Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 23 STYCZNIA
Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
Imieniny obchodzą:
Ildefons, Rajmund
 

Czy „prawica” naprawdę chce pokonać pełzającą dyktaturę LGBT? [VIDEO]

Data publikacji: 2019-07-31 15:00
Data aktualizacji: 2019-08-13 18:18:00

Widmo homodykatury krąży nad Europą. Nie oszukujmy się nad Polską też… Jacek Ożóg zaprasza na Przegląd Prasy PCh24 TV. Rozmawiają Krystian Kratiuk i Łukasz Karpiel.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
wnuczek
Biedron prawdopodobnie ma sie zenic z Dulkiewicz I chca sie paradowac w marszach lgbt. To bedzie naprawde fajna para. I jak sie ubiora na glupkow to polacy nie wytrzymaja ze smiechu. A na dodatek wyjdziemy im na przeciw z ks. Oko I Ks. Guzem z woda swiecona to beda uciekac wielkimi krokami. Polacy nie kupia ich ideologii. Poprzez przemowy wielu madrych ludzi uczymy sie o nich coraz wiecej. Wypracujemy sobie tez droge jak ich sie pozbyc. Oni sa nam niepotrzebni do naszego zycia w naszej wlasnej Ojczyznie. Przeciez nie mozemy zawstydzic naszych dziadkow I pradziadkow patrzacych na nas z nieba.
powstaniec 1863
Gdyby w czasie Powstania Warszawskiego jego kolejna rocznica właśnie minęła 3 dni temu!! na ulicach Warszawy pojawiła się taka swołocz i dzicz jak LGBT, to powstańcy na pewno najpierw strzelaliby do tych szatańskich łbów, a dopiero potem do ścierwa germańskiego okupanta, gdyż znacznie większym wrogiem naszej Ojczyzny, a zwłaszcza jej młodzieży, jest bolszewicko-marksistowska ideologia LGBT niż germański nazizm. Powstańcy i cywile warszawiacy ginęli i byli mordowani jako ludzie WOLNI, a nie bolszewicki zgnojony tęczowy motłoch o wyglądzie stada świń z brukselskiego euro-kołchozu inaczej Brukselskiego Kraju Rad , naćpany brudną cuchnącą "wiedzą" przez marksistowskich ideologów, potomków szatańskiego plemienia chazarskiego z mongolskich stepów, trzymających pod butem 1 mld ludzi w Europie w tym putinowską Rosję, czyli ZSRR-bis i USA z Kanadą !!
powstaniec 1863
Proponuję taki MEM, umieszczając obok siebie głowy, jak za dawnych stalinowskich lat w 1-majowych pochodach: Marks, Engels, Lenin, Stalin, Spineli, Soro$$, Kaczor Jasnogórski, LGBT-Neobolszewia. Inny transparent; NKWD,UB, SS, Gestapo, MO, ZOMO, ZOMO-Policja --> obrońcy czerwonej zarazy-DŻUMY XXI wieku!!
Leszek_M_"koala
Niestety - obecna homodyktatura jest wynikiem i przedłużeniem 'czerwonej zarazy' której naszym rządom nie udało się zwalczyć przy pomocy nie zaistniałej lustracji i definitywnym wykluczeniem totalitarnych systemów sprawowania władzy jak faszyzm i komunizm. Błędy przeszłości i niudacznictwo władz post-komunistycznych mści się na polskim narodzie. Od 'czerwonej zarazy' doszliśmy do jaskrawej dyktatury 'tęczowej zarazy' z którą trudno będzie się uporać w zgnitej i zboczonej moralnie Europie. Obawiam się, że liberalno-lewackie myślenie Eurokołchozu dąży do zniszczenia naszej homogennej cywilizacji oferując w zamian przemoc, zniszczenie i niewolę jako tzw. Nowy Porzadek Świata jak to głoszą i życzą talmudzcy i masońscy dyktatorzy świata. Polska jest w trudnej sytuacji, bo jest rzadzona przez agentury niemiecko-zydowsko-rosyjskie. Tylko prawdziwi patrioci i wierni są w stanie obronić naszą wiarę i cywilizację, kierując się prawdą.Módlmy się o mądrość polityków III RP.
Gość
Mamy cały zdegenerowany Zachód z tym na głowie, a ludzie myślą, że to tak łatwo. Organizujcie się. Reklamujcie książki prof. Kube i prof. Chodakiewicz i nie gadajcie tylko sami działajcie. Zmorą Polaków jest ględzenie.