Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 06 CZERWCA
Św. Norberta, biskupa
Bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy
Św. Norberta, biskupa
Bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy
Pierwsza Sobota
Imieniny obchodzą:
Norbert, Paulina
 

Burza po słowach włoskiej polityk – domaga się oskarżenia Billa Gatesa o zbrodnie przeciwko ludzkości

Data publikacji: 2020-05-22 11:00
Data aktualizacji: 2020-05-22 13:22:00
WIADOMOŚCI
Bill Gates. fot.REUTERS/FORUM Simon Dawson

Włoska poseł Sara Cunial oskarżyła Billa Gatesa o zbrodnie przeciwko ludzkości. Jej zdaniem komputerowy magnat i filantrop popiera depopulację. Zdaniem polityk, Gates powinien odpowiedzieć przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym. 

 

W 2018 roku przepowiedział pandemię, a następnie symulował w październiku Event 201 w porozumieniu z przyjaciółmi Davos i od dziesięcioleci opracowywał plany depopulacji i dyktatorskiej kontroli nad globalną polityką, dążąc do osiągnięcia prymatu nad rolnictwem, technologią, energią – wyliczała na forum włoskiego parlamentu deputowana Sara Cunial. Słowa te padły podczas debaty nad rządowym dekretem ws. walki z Covid-19. Sama poseł opowiedziała się przeciwko dekretowi. 

 

„Jeśli zrobimy dobrą robotę z nowymi szczepionkami, zdrowiem i zdrowiem reprodukcyjnym, możemy zmniejszyć światową populację o 10-15 proc.” i  „tylko jedno ludobójstwo może uratować świat” – to są jego (Gatesa) słowa – powiedziała Sara Cunial. Oskarżenia te wywołały oburzenie części włoskich parlamentarzystów.  – Dzięki swoim szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce, spowodował epidemię polio, która sparaliżowała 500 tysięcy dzieci w Indiach, a jeszcze dziś DTP powoduje więcej zgonów na tę samą chorobę – stwierdziła. Jej zdaniem szkodliwe skutki wywołują także sterylizatory GMO, zaprojektowane przez Monsanto”, które Gates przekazał jej zdaniem ubogim narodom. 

 

Sara Cunial mówiła także o  „dystrybucji tatuażu kwantowego do szczepień i szczepionek do MRna, jako narzędzi programowania układu odpornościowego” mówiła włoska deputowana. Jej zdaniem chodzi tu o „pełną kontrolę i absolutną władzę” nad ludźmi, zdegradowanymi do poziomu „świnek morskich”. Nie pozostaje tu miejsce na suwerenność człowieka i wolną wolę. 

 

Rada dla naszego premiera Conte: Następnym razem, gdy otrzymasz telefon od filantropa Billa Gatesa, wyślij go bezpośrednio do Międzynarodowego Trybunału Karnego za zbrodnie przeciwko ludzkości – mówiła Sara Cunial.

 

 

Źródło: wPolityce.pl / Facebook Sara Cunial

TK

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Diamentoria
To nie tylko Sara ma takie twierdzenia, na Tweeterze ludzie pisza do niego wprost, ze jest morderca i on sobie nic z tego nie robi, bo chyba wszystkie rzady sa w tym umoczone!!! Szczepienia maja miec chip takze do platnosci, nie wspominajac o skanowaniu fal mozgowych. Poczytajcie o nanotechnologii Geralnie chodzi o adrenochrom, ktorego im teraz brakuje!
Ja
Totalny dyktator i nic więcej. Do więzienia i tyle.
olek
proponuje spacer w stsownej dla nas onucy
Colombiano
Przemówienie Billa Gatesa dostępne jest w internecie. Wystarczy raz obejrzeć, żeby się przekonać, że wszelkie teorie spiskowe dotyczące depopulacji są pozbawione podstaw. Bill Gates nie powiedział nigdy słów, które wkładają mu w usta różnej maści fantaści-panikarze. Służę stosownymi linkami. Nie lepiej cieszyć się wiosennym spacerem, zamiast zatruwać siebie i otoczenie spiskowymi dyrdymałami?...
ewa
Brawo Sara !!!!
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY