Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 12 LIPCA
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
XV Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Brunon, Jan
 

Gender, aborcja i LGBT. Dlaczego świat zwariował? „Rewolucja totalnej wolności” już na VOD PCh24.pl!

Data publikacji: 2020-03-27 05:30
Data aktualizacji: 2020-03-31 11:09:00
WIADOMOŚCI

Dlaczego świat Zachodu promuje „wolne związki” i „wolną miłość”, skoro od wieków wiadomo, że grzeszny styl życia ostatecznie kończy się samotnością, pustką i poczuciem beznadziei? Dlaczego propaguje się rzekome wyzwolenie kobiet, skoro to na nie zwykle spada wyzwanie samotnego wychowywania dzieci porzucanych przez równie „wyzwolonych” mężczyzn? Dlaczego jako rozwiązanie tej sytuacji wskazuje się aborcyjne morderstwo?

 

Odpowiedź już wkrótce w filmie Rewolucja totalnej wolności

- od 27 marca na platformie VOD PCh24.pl -

kliknij TUTAJ i uzyskaj dostęp!

 

Pytania można by mnożyć. Skąd bowiem pomysł, by twierdzić, że związki osób tej samej płci są dobre i wartościowe? Skąd idea, by nazywać je „małżeństwami”, pozwalać adoptować dzieci lub korzystać z nieetycznych praktyk jak surogacja czy in vitro? Co się stało, że ludzkość zaczęła podważać zjawisko tak obiektywne jak ludzka płeć? Dlaczego stworzono i zaczęto propagować genderyzm – ideologię suflującą młodym ludziom szaleństwa rzekomego „wyboru” płci i możliwości jej zmiany?

 

Zobacz zwiastun filmu!

 

Pełna werja filmu Rewolucja totalnej wolności

- od 27 marca na platformie VOD PCh24.pl -

kliknij TUTAJ i uzyskaj dostęp!

 

Wszystkie te aberracje stoją w sprzeczności ze zdrowym rozsądkiem i stanowią gwałt na rozumie. Dochodzi do tego w świecie pełnym deklaracji o przewadze intelektu nad rzekomo zabobonną religijnością! Co więc poszło nie tak? Jakie są przyczyny tego stanu rzeczy?


Odpowiedź możecie poznać Państwo dzięki filmowi, jaki już 27 marca pojawi się na naszej platformie VOD. Dzieło w reżyserii Jarosława Mańki opowiada o wydarzeniach z przełomu lat 60. i 70. XX wieku w Europie Zachodniej. Obraz nie skupia się jednak wyłącznie na lewackim terroryzmie. Osoby wypowiadające się w filmie przybliżają nam atmosferę tamtych czasów, ideologiczne inspiracje rewolucjonistów i konsekwencje studenckiego buntu. A są nimi chociażby wymienione na początku tekstu doktryny, od genderyzmu, przez homoseksualizm po aborcjonizm.


Żeby pokonać wroga trzeba zdemoralizować jego dzieci. Prosto. Strzał w serce – mówi w filmie „Rewolucja totalnej wolności” znany Państwu z łamów naszego portalu Piotr Podlecki. Te słowa celnie opisują wydarzenia umownie łączone z majem roku 1968. Na tym właśnie bowiem polegała cała perfidia lewackiego buntu. Nie był on skierowany – jak chociażby przewrót bolszewicki z Rosji roku 1917 – do ludzi dorosłych, ale do młodych, dopiero kształtujących swoje charaktery i ciągle skorych bo kontestowania rzeczywistości oraz ulegania emocjom i popędom. To właśnie na seksualnych namiętnościach oparto rewolucję totalnej wolności, która ukształtowała współczesny Zachód, a teraz wdziera się i do Europy Środkowej.

 

Rewolucja totalnej wolności

- od 27 marca na platformie VOD portalu PCh24.pl -

kliknij TUTAJ i uzyskaj dostęp!

 

Poznanie tej historii umożliwia lepsze zrozumienie wyzwań współczesności i prawdziwej natury obecnych zagrożeń. – Życzę, aby film pomógł państwu dostrzec, również wokół siebie, jad rewolucyjny, jad rewolucji totalnej wolności – mówił na krakowskiej premierze obrazu przedstawiciel producenta dzieła, wiceprezes Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi Arkadiusz Stelmach. Te życzenia, jak i sam film, pozostają nadal niezwykle aktualne.


Film „Rewolucja totalnej wolności” zobaczyć można nie wychodząc z domu – dzięki serwisowi VOD portalu PCh24.pl. Film dostępny będzie już od 27 marca. Polecamy!

 


MWł

 

KLIKNIJ W BANER ABY DOWIEDZIEC SIĘ JAK UZYSKAĆ DOSTĘP DO PCH24.PL VOD

 

 

 

  

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Johny Mnemonic
Wywrotowcy opanowali wszystkie instytucje w państwach i teraz uchwalają prawo wprowadzające aborcję,eutanazję,związki homo,narkotyki,likwidację tradycyjnej rodziny,itd.
Emigrant
Czemu tak późno i dopiero teraz? Naprawdę dużo straciliście, że dopiero po takim czasie jest on dostępny do szerszej publiczności. Wielka szkoda. Ale i tak dziękuję, że będę miał okazję zobaczyć.
Anonimm
@maria To nie science-fiction tylko dramat psychologiczny, jakbyś znała kulturę japońską i podłoże filmu to byś zrozumiała. W Japonii jedną z największych wartości jest szacunek do starszych i tradycji
Ryś
Rewolucja się skończy, albo rozpali, gdy wprowadzą 60 godzinny dzień pracy, jak to proponują we Francji.
hq
Moim zdaniem rewolucję zapoczątkował wąż w raju, a od tamtych czasów tylko zmienia wizerunek. Na szczęście Pan Bóg rzucił ludziom koło ratunkowe-Jezusa Chrystusa. Syn Boży wskazał drogę trudną, bolesną, ale skuteczną jak nie dać się rewolucji. Z Panem Bogiem.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY