Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 16 STYCZNIA
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Imieniny obchodzą:
Marceli, Włodzimierz
 

Donald Trump: Big-Tech chce was zdemoralizować i kontrolować. To ogromny problem

Data publikacji: 2021-01-13 12:00
Data aktualizacji: 2021-01-13 14:37:00
WIADOMOŚCI
Donalt Trump. Fot. Reuters / Lucas Jackson / Forum

Prezydent USA Donald Trump odniósł się do sprawy ocenzurowania jego i wielu innych konserwatystów przez gigantów technologicznych. Według polityka to „straszliwy błąd”, który przyniesie Ameryce ogromne szkody.

 

Donald Trump wypowiedział się na ten temat na briefingu prasowym przed odlotem do Alamo w Teksasie. Chodzi o sprawę zbanowania go na Twitterze, Facebooku, Instagramie oraz Youtubie, podobnie jak wielu innych konserwatystów.

 

- Uważam, że Big Tech robić coś bardzo złego dla naszego kraju - powiedział. - Moim zdaniem to będzie dla nich katastrofalny błąd. Wprowadzają podziały, pokazują coś, co przewidywałem już od dawna. Przewidywałem to od dawna, ale ludzie nie reagowali. Myślę, że Big Tech popełnił straszny błąd. Bardzo, bardzo zły dla naszego kraju - dodał polityk.

 

- To sprawia, że inni robią to samo. Ma to skutek w postaci wielu problemów i zagrożeń. Wielki błąd - nie powinni tego robić. Gdy robią coś takiego, zawsze jest reakcja. Nigdy nie widziałem tyle gniewu, co teraz. To coś strasznego, naprawdę - oznajmił.

 

Odnosząc się do głośnych wydarzeń na Kapitolu w minioną środę raz jeszcze wezwał do tego, by unikać przemocy. Przypomniał, że gdy dochodziło do wielkich rozruchów w Portland, Seattle i wielu innych miastach USA, cała rzesza polityków zachowywała się wówczas bardzo źle.

 

- Media to nasz największy problem, w mojej ocenie to największy osobny problem. Fake newsy i Big Tech - podsumował. Nawiązując do wyborów prezydenckich powiedział, że media Big Tech były wśród tych, które chciały „oszukać, zdemoralizować i kontrolować” wyborców w USA.

 

Źródło: LifeSiteNews.com

 

Pach

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
John
Donald Trump do świetny biznesmen, ale kiepski polityk, dlatego dał się ograć lewakom, z którymi nie wchodzi się w deale tylko odstawia i rozmontowuje, bo to są ludzie bez honoru. Lewactwo to choroba duszy i chora ideologia marksistów.
@bez dogmatu
Przyjacielu, nie walą się, a przekształcają wg planu.
Bez dogmatu
Dawno temu, krótko przed rokiem 2000, w oczekiwaniu wielkich zmian na świecie w związku z postępem techniki, pytano studentów w USA, kto - jakie struktury - przetrwają następne dziesięciolecie. Pamiętam swoje zdumienie, gdy okazało się, że w opinii pytanych młodych ludzi tylko 2 instytucje były tak stabilne, by przetrwać kolejne 10 lat: Stany Zjednoczone i Kościół Katolicki. Istotnie przetrwały, nawet nie 10, lecz 20 lat. I właśnie na naszych oczach walą się w gruzy! Chętnie przeczytałbym artykuł analizujący, dlaczego? Mam swoje zdanie, lecz brak tu miejsca, by je klarownie wyłożyć.
Kargul
@Marcnova przecież Trump nie wykasuje TOBIE twojego konta na Facebooku, Tweeterze. Ludzie sami muszą dojść do tego co zrobić.
marcnova
Ale miał na to cztery lata by temu przeciwdziałać a od początku o tym wiedział.