Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 15 SIERPNIA
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
Wniebowzięcie NMP
Imieniny obchodzą:
Maria, Tarsycjusz, Napoleon
 

Chiny: Trwa wielka zbrodnia na Ujgurach. Władze mordują dzieci poczęte

Data publikacji: 2020-07-03 14:00
Data aktualizacji: 2020-07-03 15:08:00
WIADOMOŚCI
fot.REUTERS/Ivan Alvarado/FORUM

Komunistyczna Partia Chin zmusza ujgurskie kobiety do mordowania dzieci nienarodzonych. Jak alarmują obrońcy życia z Państwa Środka, bezbożny gwałt na prawie do macierzyństwa i prawie do życia jest w Chinach wciąż na porządku dziennym.

 

Organizacja Women's Rights without Frontiers, która zajmuje się w Chinach ochroną praw kobiet (tych prawdziwych, nie feministycznych!), alarmuje o męczeństwie dzieci nienarodzonych, matek i ojców z ujgurskiej mniejszości etnicznej. Grupa opisuje przypadek Ujgurki Gulnar Omirzakh, która została poddana brutalnym represjom po urodzeniu trzeciego dziecka.

 

Tuż po porodzie kobieta została zmuszona do pogwałcenia swojej płodności w postaci założenia wkładki domacicznej. Trzy lata później jej dom odwiedzili funkcjonariusze policji, którzy dali jej trzy dni na zapłacenie grzywny 2685 dolarów za urodzenie trzeciego dziecka. Zagrozili, że jeżeli tego nie zrobi, to zarówno ona jak i mąż trafią do obozu internowania dla innych „przestępców”, którzy posiadają nadliczbowe z perspektywy KPCh dzieci.

 

- Dzieci daje nam Bóg. Zabranianie ludziom posiadania dzieci jest złem - powiedziała Omirzakh w rozmowie z agencją Associated Press. - Oni [scil. KPCh] chcą nas zniszczyć jako lud - dodała kobieta mieszkająca w Ujgurskim Autonomicznym Regionie Xinjiang.

 

Według KPCh przekonanie dominujące wśród Ujgurów, zgodnie z którym dzieci są darem Boga, jest niebezpieczne dla interesu Państwa Środka. Z tego powodu ujgurskie rodziny posiadające więcej niż dwójkę dzieci i niezdolne do zapłaty grzywny trafiają do obozów, w których są poddawane brutalnej reedukacji, mającej na celu wykorzenienie ich wiary religijnej i zastąpienie jej marksistowskim światopoglądem materialistycznym oraz wpojenie ślepej wierności wobec KPCh.

 

Jak podaje agencja Associated Press, Pekin regularnie kontroluje ujgurskie kobiety, zmuszając je do stosowania środków antykoncepcyjnych (jak wkładka domaciczna), do sterylizacji czy nawet mordując wbrew ich woli ich nienarodzone dzieci. Ofiarami bezbożnej polityki komunistów padają setki tysięcy kobiet, przekonuje agencja.

 

Jak mówi niemiecki analityk Adrian Zenz, ofiar może być nawet więcej. - Niewykluczone, że setki tysięcy to niedoszacowanie, bo w Xinjiang jest aż 15 mln osób z tureckich mniejszości - powiedział w rozmowie z ABC News.

 

Agencja Associated Press wskazuje, że do najgorszych zbrodni dochodzi w obozach internowania. Powołując się na relacje byłych więźniów podaje, że to właśnie tam dochodzi najczęściej do przymusowych mordów na dzieciach nienarodzonych. Byli więźniowie opowiadają o kobietach zmuszanych do aborcji, o matkach, które ze strachu przed strażnikami obozu same zabijają swoje dzieci nienarodzone, czy też o takich, których noworodki zostają po prostu odebrane i niczego nie wiadomo o ich losie. Jedna z rozmówczyń agencji wyznała, że w obozie podawano jej środki antykoncepcyjne w postaci zastrzyków; była też kopana w podbrzusze podczas przesłuchań. Dziś nie może mieć dzieci i cierpi na przewlekłe bóle. Agencja podaje też, że niektórym rodzinom po prostu odbiera się dzieci umieszczane następnie w sierocińcach. Może mieć to związek z polityką wspierania kolonizacji prowincji Xinjiang przez etnicznych Chińczyków.

 

- Sięganie po przymusowe aborcje, sterylizację i rozrywanie rodzin, które mają za dużo dzieci, jest szokujące, przerażające i niezwykle bolesne - mówi Reggie Littlejohn z organizacji Women’s Rights without Frontiers. - Atakowanie tych, którzy uważają, że dzieci są darem Boga, jest ponadto prześladowaniem religijnym. Żaden prawomocny rząd nie dopuściłby się takich barbarzyństw - dodaje.

 

Organizacja wystąpiła do sekretarza stanu USA Mike'a Pompeo z prośbą o publiczne potępienie bestialskich praktyk KPCh w Chinach. Jak podkreśla Littlejohn, Ujgurzy doświadczają dziś tego samego, czego doświadczali wszyscy Chińczycy w czasie obowiązywania polityki jednego dziecka.

 

Źródło: t.e2ma.net

 

Pach

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Racjonalista
Chiny umieją radzić sobie z Islamem. Niedługo w Europie biali ludzie będą przymusowo kastrowani i mordowani przez agresywną religię jaką jest Islam
Ryś
W katolickich krajach zachodnioeuropejskich i amerykańskich jest to nazywane prawem kobiet.