Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 05 GRUDNIA
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
Imieniny obchodzą:
Krystyna, Sabina
 

Biznes nie kłóci się z Chrystusem

Data publikacji: 2012-06-25 09:00
Data aktualizacji: 2013-09-05 15:04:00

Krzysztof Jędrzejewski, właściciel grupy Grupy Kopex, polskiej firmy zatrudniającej na całym świecie ponad 6000 osób mówi o swoim przywiązaniu do wiary i odwadze w przyznawaniu się do Jezusa. Mimo sukcesu zawodowego i finansowego, biznesmen deklaruje, że Bóg pozostaje dla niego najważniejszy.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Chrystian
Czy chcecie dalej finansować propagowanie sodomitów z pod znaku Apple, Disney, Time Warner, Pay-pal? Chrześcijanin, również i Żyd, nie powinien przykładać ręki do szatańskiego pługa!
kglk
Nie ulegajcie pseudologice wpisu grgkh, który nie obraża żadnej religii, ale obraża logikę. Przełóżmy to co pisze grgkh z wiary w Boga w dowolną inną wiarę, np. wiarę we wzrost cen akcji danej spółki - jeśli ktoś inwestuje w jedną spółkę licząc na zyski, jest nielogiczny, bo powinien zainwestować we wszystkie, w których wzrost wierzy ktokolwiek inny na świecie. Każdy widzi, że to absurd a nie logika. Zapewniam cię "logiku", że tylko Ci się wydaje, że na każdym kroku kierujesz się dowodami. Gdyby tak było nie zrobiłbyś nawet kroku, bo w nieustannie zmieniającym się otoczeniu nie zdołałbyś udowodnić, że to jest bezpieczne. Natura człowieka jest taka, że wiara, intuicja itp. pozwalają mu w ogóle żyć, również tym, którzy uznają się za racjonalistów (tak jak i ja, żeby nie było, że uważam logikę za bezużyteczną - całkiem przeciwnie). Wynalazki czy inne osiągnięcia naukowe nie byłyby możliwe, gdyby nie czyjaś wiara, że jest coś wartościowego do odkrycia.
chłopzewsi
Zachęcam do krótkiej modlitwy za mojego przedmówcę, który wierzy, że Boga nie ma, bo przecież dowodów na Jego nieistnienie nie posiada.
John Galt
Dywagacje, deliberacje, a toż może po prostu (sprytny) PR, a i inwestcyja w Pana Boga, też może się opłacić!
grgkh
Hipoteza istnienia boga jest jedną z wielu hipotez, która dopóty nie jest prawdziwa, dopóki nie ma na to dowodu. Tak mówi logika, a co nie jest z nią zgodne, jest chaosem. Hipotez istnienia bogów jest wiele, tak wiele jak wiele jest definicji różnych bogów, sprzecznych ze sobą. Kto "wierzy" w jednego boga (zgodnie ze swoją hipotezą) ten, by być logicznym, MUSIAŁBY wierzyć również we wszystkich innych bogów, których ludzie definiowali. Czy ludzie wierzący są więc logiczni? Czy można być alogicznym w jednej kwestii na temat świata i uważać siebie za logicznego w ogóle? Czy światopogląd częściowo alogiczny jest w ogóle logiczny? Czy mój wpis (niedotyczący żadnej konkretnej religii, nieobrażający jej) zostanie potraktowany jako złamanie regulaminu, a jeśli tak, to w jakim jego punkcie?
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY