Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 09 LIPCA
Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
Imieniny obchodzą:
Adrian, Sylwia, Zenon
 

Dr Zbigniew Hałat: WHO zajmuje się promocją LGBT i genderyzmu zamiast leczeniem

Data publikacji: 2020-04-16 10:00
Data aktualizacji: 2020-04-16 15:55:00
WIADOMOŚCI
dr Zbigniew Hałat, fot. YouTube / Media Narodowe

Zajmuje się ona [WHO – red.] (…) głównie swoimi sprawami, a więc przede wszystkim promowaniem kultury LGBT czy też tzw. genderyzmu, zamiast właśnie tym, z czego żyć powinna, a więc zwalczaniem chorób zakaźnych – stwierdził na antenie Radia Maryja dr Zbigniew Hałat, lekarz i specjalista epidemiolog.

 

Zdaniem byłego sekretarza w ministerstwie zdrowia, zwalczanie chorób zakaźnych nie jest dzisiaj pierwszym i najważniejszym zadaniem Światowej Organizacji Zdrowia. Pomagając podczas różnych epidemii, WHO jednocześnie wprowadza promowaną przez siebie agendę.

 

- Zajmuje się ona – tak jak za czasów poprzedniej, bardzo niebezpiecznej epidemii w Afryce Zachodniej, czyli epidemii eboli – głównie swoimi sprawami, a więc przede wszystkim promowaniem kultury LGBT czy też tzw. genderyzmu, zamiast właśnie tym, z czego żyć powinna – podkreślił dr Hałat.

 

Dzisiaj dodatkowo, zdaniem byłego doradcy rządu kenijskiego w kwestiach epidemiologicznych, WHO stała się tuba propagandową Chin, które konsekwentnie zwiększają swój wpływ na organizacje międzynarodowe.

 

- Ojcami-założycielami WHO był Związek Sowiecki i Ukraińska Republika Sowiecka. Zawsze była to organizacja służąca interesom komunistów – czy to rosyjskich, czy to chińskich ostatnio. Zwłaszcza ostatnio Chińczycy, przejmując kolonizację Afryki, posługują się właśnie organizacjami międzynarodowymi jako płaszczykiem dla swoich działań – mówił.

 

Dr Hałat zwrócił też uwagę na postać Dyrektora Generalnego WHO, Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa.

 

- Jest znanym z przeszłości terrorystą etiopskim, mikrobiologiem, nie lekarzem. W związku z powyższym, że nie dali sobie rady w czasie, kiedy były informacje z Chin, albo wątpliwe albo jednoznacznie oczywiste dla tych, którzy chcieli słuchać, szerzyli te informacje fałszywe, oficjalne chińskie, spowodowało to, że kraje obecnie najbardziej cierpiące z tego powodu, czyli Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, ostatnio Stany Zjednoczone nie miały szans przygotować się stosownie – stwierdził.

 

- Decyzje powinny być efektem analizy bardzo szczegółowej, nie tylko opartej o oficjalne informacje władz chińskich, ale też z własnych obserwacji czy doniesień, które np. przesyłało ministerstwo zdrowia Tajwanu do ONZ, a które zostały zlekceważone – zwrócił uwagę na błędy w śledzeniu sytuacji z COVID-19.

 

Polski epidemiolog poruszył też temat leczenia samego koronawirusa SARS-CoV-2. - Jako najbardziej obiecujące należy zaliczyć obecnie stosowanie osocza ozdrowieńców i to, co wiąże się z masowym użyciem hydrochlorochiny – stwierdził. Szczególnie alarmujące są doniesienia o nawrotach choroby u ozdrowieńców.  - To jest bardzo niepokojący sygnał, zwłaszcza gdy myślimy o tym, kiedy się to nieszczęście zakończy. Są rozmaite prognozy, ale chyba najbardziej prawdopodobna jest ta, że będzie nawracać tak jak grypa sezonowa co roku – przewiduje.

 

Źródło: radiomaryja.pl

PR

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
t
Lewacka perwersja i totalne ogłupianie dokonało się "za przyzwoleniem" gdyż było wcześniej znane i tolerowane powstanie tego dewiacyjnego tworu.
Stan
Nie tylko WHO. Tak robia prawie wszystkie ONZ towskie agencje.
AndrzejBR
Oto mamy ta wspaniałą DEMOKRACJĘ, gdy mała garstka, mniej niż 10%, te bydlaki z tajnych organizacji, terroryzują 7 miliardów Ludzi - BEZKARNIE!
pytanie
USA już to robi, my też może przestańmy placić składkę na tę postępową organizację?
Sciepuro
Ja nie rozumiem skąd to zdziwienie co do celów działalności WHO.Przecież wystarczy znać genezę powstania tego tworu,biografie ludzi tam zatrudnionychchoćby obecnego jej szefa,żeby zdać sobie sprawę,iż z medycyną,zdrowiem i leczeniem to ci państwo niewiele mają wspólnego.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY