Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 03 LIPCA
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
Św. Tomasza Apostoła
Św. Leona III, papieża
Pierwszy Piątek
Imieniny obchodzą:
Tomasz, Anatol, Jacek
 

Eko-wege-kandydat Hołownia i budowa polskiej cywilizacji śmierci. Przegląd Prasy PCh24

Data publikacji: 2019-11-14 06:45
Data aktualizacji: 2019-12-02 14:14:00

Wraz z rozpoczęciem nowej kadencji parlamentu w Trybunale Konstytucyjnym umorzono wniosek 107 posłów w sprawie aborcji eugenicznej. Czy dramatyczne oświadczenie abp. Gądeckiego obudzi sumienia Polaków i uratuje życie dzieci poczętych? W programie komentujemy również wizję Szymona Hołowni dotyczącą „prezydenta wszystkich Polaków”, a także omawiamy treści zawarte w najnowszym numerze magazynu „Polonia Christiana”. Jacek Ożóg, Marcin Austyn i Tomasz Kolanek zapraszają na „Przegląd Prasy PCh24”.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
@Wiech
Za dużo rozmawiamy o tych szaleńcach i szkodnikach typu Hołownia. Wiech: popieram ! Pierwszy List św. Pawła do Tymoteusza "...Jeśli ktoś naucza inaczej i nie trzyma się zdrowych nauk Pana naszego, Jezusa Chrystusa, oraz nauczania zgodnego z pobożnością, 4 to jest nadęty, niczego nie pojmuje, lecz choruje na dociekania i słowne utarczki. Z nich rodzą się: zawiść, kłótliwość, bluźnierstwa, złośliwe podejrzenia, 5 ciągłe spory ludzi o wypaczonym umyśle i pozbawionych prawdy ? ludzi, którzy uważają, że pobożność jest źródłem zysku. ..."
Ryś
Jest to postać, która w zeszłym roku prowadziła rekolekcje adwentowe w niektótych kościołach Warszawy, ma więc poparcie przynajmniej części Kościoła. Jest to o tyle dziwne, bo twierdzi, że to zwierzęta będą nas sądzić na Sądzie Ostatecznym, podcas gdy Wyznanie Wiary głosi, że to Jezus Chrystus "przyjdzie sądzić żywych i umarłych". Po "prezesie" - wielbicielu futrzaków, byłby kolejny miłośnik praw zwierząt. Prawa ludzi są dla nich obu nie ważne.
Wiech
Dziwi mnie ciągłe rozpisywanie się o Hołowni, komuś bardzo zależy by promowac go również w PCh24, kim jest ta osoba po za tym, iż bełkocze. Zajmowanie się tym co on bredzi swiadczy o tym, iż Polska jest chora i Naród rownież jest chory i jeśli się z tego nie wyleczymy i nie pójdziemy przez życie ściśle w/g Ewangeli to nasza pszyszłość pisze się nieciekawie.
mario
Nie jest dla mnie zrozumiałe zajmowanie się osobą Hołowni. Nie rozumiem. Z drugiej strony - Jasiek , jak maja się ci panowie odnosić do jego osoby. Sam prowokuje. Jak się okazało tematy związane , nazwijmy to z wiarą, nie pozwalają na zbicie kasy. Wydaje się , że ekologia i miłość do zwierząt w korelacji z wiarą to idealny temat biznesowy. Zastanawiam się dlaczego weganie są tacy drażliwi, może to zbieg okoliczności ale takie mam spostrzeżenia na podstawie obserwacji kilku osób, może w ich diecie czegoś brakuje co nie pozwala im na uzyskanie większego spokoju.Mój ojciec "uspokoił" się, stosując dietę weg dopiero wtedy gdy dodał do niej ryby. Przepraszam osoby , które mogłem urazić tym wpisem ale takie mam obserwacje.
Jasiek
Trzech ignorantów. Wy chyba myślicie, że Jezus na Sądzie Ostatecznym powie wam wszystkim po kolei "dziękuję bardzo, że wyśmiałeś publicznie tego świra, który mówi o wrażliwości wobec zwierząt I tej szatańskiej katastrofie klimatycznej. Bardzo mi się podobał szczególnie ten odcinek, kiedy zjechałeś go bez wachania, jakby nie byl moim ukochanym synem, jakbym nie ukochał go na życie, podobnie, jak Ciebie" Ja też nie jem mięsa, bo nie przechodzę obojętnie obok cierpienia zwierząt. Zostaliśmy stworzeni, jako bracia przyrody, a nie jej właściciele.. Odnośnie klimatu; Ktoś czytał encyklikę "Laudato si"? To zapraszam. Franciszek mówi o tym samym, uwrażliwia na przyrodę...I życzę wam na koniec wrażliwości, bo jesteście daleko od nauki Chrystusa, w imieniu którego się wypowiadacie. I pamiętajcie, że wszyscy odpowiemy za swoje słowa.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY