Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
WTOREK 26 MAJA
Św. Filipa Neri
Św. Filipa Neri
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Ewelina, Marianna, Paulina
 

Antyklerykalny homoseksualista w roli autorytetu TVP Info. Robert Biedroń u Michała Rachonia

Data publikacji: 2018-10-11 12:01
Data aktualizacji: 2018-10-11 12:23:00
WIADOMOŚCI
Biedroń i Rachoń. Screen: vod.tvp.pl.

Gdy kilkanaście dni temu w programie Michała Rachonia „Woronicza 17” pojawił się Adrian Zandberg ze skrajnie lewicowej partii Razem można było odnieść wrażenie, że w zarządzanej przez ludzi PiS telewizji publicznej zrezygnowano z pewnych zasad doboru uczestników audycji. Wyemitowany w środę program „Minęła 20” rozwiał wszelkie wątpliwości. Teraz widać wyraźnie. W TVP obowiązuje jedna zasada: nie ważne kto, ważne, że przeciw PO.

 

A że kariera polityczna homoaktywisty Roberta Biedronia poszła w kierunku walki z obozem Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, to też „tęczowy” polityk został zaproszony przez Michała Rachonia do studia Telewizji Polskiej.

 

Fałszywa prawica kolejny raz udowadnia, że nie liczą się zasady moralne, a jedynie władza. Chęć pokonania środowiska liberalnego zaowocowała konsekwentnym zapraszaniem polityków skrajnej lewicy, którzy mogą odebrać część poparcia koalicji PO-N. Michał Rachoń – ten sam, który co czwartek zaprasza Wojciecha Cejrowskiego do rozmowy rozpoczynającej się od słów „Szczęść Boże” – tym razem zaprosił homoseksualnego aktywistę.

 

Środowa audycja rozpoczęła się od zacytowania krytycznych wobec PO słów Roberta Biedronia m.in. w sprawie… zakazania organizowania homoparady w Lublinie. Dokonał tego prezydent miasta związany z Platformą.

 

Dalej Biedroń w szatach moralnego autorytetu atakował PO za skandaliczne słowa prezydenta Legionowa i chwalił PiS za wprowadzenie dwukadencyjności w samorządzie. Nie zabrakło również okazji do pokazania się w roli fachowca zainteresowanego codziennymi problemami Polaków. Odcinał się przy tym od walki dwóch politycznych obozów w sprawie Sądu Najwyższego. Prezentował się jako wierny obrońca demokracji, zwracając jednocześnie uwagę, że społeczeństwo bardziej interesuje się sprawnym orzekaniem przez wymiar sprawiedliwości.

 

Mam nadzieję na kolejne spotkanie z Robertem Biedroniem i dokończenie tej rozmowy, bo pytań jest cała masa – nie tylko dotyczących sądownictwa – zakończył rozmowę Michał Rachoń.

 

Do sprawy zaproszenia homoaktywisty przez Telewizję Polską odniósł się były poseł Krzysztof Bosak. „Dobrze rozumiem, że pisowskie TVP do krytyki seksizmu zatrudniło czołowego geja, który gdy byłem młodym chłopakiem to w tabloidach deklarował, że chętnie umyłby mi plecy i który przy wielu okazjach sypał publicznie i niepublicznie jakieś obleśne aluzje? Gratulacje prawico!” – napisał na Twitterze parlamentarzysta z LPR.

 

 

Tymczasem Biedroń to nie tylko polityk, który swoją karierę oparł na homoseksualizmie. Popiera aborcję i legalizację związków osób tej samej płci. Ponadto, jak na lewicowca przystało, jest antyklerykałem.

 

Czwartkowa „Rzeczpospolita” podała, że jednym z postulatów programowych Roberta Biedronia jest likwidacja Funduszu Kościelnego. I takiego człowieka – w trakcie emisji antyklerykalnego filmu „Kler” – w roli eksperta przedstawia telewizja finansowana z pieniędzy publicznych.

 

 

Źródło: TVP Info / „Rzeczpospolita”

MWł

 

 

Polecamy również:

Kto będzie twarzą rewolucji w Polsce?

 

 

  

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
PL
Tylko czekać jak w tvpis=tvn ogłoszą poparcie narodowe dla Biedronia na poziomie 80%. Rachoń bardzo się stara.
Arnold
Taka jest polityka. Marek Jurek chciał działać w białych rękawiczkach i gdzie jest teraz?
Salus
Najpierw prezydent miasta, a potem prezydent III RP. Nie może zostać wybrany? Ależ może, i to w stylu koncertowym.
iskierka
Pan Rachoń zapomniał dzięki komu zaistniał. Podobnie pan prezes Kurski. Warszawka kształtuje ich gusta. Mają słuchaczy za >wsioków< i dlatego zapraszają skandalistów, robiąc im reklamę i samemu się dobrze bawiąc. Dziś nie ma wyboru albo prymitywne -polityczne programy info albo rozrywka w stylu disco polo. O przepraszam, został jeszcze Redaktor Bałembowski [wPolsce.pl] i JEGO CIEKAWI GOŚCIE gdyby nie On to odbiornik TV do śmieci.
normalka
PiS razem z Biedroniem chrystianizują zepsutą Europę. Biedroń na pewno jest katolikiem otwartym zatem nic w tym dziwnego. Dziś każdy jest katolikiem. Jedni są otwarci, inni zamknięci. Wielu katolików otwartych z PiS obecnie uznaje aborcję za prawo człowieka to dlaczego Rachoń nie może nawiązać stosunku z Biedroniem.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY