Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 28 MAJA
Bł. Lanfranka z Bec
Bł. Lanfranka z Bec
Imieniny obchodzą:
Emilia, Wilhelm
 

Była aborcjonistka: zabiłam więcej ludzi niż seryjny morderca

Data publikacji: 2019-11-09 15:30
Data aktualizacji: 2019-11-09 15:44:00
WIADOMOŚCI
Fot. Pixabay/NicciDoula

Była aborcjonistka dr Kathi Aultman w wywiadzie udzielonym Jonathonowi Van Marenowi z „Life Site News” wyznała, że zabiła więcej ludzi niż seryjny morderca Ted Bundy, który zamordował od 36 do 50 dziewcząt i młodych kobiet. Dr Aultman stwierdziła, że dokonała w sumie od ok. 500-1000 aborcji.

 

We wstrząsającym wywiadzie była aborcjonistka opowiada o swojej drodze, która zaczęła się od dziecięcej fascynacji nauką, co doprowadziło ją do pracy w zawodzie lekarza, a w konsekwencji wykonywania aborcji. Aultman stwierdziła, że prawdziwym początkiem jej uwikłania się w aborcję było zabicie jej własnego nienarodzonego dziecka, kiedy sama planowała studia medyczne i stwierdziła, że dziecko byłoby przeszkodą. Od tamtej pory traktowała aborcję jako „prawo kobiety”.

 

Jak stwierdziła, dokonując aborcji, traktowała nienarodzone dziecko tak samo jako „embrion kurczaka” i mimo, że widziała rozczłonkowane członki dziecka, nie wywierało to na niej żadnego wrażenia. Dopiero narodziny jej własnego dziecka uświadomiły jej, że embrion to w rzeczywistości człowiek. Po powrocie do kliniki nie była już w stanie zabijać nienarodzonych dzieci i jak stwierdziła: „Fakt, że dziecko nie jest chciane, nie był już dla mnie wystarczającym usprawiedliwieniem, by je zabić”.

 

Ostateczne nawrócenie nastąpiło jednak wówczas, kiedy przeczytała artykuł porównujący aborcję do Holokaustu. Aultman, której ojciec wyzwalał obóz koncentracyjny w czasie wojny, zauważyła: „po raz pierwszy ujrzałam siebie, jako zbrodniarkę winną ludobójstwa”. I mówiąc o zabijaniu nienarodzonych dodała: „to są istoty ludzkie. To nie jest bezkształtna tkanka. To są mali ludzie, których pozbawiamy całego życia”.

 

Dr Aultman zeznawała w sprawach sądowych dotyczących aborcji we Florydzie i Vermont. W końcu świadczyła przed Kongresem Stanów Zjednoczonych o tym, dlaczego Ameryka powinna ponownie zdelegalizować aborcję. Pracuje dla prorodzinnego Charlotte Lozier Institute.

 

Źródło: LifeSiteNews

jjf

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Darius
Elle- akurat masz całkowitą rację- za mało mówi się o wspólwinie mężczyzny za krok desperacji kobiet, ksiaďz rozwodzi się nad kobietami jakby ich abortowane dzieci nie posiadały ojców .
Elle
@Jacek A mężczyzni to jeszcze bystrzejsi, jak się taki dowie, że kobieta jest w ciąży, to nogi za pas i tyle go widzieli. I nic na sumieniu i rączki czyste...
sp
Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. /Łk 15,7/
piotr
lepiej późno się nawrócic niż wcale !
A.L.
Trzeba przypominać bezustannie lewakom,że jeśli nazwą zabicie dziecka nienarodzonego "zabiegiem",to nie znaczy,że to już nie jest zabicie dziecka nienarodzonego!Kłamcy wymyślają ciągle tą bełkotliwą "nowomowę",by się wybielić i oszukać ludzi!Tak samo ze zmianą definicji słów!A znów zboczeńcy myślą,że jak się ich wykreśli z listy zboczeńców,to stają się szanowaną "mniejszością seksualną"czyli czymś co nie istnieje! Jeśli pozwolimy na nazywanie dobra złem,a zła dobrem,to będzie koniec cywilizacji,i właśnie to się dzieje na "zachodzie".
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY