Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
WTOREK 25 LUTY
Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
Imieniny obchodzą:
Donat, Wiktor
 

„Czarna msza” w kanadyjskim barze. Pobłogosławieni przez biskupa kapłani wraz z wiernymi zorganizowali modlitewny szturm!

Data publikacji: 2019-08-20 09:00
Data aktualizacji: 2019-08-20 09:35:00
WIADOMOŚCI
fot YouTube / Lifesitenews

Grupa 120 katolików prowadzona przez siedmiu księży odprawiła egzorcyzmy nad barem gdzie sprawowana była tzw. czarna msza. Do zdarzenia doszło w stolicy Kanady, Ottawie.

 

Satanistyczny rytuał miasł miejsce w barze The Koven, znajdującym się pięć minut drogi od katedry Notre Dame w Ottawie. Na stopniach budynku arcybiskup Ottawy Terrence Prendergast wraz z biskupem pomocniczym Cornwall Guy’em Desrochersem pobłogosławili tłum wiernych wyruszających odprawić modlitwy nad osobami sprawującymi satanistyczny obrzęd.

 

Biskupi wraz z siostrami zakonnymi i częścią wiernych wrócili do wnętrza katedry na adorację, podczas gdy grupa ok. 120 wiernych i siedmiu księży modliła się stojąc naprzeciwko wejścia do baru. Wspólna modlitwa rozpoczęła się ok. godziny 23.00 w sobotę. Wierni modlili się na różańcu po łacinie, a w tym czasie księża odmawiali modlitwy o uwolnienie. Informację podał kanadyjski portal „Catholicnewsworld”.

 

W barze The Koven odbywała się pierwsza publiczna czarna msza, zorganizowana przez kanadyjski odłam organizacji Świątynia Szatana. Na wydarzenie mające trwać cztery godziny sprzedano kilkadziesiąt biletów. Wobec inicjatywy stanowczo negatywnie wypowiedział się arcybiskup Ottawy, Terrence Prendergast. „Fałszerstwo i kpiny z Mszy Świętej – czym w swej istocie jest satanistyczny rytuał – jest nienawistne i dotknie nie tylko jego uczestników” – podkreślił.

 

Wezwał także księży ze swojej archidiecezji, aby modlili się w intencji osób biorących udział w bluźnierczym wydarzeniu. Nicholas Marc, organizator wydarzenia i dyrektor Świątyni Szatana w Kanadzie zaznaczył, że w rytuale nie użyto konsekrowanych hostii, więc nie ma mowy o profanacji. Podkreślił, że członkowie organizacji są ateistami i czczą Szatana jako postać mitologiczną.

 

Z takim podejściem nie zgadza się egzorcysta, ks. Chad Ripperger. Ponieważ szatan istnieje „nie ważne, czy oni wierzą w jego realną obecność, czy nie: jeżeli odprawiają rytuał przywołujący go, on może – Boże uchowaj – się ujawnić i mieć realny wpływ na poziom duchowy niezależnie od tego w co wierzą Sataniści” – podkreślił.

 

„Demony nie działają na zasadzie subiektywizmu, nie działają w sposób jaki podpowiadają nam uczucia czy myśli. Działają w oparciu o ramy wyznaczone przez Boże Prawa i w oparciu o to jak wygląda obiektywna natura rzeczy; więc w tym przypadku, czarna msza może wywołać skutki jakich oni nie zamierzali” – zaznaczył posługujący w Ontario egzorcysta.

 

Źródło: lifesitenews.com / catholicnewsworld.com

PR     

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Tirepofu
A arcybiskup ze swoim biskupem pomocniczym to co? On powinien iść na czele! Każdy biskup na mocy swoich święceń jest egzorcystą. To przecież apostołom a dzisiejszym biskupom Jezus dał szczególną moc wyrzucania złych duchów, którą oni co prawda mogą oddelegować kapłanom gdy mianują egzorcystów a Ci udzielają swego błogosławieństwa i chowają się w kościele. Tchórzostwo współczesnych biskupów i strach przed daniem świadectwa jest przerażający.
Boguslawa
BRAVO!!!
@kwiatek77
trochę wstyd ze powstał na zasadzie małpowania i jako drugi
kwiatek77
Polecam: "o. Augustyn Pelanowski. Tajemnica szczęścia. cz. 3." z Prorok, Opublikowany 19 sie 2019 Apel do katolików = nie bądźmy Kainami...
Izydor Oracz
Widzę tu niekosekwencję - jak można być ateistą i czcić szatana? To nonsens! Jest tu także przestroga dla Polski - tego typu ekscesy powinny być karane z urzędu, jako obraza uczuć religijnych.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY