy Piątek
Imieniny obchodzą:
Jakub, Pankracy
 

Abby Johnson apeluje o modlitwę przed przyjazdem do Polski. Musimy odpowiedzieć!

Data publikacji: 2020-01-24 08:00
Data aktualizacji: 2020-01-24 08:08:00
WIADOMOŚCI

Cieszę się, że będę w Polsce. Wasz kraj jest piękny, a polski papież Jan Paweł II to dla mnie ważna osoba. Zapraszam was na spotkania ze mną, posłuchajcie mojej historii – mówi Abby Johnson w specjalnym filmie nagranym przed zbliżającą się wizytą w Polsce.  Abby poprosiła też Polaków o wsparcie modlitewne.

 

Spotkajmy się i porozmawiajmy. Posłuchajcie mojej historii. Nawet jeśli nie macie jednoznacznych poglądów na temat aborcji, nawet jeśli popieracie aborcję, to przyjdźcie i posłuchajcie mojego świadectwa. Może to, co powiem zmieni wasze życie – mówi Abby Johnson w filmie nagranym specjalnie dla Polaków.

 

Autorka książki „Nieplanowane” poprosiła o wsparcie modlitewne przed swoją wizyta w naszym kraju. Abby przyjedzie do Polski 10 lutego, a dzień później rozpocznie swoją trasę, w trakcie której odwiedzi pięć miast: Bydgoszcz, Kraków, Piłę, Rumię i Warszawę. – Proszę Polaków o modlitwę w intencji mojej nadchodzącej wizyty – poprosiła.

 

Przed każdym spotkaniem zgromadzeni w kościołach odmówią różaniec przebłagalny za grzech aborcji, wezmą udział we Mszy Świętej, a następnie wysłuchają świadectwa Abby Johnson. W Krakowie, gdzie spotkanie odbędzie się w Łagiewnikach, Mszy Świętej przewodniczył będzie ks. abp. Marek Jędraszewski.

 

Poglądy i droga życiowa Abby Johnson są krytykowane przez wpływowe, lewicowe środowiska. Zwolennicy aborcji kierują przeciwko niej liczne, kłamliwe oskarżenia, zarzucając brak uczciwości. Robią to, mimo tego, że Abby wiele razy publicznie odnosiła się do tych zarzutów.

 

Niechęć lewicowych środowisk wobec Abby Johnson wynika przede wszystkim z tego, że od lat ujawnia ona tajemnice propagandy przemysłu aborcyjnego. Sama pracowała w jednej z klinik aborcyjnych. Po stronie obrońców życia stanęła w chwili, gdy zobaczyła aborcję na własne oczy. – Każdego dnia modlę się za tamto dziecko, które zginęło na moich oczach. I za jego matkę – wyznała po latach w jednym z wywiadów Abby Johnson.

 

Abby od dawna jest na celowniku wielu organizacji proaborcyjnych. To za jej sprawą świat dowiedział się o systemach kwotowych, ustalanych w ośrodkach Planned Parenthood. Ta aborcyjna organizacja zakładała ilość aborcji, jaką należące do niej kliniki powinny wykonać każdego roku, by odnotować określony zysk. Abby ujawniała też metody wewnętrznej propagandy, stosowane przez pracowników Planned Parenthood, której celem było przekonanie ich, że aborcja to normalny, nieszkodliwy zabieg, a obrońcy życia są łamiącymi prawo awanturnikami.

 

Atatki, z jakimi spotyka się Abby w trakcie naszej działalności, powinny zmotywować nas do pozytywnej odpowiedzi na jej prośbę i regularnej modlitwy w intencji jej przyjazdu do Polski.

 

TK

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Kefas
Jak po drugiej stronie spojrzymy w oczy tym, którzy się nie narodzili.. Otaczajmy się wzajemną modlitwą, aby dane nam było zrozumienie, przebaczenie i nawrócenie.. Wykorzystajmy czas dany nam jeszcze przez Pana Boga tu, gdzie możemy wszystko odpokutować..
Kasia
Brawo. Jedno życie więcej to jedna dusza płonące miłością do Boga
JARO
proszę porównać tę wspaniałą dziewczynę z tą od CO2; jak to mówią: Niebo a Ziemia; trzeba nie tylko mocno się pomodlić za Abby, ale również godnie powitać i przyjąć w Polsce; niech Jej spotkania uczynią wiele, wiele dobrego w umysłach Polek, które są bombardowane zatrutym ziarnem przez odczłowieczone babska - inaczej nie można tych "kobiet", co to nawołują do aborcji, nazwać;
@Ewa
Czytam w Twoich słowach krytykę i czuję podobnie. Jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, choć trudno to zrozumieć, że ona nie zdawała sobie sprawy z tego, co robi. A gdy zrozumiała, zaczęła działać. Z pewnością wymaga to wiele odwagi i samozaparcia. Z pewnością zasługuje na modlitwę.
lilu
Obok radykalnych zwolenników i przeciwników jest wielu ludzi zagubionych lub nie mających jeszcze jasnego oglądu problemu. Chetnie pójde tam z córkami. Sadze, że takie spotkanie wzmocni je w starciu z tym co czeka je w przyszłości. BRAWO!
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY