Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 24 SIERPNIA
Św. Bartłomieja Apostoła
Św. Emilii de Vialar
Św. Bartłomieja Apostoła
Św. Emilii de Vialar
Imieniny obchodzą:
Albert, Bartosz, Jerzy
 

Czy „prawica” naprawdę chce pokonać pełzającą dyktaturę LGBT? [VIDEO]

Data publikacji: 2019-07-31 15:00
Data aktualizacji: 2019-08-13 18:18:00

Widmo homodykatury krąży nad Europą. Nie oszukujmy się nad Polską też… Jacek Ożóg zaprasza na Przegląd Prasy PCh24 TV. Rozmawiają Krystian Kratiuk i Łukasz Karpiel.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
wnuczek
Biedron prawdopodobnie ma sie zenic z Dulkiewicz I chca sie paradowac w marszach lgbt. To bedzie naprawde fajna para. I jak sie ubiora na glupkow to polacy nie wytrzymaja ze smiechu. A na dodatek wyjdziemy im na przeciw z ks. Oko I Ks. Guzem z woda swiecona to beda uciekac wielkimi krokami. Polacy nie kupia ich ideologii. Poprzez przemowy wielu madrych ludzi uczymy sie o nich coraz wiecej. Wypracujemy sobie tez droge jak ich sie pozbyc. Oni sa nam niepotrzebni do naszego zycia w naszej wlasnej Ojczyznie. Przeciez nie mozemy zawstydzic naszych dziadkow I pradziadkow patrzacych na nas z nieba.
powstaniec 1863
Gdyby w czasie Powstania Warszawskiego jego kolejna rocznica właśnie minęła 3 dni temu!! na ulicach Warszawy pojawiła się taka swołocz i dzicz jak LGBT, to powstańcy na pewno najpierw strzelaliby do tych szatańskich łbów, a dopiero potem do ścierwa germańskiego okupanta, gdyż znacznie większym wrogiem naszej Ojczyzny, a zwłaszcza jej młodzieży, jest bolszewicko-marksistowska ideologia LGBT niż germański nazizm. Powstańcy i cywile warszawiacy ginęli i byli mordowani jako ludzie WOLNI, a nie bolszewicki zgnojony tęczowy motłoch o wyglądzie stada świń z brukselskiego euro-kołchozu inaczej Brukselskiego Kraju Rad , naćpany brudną cuchnącą "wiedzą" przez marksistowskich ideologów, potomków szatańskiego plemienia chazarskiego z mongolskich stepów, trzymających pod butem 1 mld ludzi w Europie w tym putinowską Rosję, czyli ZSRR-bis i USA z Kanadą !!
powstaniec 1863
Proponuję taki MEM, umieszczając obok siebie głowy, jak za dawnych stalinowskich lat w 1-majowych pochodach: Marks, Engels, Lenin, Stalin, Spineli, Soro$$, Kaczor Jasnogórski, LGBT-Neobolszewia. Inny transparent; NKWD,UB, SS, Gestapo, MO, ZOMO, ZOMO-Policja --> obrońcy czerwonej zarazy-DŻUMY XXI wieku!!
Leszek_M_"koala
Niestety - obecna homodyktatura jest wynikiem i przedłużeniem 'czerwonej zarazy' której naszym rządom nie udało się zwalczyć przy pomocy nie zaistniałej lustracji i definitywnym wykluczeniem totalitarnych systemów sprawowania władzy jak faszyzm i komunizm. Błędy przeszłości i niudacznictwo władz post-komunistycznych mści się na polskim narodzie. Od 'czerwonej zarazy' doszliśmy do jaskrawej dyktatury 'tęczowej zarazy' z którą trudno będzie się uporać w zgnitej i zboczonej moralnie Europie. Obawiam się, że liberalno-lewackie myślenie Eurokołchozu dąży do zniszczenia naszej homogennej cywilizacji oferując w zamian przemoc, zniszczenie i niewolę jako tzw. Nowy Porzadek Świata jak to głoszą i życzą talmudzcy i masońscy dyktatorzy świata. Polska jest w trudnej sytuacji, bo jest rzadzona przez agentury niemiecko-zydowsko-rosyjskie. Tylko prawdziwi patrioci i wierni są w stanie obronić naszą wiarę i cywilizację, kierując się prawdą.Módlmy się o mądrość polityków III RP.
Gość
Mamy cały zdegenerowany Zachód z tym na głowie, a ludzie myślą, że to tak łatwo. Organizujcie się. Reklamujcie książki prof. Kube i prof. Chodakiewicz i nie gadajcie tylko sami działajcie. Zmorą Polaków jest ględzenie.