Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 22 LISTOPADA
Św. Cecylii, męczennicy
Św. Sawy
Św. Cecylii, męczennicy
Św. Sawy
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek, Stefan
 

Austria: zakaz wstępu do szkół dla homodeprawatorów

Data publikacji: 2019-06-16 07:00
Data aktualizacji: 2019-06-15 16:05:00
WIADOMOŚCI
źródło: pixabay.com

W Austrii deprawatorzy dzieci spod znaku LGBT nie będą mieć wstępu do szkół. Główne partie przygotowały ustawę, która zakazuje demoralizacji uczniów.

 

W ubiegłym roku wybuchła w Austrii afera z powodu obecności w szkołach pracowników organizacji „TeenStar”, która zajmuje się edukacją seksualną. Nie dlatego bynajmniej, by „TeenStar” prezentowała treści LGBT; wprost przeciwnie. Grupa informowała uczniów, że homoseksualizm jest wyleczalny i nie trzeba przez całe życie być tzw. gejem. Jako, że organizacja miała wsparcie Konferencji Episkopatu Austrii, lewackie siły rozpoczęły niesamowitą nagonkę na prawicowy rząd ÖVP i FPÖ oraz na biskupów.

 

Władze ugięły się i zakazały grupie wstępu do szkół. Teraz jednak zamierzają wykorzystać ten casus, by uniemożliwić wkraczanie na lekcje edukacji seksualnej także wszelkiej maści lewackim organizacjom, które szermując hasłami tolerancji głoszą antropologiczne kłamstwa i tęczowy totalitaryzm. Partie ÖVP i FPÖ złożyły wniosek, który zakazuje uczestnictwa w lekcjach edukacji seksualnej jakimkolwiek osobom trzecim oprócz nauczycieli i samych uczniów.

 

„W obszarze edukacji seksualnej są w szkołach w Austrii aktywne niezliczone organizacje. Podczas wielomiesięcznej dyskusji krytykowano wciąż TeenStar, stowarzyszenie wspierane przez Konferencję Episkopatu. Nie mówiono w ogóle o jeżących włosy na głowie treściach rozmaitych aktywnych w szkołach innych grup” - napisała w mediach społęcznościowych Gudrun Kugler-Lang, deputowana do parlamentu z ramienia ÖVP. Jak dodała, wystarczy, by lekcje edukacji seksualnej prowadzili nauczyciele, żadnych innych osób do tego nie potrzeba. „Razem z FPÖ mamy większość popierającą ten wniosek. To ważny krok naprzód – i bardzo się z tego cieszę!” - dodała.

 

Choć ustawa ograniczy działalność także dobrych, katolickich organizacji, to uderzy przede wszystkim w o wiele liczniejsze podłe grupy deprawatorów. Co więcej takie stowarzyszenia jak „TeenStar” będą mogły nadal wspierać edukację w prywatnych katolickich szkołach.

 

Pach

Źródło: jungefreiheit.de

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
jac
Żeby cokolwiek zmienić, a więc ZAKAZAĆ całkowicie i zdroworozsądkowo tego typu edukacji, trzeba ludzi odważnych w polityce i jednoznacznej postawy społeczeństwa. Drugim krokiem musiałoby być porozumienie z rządami innych krajów w regionie w tej kwestii. Tylko kontrrewolucja i odzyskiwanie pola krok po kroku. MASOWE ODRZUCENIE DEPRAWACJI. Oczywiście edukacja jest jedną z wielu gałęzi do odzyskania. Jak być powinno? W sprawach moralnych podam przykład przedwojenny: taka sama narracja obowiązywała w domu, szkole, kościele, sferze publicznej. Bez niedomówień, bez manipulacji pojęciami. Amen.
Michał
dzieci trzeba edukować w domu. Rodzice nie są tym zainteresowani, wolą oddać dzieci instytucjom.
Edu
LGBT GENDER - JAKO IDEOLOGIA NEOMARKSISTOWSKA powinna być ZWALCZANA Z URZĘDU TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI
Michal
Akurat brak jakiejkolwiek rzeczywistej reakcji ze strony nierządu w ciągu 4 lat świadczy jednoznacznie o PiS-ie. Społeczeństwo pomimo ze obejmuje wiele uszkodzonych jednostek, jestem przekonany ze jest jednoznacznie przeciwne agitacji zboczeńców w szkołach. I nawet ten fakt nie pozwala ?katolickiej prawicy? uczynić nic dla przyszłości Polski.
Robert
@rodzice Gdyby tak faktycznie było, że rodzice chcą wartości to już teraz nie było dzieci w szkołach. Rodzice, którym zależy to margines.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY