Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 03 LIPCA
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
Pierwszy Piątek
Imieniny obchodzą:
Tomasz, Anatol, Jacek
 

Akcja wsparcia męczenników. Muzułmanie chcą zmian na polskiej uczelni [RAPORT PCH24]

Data publikacji: 2019-11-22 17:00
Data aktualizacji: 2019-12-02 14:32:00

Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie kontynuuje akcję „zanurzania we krwi” męczenników najważniejszych światowych zabytków, katedr oraz kościołów. Kościoły są oświetlane na czerwono, po to, by świat nie zamykał oczu na męczeństwo chrześcijan. W "Raporcie PCH24" także o muzułmańskich studentach z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, którzy domagają się zmiany planu zajęć. Chodzi o to, aby przerwy były dostosowane do pór ich modlitwy. Na program zaprasza Jacek Ożóg.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
mały
Tylko dla tego że trzymamy się jako naród wiary w Boga i przynajmniej staramy się choć jeszcze bardzo nieudolnie żyć według nakazów Jezusa...istniejemy...ale jesteśmy mocno zagrożeni, islamistami, Ukraińcami ze stałym pobytem, LGBT itp.itd. nasza młodzież stroni od Kościoła Katolickiego np. w Częstochowie nie chodzi na Msze Święte ponad 90% młodzieży. Nie łudźmy się że nie będzie tego konsekwencji....tragicznych konsekwencji. Tam gdzie upada świętość życia tam rozprzestrzenia się grzech.
mały
kto podporządkowuje się innowiercom sam jest innowiercą. Obrzydliwością w oczach Boga jest wprowadzanie pogaństwa, na tym pośliznął się życiowo nawet Salomon, dla tego miecz nie odszedł jako kara od jego królestwa a był najmądrzejszym z królów, nie czyńmy tego błędu.W Polsce rządzą Polacy jeśli islamistom się to nie podoba to WYNOCHA, poganie nie będą tu rządzić. Albo się dostosują albo fora ze dwora. Precz z wyznawcami demonów !!
Jadwiga
Jak tak dalej pójdzie to wszyscy a przede wszystkim rządzący, pewnego ranka obudzą się z ręką w nocniku. Już od dawna wiadomo, że nie powinniśmy przyjmować islamistów. Polska jest chrześcijańska i nie pozwólmy rządzić się u nas muzułmanom.
obserwator77
Polacy też chcą zmian na polskich uczelniach. Na początek należy usunąć z tychże uczelni tych którym one z jakichś powodów nie odpowiadają.
Niewielbłąd
Po pierwsze: islam nie jest żadną wiarą, ani żadnym "Kościołem", którego zachcianki miały by być spełniane przez Polski Rząd. Po drugie: islam to "zbrodnicza ideologia"zmusza do mordowania wszystkich, którzy nie są muzułmanami - zgodnie więc z polską Konstytucją, jej działalność w Polsce jest nielegalna i musi być "zakazana". Dziwi więc nas ta zbytnia tolerancja tej aktywizacji islamskich "dzychadystów" - uśpionych póki co, póki jeszcze nie urośli w śiłę. Stanowią jednak olbrzymie zagrożenie dla naszego Społeczeństwa i Państwa, zaś Rząd udaje "ślepego"jakby tego nie widziałi chwali się samymi sukcesami..., że nic nam nie zagraża, że Polska jest bezpieczna. A jednak jest inaczej - ten Rząd jest bardzo "nieporadny" i tchórzliwy i owoców tego widzimy co raz więcej i to nas powinno martwić!
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY