Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 03 LIPCA
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
Pierwszy Piątek
Imieniny obchodzą:
Tomasz, Anatol, Jacek
 

Austria: zakaz wstępu do szkół dla homodeprawatorów

Data publikacji: 2019-06-16 07:00
Data aktualizacji: 2019-06-15 16:05:00
WIADOMOŚCI
źródło: pixabay.com

W Austrii deprawatorzy dzieci spod znaku LGBT nie będą mieć wstępu do szkół. Główne partie przygotowały ustawę, która zakazuje demoralizacji uczniów.

 

W ubiegłym roku wybuchła w Austrii afera z powodu obecności w szkołach pracowników organizacji „TeenStar”, która zajmuje się edukacją seksualną. Nie dlatego bynajmniej, by „TeenStar” prezentowała treści LGBT; wprost przeciwnie. Grupa informowała uczniów, że homoseksualizm jest wyleczalny i nie trzeba przez całe życie być tzw. gejem. Jako, że organizacja miała wsparcie Konferencji Episkopatu Austrii, lewackie siły rozpoczęły niesamowitą nagonkę na prawicowy rząd ÖVP i FPÖ oraz na biskupów.

 

Władze ugięły się i zakazały grupie wstępu do szkół. Teraz jednak zamierzają wykorzystać ten casus, by uniemożliwić wkraczanie na lekcje edukacji seksualnej także wszelkiej maści lewackim organizacjom, które szermując hasłami tolerancji głoszą antropologiczne kłamstwa i tęczowy totalitaryzm. Partie ÖVP i FPÖ złożyły wniosek, który zakazuje uczestnictwa w lekcjach edukacji seksualnej jakimkolwiek osobom trzecim oprócz nauczycieli i samych uczniów.

 

„W obszarze edukacji seksualnej są w szkołach w Austrii aktywne niezliczone organizacje. Podczas wielomiesięcznej dyskusji krytykowano wciąż TeenStar, stowarzyszenie wspierane przez Konferencję Episkopatu. Nie mówiono w ogóle o jeżących włosy na głowie treściach rozmaitych aktywnych w szkołach innych grup” - napisała w mediach społęcznościowych Gudrun Kugler-Lang, deputowana do parlamentu z ramienia ÖVP. Jak dodała, wystarczy, by lekcje edukacji seksualnej prowadzili nauczyciele, żadnych innych osób do tego nie potrzeba. „Razem z FPÖ mamy większość popierającą ten wniosek. To ważny krok naprzód – i bardzo się z tego cieszę!” - dodała.

 

Choć ustawa ograniczy działalność także dobrych, katolickich organizacji, to uderzy przede wszystkim w o wiele liczniejsze podłe grupy deprawatorów. Co więcej takie stowarzyszenia jak „TeenStar” będą mogły nadal wspierać edukację w prywatnych katolickich szkołach.

 

Pach

Źródło: jungefreiheit.de

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
jac
Żeby cokolwiek zmienić, a więc ZAKAZAĆ całkowicie i zdroworozsądkowo tego typu edukacji, trzeba ludzi odważnych w polityce i jednoznacznej postawy społeczeństwa. Drugim krokiem musiałoby być porozumienie z rządami innych krajów w regionie w tej kwestii. Tylko kontrrewolucja i odzyskiwanie pola krok po kroku. MASOWE ODRZUCENIE DEPRAWACJI. Oczywiście edukacja jest jedną z wielu gałęzi do odzyskania. Jak być powinno? W sprawach moralnych podam przykład przedwojenny: taka sama narracja obowiązywała w domu, szkole, kościele, sferze publicznej. Bez niedomówień, bez manipulacji pojęciami. Amen.
Michał
dzieci trzeba edukować w domu. Rodzice nie są tym zainteresowani, wolą oddać dzieci instytucjom.
Edu
LGBT GENDER - JAKO IDEOLOGIA NEOMARKSISTOWSKA powinna być ZWALCZANA Z URZĘDU TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI
Michal
Akurat brak jakiejkolwiek rzeczywistej reakcji ze strony nierządu w ciągu 4 lat świadczy jednoznacznie o PiS-ie. Społeczeństwo pomimo ze obejmuje wiele uszkodzonych jednostek, jestem przekonany ze jest jednoznacznie przeciwne agitacji zboczeńców w szkołach. I nawet ten fakt nie pozwala ?katolickiej prawicy? uczynić nic dla przyszłości Polski.
Robert
@rodzice Gdyby tak faktycznie było, że rodzice chcą wartości to już teraz nie było dzieci w szkołach. Rodzice, którym zależy to margines.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY