Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 31 MAJA
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Imieniny obchodzą:
Aniela, Marietta
 

„Gazeta Wyborcza” na tropie zdrajców… Polski! Przegląd prasy PCh24 TV

Data publikacji: 2019-04-30 15:00
Data aktualizacji: 2019-08-21 08:09:00

Przegląd prasy PCh24 TV. Zaprasza Jacek Ożóg. Rozmawiają Michał Wałach i Łukasz Karpiel.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
GOŚĆ
widzę, że poseł PIS chyba przez pomyłkę wydał plany PISu odnośnie rezerw Polski. Te pieniądze nie są przeznaczone dla Niemców tylko dla żydów a zatem w momencie gdy je oddamy żydom to wówczas będziemy mogli przyjąć euro.
mario
Panie Jacku , Michale , Łukaszu, zgadzam się z Waszymi wnioskami odnośnie "tekstu satyrycznego" , po za sugestią , że PIS to partia prawicowa. Może się mylę , tak to odebrałem.Siła argumentu hurra optymistów Unii , polega na sile aspektu finansowego.Patriotyzm , wiara , honor , niestety , jako argumenty, w dzisiejszej Polsce mają wtórną wagę. Pytanie czy Unia tak dużo nam dała , czy programy Unijne dotacje faktycznie przewyższają nasze haracze wpływające do kasy unijnej. Mam na myśli nie tylko, środki wpłacane do budżetu Unii ale także możliwość wyprowadzania z Polski podatków a także korzyść jaką mają , niektóre państwa unijne z ogromnego rynku zbytu jaki daje im nasz kraj.Korzyści z wstąpienia do Unii na pewno są ale może warto przeanalizować faktyczną korzyść finansową lub jej brak dla naszego kraju.
iskierka
"Kto zdradza unię ZDRADZA Polskę." I kto by pomyślał , że Pan Prezydent A. Duda czyta G.W. i czerpie z niej INSPIRACJE. W swoim orędziu Europa to MY straszył: "każdy kto dziś próbuje wzbudzić niepokój co do obecności naszego kraju w UE, postępuje wbrew interesowi państwa". Co oznacza , że jest "zdrajcą" ?. A w szczególe jaki "interes" i jakie "państwo" ma na myśli Prezydent ? Przecież G.W. należy do ....
banita
Niemieckie euro to jedno i to samo zło - początek nieistnienia Polski jako kraju. Wystarczy tej niewoli. Wolni byliśmy od kilku setek lat króciutko. Najsmutniejsze jest to że polscy rządzący nie uczą się na błędach i wciąż padają ofiarą oszustów i grabieżców. Nie ma czegoś takiego jak pokój między narodami to kłamstwa. Każdy naród będzie dążył do zniewolenia innego, o dominację w dzisiejszym świecie prym wiodą Niemcy, żydzi i tzw Amerykanie, chociaż teraz bardziej pod dowództwem żydowskim. Świat islamu rządzi się inną strategią. On niszczy i zabija narodowości, kulturę i religię tworząc bezkształtną trującą masę zła. Do jego działań można obecnie porównać dążenie lgbtq.
agricola
Szczekaczce Michnika chodziło chyba o zdrajców Polin. Co do zdrajców Polski szmalcownicy pustynni niechaj spojrzą w lustro.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY