Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 17 PAŹDZIERNIKA
Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Wiktor
 

„Gazeta Wyborcza” na tropie zdrajców… Polski! Przegląd prasy PCh24 TV

Data publikacji: 2019-04-30 15:00
Data aktualizacji: 2019-08-21 08:09:00

Przegląd prasy PCh24 TV. Zaprasza Jacek Ożóg. Rozmawiają Michał Wałach i Łukasz Karpiel.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
GOŚĆ
widzę, że poseł PIS chyba przez pomyłkę wydał plany PISu odnośnie rezerw Polski. Te pieniądze nie są przeznaczone dla Niemców tylko dla żydów a zatem w momencie gdy je oddamy żydom to wówczas będziemy mogli przyjąć euro.
mario
Panie Jacku , Michale , Łukaszu, zgadzam się z Waszymi wnioskami odnośnie "tekstu satyrycznego" , po za sugestią , że PIS to partia prawicowa. Może się mylę , tak to odebrałem.Siła argumentu hurra optymistów Unii , polega na sile aspektu finansowego.Patriotyzm , wiara , honor , niestety , jako argumenty, w dzisiejszej Polsce mają wtórną wagę. Pytanie czy Unia tak dużo nam dała , czy programy Unijne dotacje faktycznie przewyższają nasze haracze wpływające do kasy unijnej. Mam na myśli nie tylko, środki wpłacane do budżetu Unii ale także możliwość wyprowadzania z Polski podatków a także korzyść jaką mają , niektóre państwa unijne z ogromnego rynku zbytu jaki daje im nasz kraj.Korzyści z wstąpienia do Unii na pewno są ale może warto przeanalizować faktyczną korzyść finansową lub jej brak dla naszego kraju.
iskierka
"Kto zdradza unię ZDRADZA Polskę." I kto by pomyślał , że Pan Prezydent A. Duda czyta G.W. i czerpie z niej INSPIRACJE. W swoim orędziu Europa to MY straszył: "każdy kto dziś próbuje wzbudzić niepokój co do obecności naszego kraju w UE, postępuje wbrew interesowi państwa". Co oznacza , że jest "zdrajcą" ?. A w szczególe jaki "interes" i jakie "państwo" ma na myśli Prezydent ? Przecież G.W. należy do ....
banita
Niemieckie euro to jedno i to samo zło - początek nieistnienia Polski jako kraju. Wystarczy tej niewoli. Wolni byliśmy od kilku setek lat króciutko. Najsmutniejsze jest to że polscy rządzący nie uczą się na błędach i wciąż padają ofiarą oszustów i grabieżców. Nie ma czegoś takiego jak pokój między narodami to kłamstwa. Każdy naród będzie dążył do zniewolenia innego, o dominację w dzisiejszym świecie prym wiodą Niemcy, żydzi i tzw Amerykanie, chociaż teraz bardziej pod dowództwem żydowskim. Świat islamu rządzi się inną strategią. On niszczy i zabija narodowości, kulturę i religię tworząc bezkształtną trującą masę zła. Do jego działań można obecnie porównać dążenie lgbtq.
agricola
Szczekaczce Michnika chodziło chyba o zdrajców Polin. Co do zdrajców Polski szmalcownicy pustynni niechaj spojrzą w lustro.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY