Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 09 GRUDNIA
Św. Jana Diego
Św. Leokadii, męczennicy
Św. Jana Diego
Św. Leokadii, męczennicy

Imieniny obchodzą:
Leokadia, Wiesława, Waleria
 

Akcja wsparcia męczenników. Muzułmanie chcą zmian na polskiej uczelni [RAPORT PCH24]

Data publikacji: 2019-11-22 17:00
Data aktualizacji: 2019-12-02 14:32:00

Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie kontynuuje akcję „zanurzania we krwi” męczenników najważniejszych światowych zabytków, katedr oraz kościołów. Kościoły są oświetlane na czerwono, po to, by świat nie zamykał oczu na męczeństwo chrześcijan. W "Raporcie PCH24" także o muzułmańskich studentach z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, którzy domagają się zmiany planu zajęć. Chodzi o to, aby przerwy były dostosowane do pór ich modlitwy. Na program zaprasza Jacek Ożóg.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
mały
Tylko dla tego że trzymamy się jako naród wiary w Boga i przynajmniej staramy się choć jeszcze bardzo nieudolnie żyć według nakazów Jezusa...istniejemy...ale jesteśmy mocno zagrożeni, islamistami, Ukraińcami ze stałym pobytem, LGBT itp.itd. nasza młodzież stroni od Kościoła Katolickiego np. w Częstochowie nie chodzi na Msze Święte ponad 90% młodzieży. Nie łudźmy się że nie będzie tego konsekwencji....tragicznych konsekwencji. Tam gdzie upada świętość życia tam rozprzestrzenia się grzech.
mały
kto podporządkowuje się innowiercom sam jest innowiercą. Obrzydliwością w oczach Boga jest wprowadzanie pogaństwa, na tym pośliznął się życiowo nawet Salomon, dla tego miecz nie odszedł jako kara od jego królestwa a był najmądrzejszym z królów, nie czyńmy tego błędu.W Polsce rządzą Polacy jeśli islamistom się to nie podoba to WYNOCHA, poganie nie będą tu rządzić. Albo się dostosują albo fora ze dwora. Precz z wyznawcami demonów !!
Jadwiga
Jak tak dalej pójdzie to wszyscy a przede wszystkim rządzący, pewnego ranka obudzą się z ręką w nocniku. Już od dawna wiadomo, że nie powinniśmy przyjmować islamistów. Polska jest chrześcijańska i nie pozwólmy rządzić się u nas muzułmanom.
obserwator77
Polacy też chcą zmian na polskich uczelniach. Na początek należy usunąć z tychże uczelni tych którym one z jakichś powodów nie odpowiadają.
Niewielbłąd
Po pierwsze: islam nie jest żadną wiarą, ani żadnym "Kościołem", którego zachcianki miały by być spełniane przez Polski Rząd. Po drugie: islam to "zbrodnicza ideologia"zmusza do mordowania wszystkich, którzy nie są muzułmanami - zgodnie więc z polską Konstytucją, jej działalność w Polsce jest nielegalna i musi być "zakazana". Dziwi więc nas ta zbytnia tolerancja tej aktywizacji islamskich "dzychadystów" - uśpionych póki co, póki jeszcze nie urośli w śiłę. Stanowią jednak olbrzymie zagrożenie dla naszego Społeczeństwa i Państwa, zaś Rząd udaje "ślepego"jakby tego nie widziałi chwali się samymi sukcesami..., że nic nam nie zagraża, że Polska jest bezpieczna. A jednak jest inaczej - ten Rząd jest bardzo "nieporadny" i tchórzliwy i owoców tego widzimy co raz więcej i to nas powinno martwić!
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY