Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 10 KWIETNIA
Św. Fulberta, biskupa
Św. Michała de Sanctis
Św. Fulberta, biskupa
Św. Michała de Sanctis
Wielki Piątek
Imieniny obchodzą:
Makary, Michał
 

Biedroń straszy „strefami wolnymi od LGBT”. Mówi o czasach sprzed II wojny światowej

Data publikacji: 2020-02-17 06:00
Data aktualizacji: 2020-02-17 08:21:00
WIADOMOŚCI
Fotograf: Adam Chelstowski, Archiwum: Forum

Jeżeli gdziekolwiek jakiekolwiek strefy powstają, to każdy człowiek, który ma odrobinę przyzwoitości, godności i empatii, powinien protestować – powiedział w niedzielę na Dolnym Śląski kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń komentując pomysł części radnych z Chocianowa, aby wprowadzić w gminie tzw. strefę wolną od LGBT.

 

Zdaniem Biedronia tego typu uchwały przypominają „najgorsze czasy sprzed II wojny światowej”. Polityk zaapelował do wyborców o „solidarność w tej sprawie”. – Proszę, żebyśmy mieli odwagę się temu sprzeciwiać, żebyśmy w tej sprawie zaczęli reagować i dmuchać na zimne, póki nie jest za późno – mówił.

 

Kandydat Lewicy na prezydenta wyraził zaniepokojenie, że „coraz więcej gmin objętych jest już takimi strefami”. – Wybierzmy sobie prezydenta, który będzie miał odwagę reagować na takie sytuacje. Gdzie był prezydent Duda przez ostatnie lata, kiedy kolejne gminy i powiaty przyjmowały tego typu uchwały? W konstytucji napisaliśmy, że nikt nie będzie dyskryminowany z jakiegokolwiek powodu. Ja nie będę biernie przyglądał się takim sytuacjom – zadeklarował Biedroń.

 

Robert Biedroń to kolejny polityk, który powtarza kłamstwa, jakoby w Polsce były miejscowości, na terytorium których obowiązywałby zakaz przebywania tzw. osób LGBT. Samorządy „wolne od LGBT” to miejsca, w których władze lokalne nie przyłożą ręki do promocji ideologii gender oraz będą podejmowały kroki w celu wzmocnienia instytucji małżeństwa i rodziny.

 

Źródło: gazetaprawna.pl

TK

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
@Alicja
Strefy wolne od LGBT to robią na pokaz ludzie będący po stronie ruchu LGBT a nie samorządy. Uchwały samorządów nikogo nie wykluczają. Więcej. Idą dokładnie w kierunku wyznaczonym przez KONSTYTUCJĘ, której tak bronisz, a która nakazuje szczególną troskę o małżeństwo i rodzinę. Zaś z PRAW CZŁOWIEKA wprost wypływa ochrona życia każdego człowieka - aborcja której Biedroń chce jest tego zaprzeczeniem. Zanim zabierzecie głos przeczytajcie najpierw konstytucję i poznajcie prawa człowieka a nie plećcie bzdur o dyskryminacji.
Alicja
I pan Robert Biedroń ma absolutną rację! Wasze strefy wolne od LGBT to po prostu zwykłe łamanie i KONSTYTUCJI i PRAW CZŁOWIEKA! Mój głos należy do pana Biedronia, a zdania nie zmienię!
Ell
Czy Biedroń zna jeszcze jakieś fakty z historii, może opowie mi o organizacjach miejskich w XI wieku? Jeśli chce sie powoływać na historię, powinien ją znać dobrze, w przeciwnym razie jest naciągaczem i manipulatorem, a na takiego prezydenta to nawet Słupsk nie zasłużył, choć słusznie go ta kara spotkała za przywiązanie do komuszej epoki.
PI Grembowicz
Dobra idea, tak ma być!
Ea do Ola
pozdrawiam ,daleka droga przed nimi do zrozumienia ,płycizna te odpowiedzi
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY