Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 10 KWIETNIA
Św. Fulberta, biskupa
Św. Michała de Sanctis
Św. Fulberta, biskupa
Św. Michała de Sanctis
Wielki Piątek
Imieniny obchodzą:
Makary, Michał
 

Gdy seksedukatorzy zapukają do drzwi szkoły [ZOBACZ VIDEO Z KONFERENCJI]

Data publikacji: 2020-02-11 15:00
Data aktualizacji: 2020-03-12 21:33:00

Na czym polega tzw. nowoczesna edukacja seksualna, jakie niesie za sobą zagrożenia i jak uratować dzieci przed propagandą LGBT w szkołach? O tym podczas debaty „Gdy seksedukatorzy zapukają do drzwi szkoły” w ramach Klubu Skawińska 13 w Krakowie dyskutowali wybitni eksperci. Zapraszamy na relację VIDEO.

 

W debacie udział wziął dr Zbigniew Barciński ze Stowarzyszenia Pedagogów NATAN, który mówił o medialnej batalii o edukację seksualną, jakiej jesteśmy świadkami w Polsce. Mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris obnażał ciemne strony edukacji seksualnej prowadzonej wedle standardów WHO, a Kazimierz Przeszowski z Centrum Życia i Rodziny pokazywał, że nie warto podążać drogą wytyczoną przez Zachód. Co zatem winniśmy zrobić? Jak uratować dzieci przed propagandą LGBT w szkołach? Na te pytania odpowiadała Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty. Spotkanie poprowadził red. Łukasz Karpiel, zastępca redaktora naczelnego portalu PCh24.pl.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Lemur
Coraz bardziej wydaje mi się, ze coś tu nie gra. Tworzy się atmosferę zagrożenia, napuszcza się rodziców na szkołę a jednocześnie nie przecina się tego wyposażając dyrektorów szkół w jednoznaczne i jasne prawo, którego złamanie spowodowałoby konsekwencje dyscyplinarne brawo komentator @Zbigniew !.To jest bardzo dziwne. W końcu państwo jest przede wszystkim odpowiedzialne za treści nauczania w szkołach. Przynajmniej w teorii, bo w praktyce nie widać tej odpowiedzialności. Próbuje się ją zepchnąć na rodziców szkoła nie jest na ogół ich miejscem pracy.Chyba z bezsilności wobec oczekiwań samorządów.
@Izydor
Twoje rozwiązanie przyczyni się jedynie do zwiększonej ilości nowotworów gruczołów wydzielniczych u mężczyzn i dysfunkcji seksualnych w związkach
Zbigniew
A ministerstwa i kuratoriów to nie ma?
Izydor Oracz
Edukacja seksualna powinna mieć jedną "podstawę programową": wszelka aktywność seksualna poniżej 18 roku życia musi być zabroniona. Z masturbacją na czele. Cała reszta to tylko dodatek.
Polka
A może warto rozważyć jeszcze jedną możliwość, jak już inne się wyczerpią... Może na miejsce tych genderowych pseudo edukatorów należałoby wprowadzić ludzi wierzących którzy zamiast podawać dzieciom truciznę z WHO będą dawało odtrutkę z KKK? Może warto zostać Wallenrodami...