Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
ŚRODA 03 CZERWCA
Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
Imieniny obchodzą:
Leszek, Klotylda, Tamara
 

Bojkot filmu „Nieplanowane”, współczesny Rejtan i kłamstwo ideologii gender [VIDEO]

Data publikacji: 2019-11-06 14:00
Data aktualizacji: 2019-12-02 14:10:00

Film „Nieplanowane” wywołał panikę w środowiskach lewicowych. Co jest strasznego w historii Abby Johnson? W programie komentujemy także postawę wicepremiera Jarosława Gowina, który zamierza bronić ideologii gender i rozbrajamy kłamstwo tej dziedziny „nauki”. Sprawy bieżące życia publicznego komentuje Jacek Ożóg i jego goście: Piotr Relich i Marcin Austyn.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Kpt. Żbik
szatan przybiera różne twarze, raz to twarz ministra gówina, innym razem znanego aktora lub reżysera, następnie pięknej kobiety jednak zawsze chce upadku człowieka i człowieczeństwa. Czy szatana nazwiemy po imieniu czy kryptonimie jakiejś chorej ideologii typu lgtb czy amazonii zawsze i wszędzie będzie chciał robić zło i tylko Wiarą i Modlitwią możemy go pokonać. Im więcej uda się ocalić dzieci nienarodzonych tym większe będzie nasze zwycięstwo nad nim. Jeśli będziemy twardo stać przy Chrystusie naszym Królu i Panu to żaden szatan nam nie zagrozi. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.
Anielka
Widac ze szatan wscieka sie ze zlosci. Mlodziez dowie sie od starszych o czym mowi ten film. Pozniej bedzie tez na DVD jak wszystkie inne. Mowienie prawdy bedzie w prywatnych domach oraz przekazywane mowa z pradziadka na wnuczka. I to juz sie dzieje. Prawda pochodzi od samego Pana Boga. Amen
Czytelniczka
@jack jeśli chodzi o śluby Abby widoczne w filmie, obie ceremonie były protestanckie. Pierwszy był Mark, potem Doug. W 2012 roku Abby i Doug zawarli sakramentalne małżeństwo w Kościele Katolickim, do którego wstąpili. Ale tego nie ma w filmie - tę informację znalazłam czytając angielskojęzyczne artykuły oraz wywiady z nimi.
kpt. Arianator
Niedługo temat aborcji będzie tylko przykrym wspomnieniem. Wszystko dzięki wynalazkowi sztucznych macic. Dzięki nim po przerwaniu ciąży nawet na bardzo wczesnym etapie dziecko będzie można przenieść do takiego urządzenia, gdzie będzie się rozwijać.
jack
film obejrzałem wspierając go frekwencyjnie jako widz w pełni akceptujący jego przesłanie; lecz w warstwie fabularnej mnie nie wzruszył; rozumiem niski budżet itp a jednocześnie chęć autorów zmieszczenia jak najwięcej treści - narracji non-stop, w możliwie niedługim czasie choć to i tak niemal 2 godz bez 10 min.; zobaczyć warto jeśli chce się zabierać głos w ważnej sprawie; jak dla mnie zgrzytem był wątek halloween - i to przypomina podobnie jak sceny dwóch kościelnych ślubów że o ile dobrze kojarzę akcja rozgrywa się w innej kulturze - rodzinie protestanckiej, ale w przypadku tego filmu, tej tematyki nie jest to nie jest to najważniejsze; film powinni zobaczyć ludzie młodzi i młodsi ! kiedy byłem w ich wieku widziałem Niemy krzyk
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY