Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
ŚRODA 19 CZERWCA
Św. Gerwazego i Protazego
Św. Romualda, opata
Św. Gerwazego i Protazego
Św. Romualda, opata
Imieniny obchodzą:
Romualda, Gerwazego, Protazego
 

Dzieci też chcą żyć! Centrum Życia i Rodziny pisze do Mai Ostaszewskiej

Data publikacji: 2019-01-11 20:00
Data aktualizacji: 2019-01-11 20:18:00
WIADOMOŚCI
Fot. M. Włodarczyk / Forum

Mam nadzieję, że znajdzie pani odrobinę litości dla dzieci, które skazywane są na śmierć przed urodzeniem – piszą do Mai Ostaszewskiej obrońcy powszechnego prawa do życia. Aktorka, która chętnie angażuje się w akcje proekologiczne, godzi swą wrażliwość wobec zwierząt i roślin ze wspieraniem aborcyjnych postulatów lewicy.

 

 

„Świat oszalał i cała Polska broni… dzików. Jedną z czołowych postaci  tej akcji jest aktorka Maja Ostaszewska, która jednocześnie broni puszczy, karpi, ale zarazem jest zwolenniczką „prawa do aborcji” – zwraca uwagę Centrum Życia i Rodziny. Namawia ono do podpisania się pod listem, w którym namawia celebrytkę, by poświęciła część swej troski o żywe istoty dzieciom poczętym.

 

Organizacja przypomina, że na współczucie ze strony aktorki liczyć mogły między innymi „przetrzymywane w schroniskach psy, uśmiercane przed Wigilią karpie, zwierzęta występujące w cyrkach oraz bezlitośnie wycinane drzewa”. Równocześnie Ostaszewska uważa, iż tak zwane prawa kobiet pozwalają matkom na bezkarne pozbywanie się niechcianego potomstwa.

 

„(…) Wspólnie możemy pomóc pani Mai Ostaszewskiej dostrzec piękno również w każdym ludzkim życiu. Zachęcamy do wysłania listu, który być może sprawi, że pani Maja będzie jeszcze bardziej wrażliwą, empatyczną i konsekwentną osobą” – pisze CŻiR.

 

List do aktorki można podpisać za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.

 

Szanowna Pani,

 

poruszony Pani słowami o „młodych, ciężarnych lochach”, których cierpieniu Pani współczuje, pragnę zachęcić Panią do dostrzeżenia wartości i piękna życia ludzkiego od chwili poczęcia.

 

Mam nadzieję, że znajdzie Pani odrobinę litości dla dzieci, które skazywane są na śmierć przed urodzeniem. Być może spowoduje ona w Pani chęć podjęcia działań na rzecz tworzenia warunków, w których każde dziecko rozwijające się pod sercem matki będzie mogło bezpiecznie przyjść się na świat i dalej wzrastać otoczone miłością.

 

Gorąco Panią do tego zachęcam i łączę pozdrowienia,

 

Źródło: Centrum Życia i Rodziny, dzikahipokryzja.pl

 

RoM

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Sławek Kalinowski
Błagam....
kasiakasia
Czasami serce i umysł są zaćmione,żadne argumenty nie działają,ale edukować trzeba ,bo może dotrze do umysłu w końcu ta prawda.Do prawdziwego spojrzenia, czym jest aborcja, trzeba dorosnąć.Mi naprawdę zajęło to sporo czasu.Nie oceniajmy jej surowo.Pani Maja jeszcze nie rozumie,że człowiek w obecnych czasach jest bardzo traktowany przedmiotowo i kiedyś ją samą może dotknąć, to za czym w tej chwili obstaje-uśmiercić człowieka na początku,ją może to spotkać pod koniec życia czy w chorobie lub biedzie.
do ewa
Zgadza się, Ostaszewska pomieszała pojęcia. Nie powinna użyć pojęcia "ciężarna locha", lecz "moja siostra ze zlepkami komórek". Siostra, bo zwierzęta to dla was bracia i siostry, co nie?
ewkajulek
Każdy ma swój system wartości i niech broni tego co uważa za godne obrony. Oby nie zapomniał przy tym że jest człowiekiem. Sam oczekując szacunku, aby okazywał ten szacunek wpierw równemu sobie gatunkowi. Kto tego nie pojął co dzieci pojmują, ma problem, jeszcze tylko o tym nie wie.Oby starczyło czasu aby pojąć...
gość
Pani Maju, jest Pani za mało zdecydowana w działaniu! A co z brutalnym wyrywanie z Matki Ziemi niewinnych marchewek i krwawym obcinaniem im jeszcze żywych natek? No niechże upomnienia się Pani o te płody rolne nieszczęsne. Niefortunne może nieco, zdaniem Pani określenie "płody", może przecież Pani zastąpić "zlepkiem komórek".
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY