Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 11 LIPCA
Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
Imieniny obchodzą:
Olga, Benedykt, Kalina
 

„Dziewuchy” nie mają już nic do ukrycia (OPINIA)

Data publikacji: 2020-05-28 01:00
Data aktualizacji: 2020-05-28 07:51:00
WIADOMOŚCI
Martin Hudacek, Dziecko, które się nie narodziło, rzeźba.

Od pewnego czasu obserwujemy rozwój kolejnego etapu feministycznej propagandy. Tak zwana aborcja nie musi już oznaczać tragicznego wyboru, dramatu kobiety, ratowania jej życia, nie musi być mniejszym złem, skróceniem cierpienia upośledzonego płodu, które chwilę po porodzie i tak umarłoby w cierpieniach – bo przecież rozrywane na kawałki szczypcami albo trute chemicznym roztworem nie cierpi...

 

Teraz aborcja, jako „prawo reprodukcyjne” ma być dostępna na każde życzenie, nawet w ilościach hurtowych. Jak towar, bo jest towarem, którego handlarze już tego specjalnie nie ukrywają. 

 

Ruch proaborcyjny uznał, że może obwieścić swój sukces. Nienarodzone dziecko zostało dostatecznie odczłowieczone. „Procedura” zaś jest bezpieczna jeśli zgodna ze standardami WHO, czytaj – Światowej Organizacji Zdrowia. 

 

wózek dziewuchy

  

 

 

W państwie, w którym rzekomo zabijanie nienarodzonych jest, poza wyjątkami zakazane, można bezkarnie sprzedawać – pod kryptonimem antykoncepcji awaryjnej – środki o działaniu wczesnoporonnym. Można jawnie reklamować aborcję, podawać numer telefonu i wszelkie namiary, pod którymi pogubione a często poddawane presji i pozbawione wsparcia matki usłyszą, że dla ich sytuacji jest tylko jedno dobre wyjście: piguła albo zabieg.

 

 

Takie perspektywy funduje złowionym ofiarom środowisko, które mieni się rzecznikiem praw kobiet.

 

 

Gdyby dominującą dziś w świecie Zachodu cywilizację miałoby opisywać jedno słowo, brzmiałoby ono pewnie: przewrotność. A zatem „feministki” pchają kobiety do zbrodni i rozpaczy, aborcja „ratuje życie”, „lekarze” stają się rzeźnikami ludzi, wszystko to firmuje „Światowa Organizacja Zdrowia”.

 

Dziewuchy dziewuchom... gotują marny los.

 

 

Źródła: Facebook, Twitter, komentarz: PCh24.pl

RoM

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
M
Nie wiem ale tam wszystko kręci się jedynie w gronie kobiecym. Nie ma wogole mężczyzn. Skrajne środowiska których po lewej stronie jest trochę potrafią się zapedzac bardzo daleko w swoich dążeniach. Każde w swoim kierunku oczywiście.
t
Procedury aborcji - zgodne ze standardami WHO - tym argumentem szczycą się feministki-"dziewuchy" ; jak przewrotnie podmieniono znaczenia - zbrodnia nazywana jest "prawem reprodukcyjnym"?. Reputacja ONZ jest zachwiana,a lista poważnych porażek jest długa i lepiej słuchać Boga; nie odczłowieczajmy poczętych a nienarodzonych dzieci, gdyż to też są ludzie.
qwe
pierwsze feministki mówiły że: Alice Paul: aborcja jest ostatecznym wyzyskiem kobiet co się zmieniło że faceci nie muszą ponosić odpowiedzialności za swoje czyny ?
Kpt. Żbik
zabijania nienarodzonych dzieci to ZBRODNIA przeciw ludzkości. Nawet w wymiarze fizycznym. Poza cierpieniem które oczywiście jest ważnym aspektem, należy zwrócić uwagę na to, że to kobieta wynajmuje płatnego mordercę i zleca mu zabójstwo z premedytacją. W tych kategoriach powinno to byc penatelizowane. Znam opowieść o lekarzu do którego przyszła pacjentka już wcześniej mająca 2 dzieci by on zabił jej kolejne w łonie. On nakazał przyjście z mężem i pierwszą 2 za tydzień, wręczył młotek i wskaza na wózek z dziewczynką i siedzącego obok chłopczyka mówiąc "proszę zabić własnoręcznie jedno z tych dwóch a to poczęte urodzić, przecież zabicie w łonie to dokładnie taka sama masakra"
maciek
@Maria chyba pobożni więżący w wielkiego woda Jarosława Kaczyńskiego : nie obrażaj pobożnych ludzi :
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY