Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 06 LIPCA
Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
Imieniny obchodzą:
Dominika, Łucja, Teresa
 

Dialogi o „tęczowej zarazie”. Abp Marek Jędraszewski zaprasza do Krakowa!

Data publikacji: 2020-01-14 13:00
Data aktualizacji: 2020-01-15 07:28:00
WIADOMOŚCI
Źródło: Archidiecezja Krakowska / flickr.com

Wracają „Dialogi z arcybiskupem”. Jedno ze spotkań zatytułowano: „Tęczowa zaraza - jak z nią walczyć? Rzecz o LGBT”. Lewicowo-liberalne środowiska już przypuściły atak na hierarchę. Czy i tym razem dołączą do niego tzw. katolicy otwarci oraz te kościelne kręgi, którym nie w smak jest mówienie „jak jest” o homorewolucji?

 

Na nic zdały się wszelkie próby „ustawiania” abp. Jędraszewskiego – przybierające nierzadko formę gróźb – przez lewicowo-liberalny salon i jego medialne tuby. Na nic wszelkie słowa oburzenia i agresywne pohukiwania „wpływowych autorytetów” załamujących ręce nad słowami, które abp Jędraszewski wypowiedział w rocznicę Powstania Warszawskiego, kiedy to hierarcha mówił o zagrażającej Polsce „tęczowej zarazie”. Nie bacząc na coraz bardziej nakręcającą się spiralę nienawiści krakowski metropolita postanowił pozostać wierny. Wsparty głosami braci biskupów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Ukrainy oraz wiernych, którzy murem stanęli za swoim Pasterzem, nie ukorzył się przed współczesnym Sanhedrynem.

 

Kolejnym dowodem na to, iż nic się w tej sprawie nie zmieniło, stanowi z pewnością zaplanowane na 15 października 2020 r. spotkanie (godz. 20.15. Bazylika oo. Jezuitów, Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Kopernika 26), odbywające się w ramach „Dialogów z arcybiskupem”, którego temat został sformułowany następująco: „Tęczowa zaraza - jak z nią walczyć? Rzecz o LGBT”. Od momentu opublikowania w intrenecie planów tegorocznych "Dialogów" nie upłynęło wiele wody w Wiśle i już w sieci rozlało się morze hejtu wymierzonego w hierarchę. Na razie jest to głównie anonimowa nienawiść wyrażana komentarzami pod informacjami o temacie spotkania z metropolitą. Lecz z pewnością już wkrótce dołączą do tego klangoru kolejni oburzeni.

 

Można być pewnym, że tak właśnie rozwinie się ten scenariusz, bowiem nie ma chyba tak znienawidzonego przez tęczowych rewolucjonistów hierarchy, jak abp Jędraszewski, ani tak rozsierdzających ich słów jak „tęczowa zaraza”. Przekonał się o tym m. in. Klub „Polonia Christiana” kiedy to dwukrotnie doszło do prób odwołania spotkania „Tęczowa zaraza – antychrześcijańska rewolucja w Polsce”, podczas których prelekcję miał wygłosić zastępca redaktora naczelnego PCh24.pl Łukasz Karpiel. Niestety, wśród miejsc, które odmówiły (po wcześniejszym wyrażeniu zgody) gościny Klubowi znalazła się także sala katechetyczna znajdująca się przy opolskiej katedrze…

 

Dobrze zatem, że w Krakowie będzie można rozmawiać z biskupem o „tęczowej zarazie”, bowiem nie ma co ukrywać, że z pewnością nie wszyscy przedstawiciele Kościoła znaleźliby w sobie tyle odwagi, aby stanąć oko w oko z tak potężnym przeciwnikiem.

 

Paweł Tarnowski

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
krisbac
W swojej pracy mam kontakt z różnymi czasopismami nabywanymi przez ludzi i zauważyłem, jak wygląda akcja rozmiękczania ludzi na naprawdę przeróżnych frontach. W ciągu ostatniego tygodnia zauważyłem nagłówek "strefa wolna od nienawiści" na okładce pisma zrzeszenia przedsiębiorców "Teraz Polska", wielki nagłówek "Hejt" na periodyku przeznaczonym dla myśliwych, a do tego okładka zatytułowana "klimat się zmienia" na okładce czasopisma farmaceutycznego !. Widać, że operacja duraczenia narodu jest przeprowadzana z takim rozmachem i powodzeniem, że nawet już pisma stricte specjalistyczne nie próbują trzymać się właściwych sobie tematów. Pytanie czego usłucha naród polski- duchownych kierowanych Duchem Bożym takich jak abp. Jędraszewski, czy wszystkich tych tub propagandowych współczesnego neomarksistowskiego totalitaryzmu?
Marek
Super!! Szacun!!
Edu
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty Wodzu zastępów anielskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen
ela
tęczowa zaraza,tęczowy music box
Gacek ;)
Brawo Eminencjo! Trzeba nazywać rzeczy po imieniu! Brawo, brawo, brawo!
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY