Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 26 PAŹDZIERNIKA
Św. Dymitra z Tesaloniki 
Bł. Celiny Borzęckiej
Św. Dymitra z Tesaloniki
Bł. Celiny Borzęckiej
Imieniny obchodzą:
Ewaryst, Lucjan
 

Genderowy szantaż Kaczyńskiego

Data publikacji: 2018-12-21 06:00
Data aktualizacji: 2018-12-21 09:14:00
OPINIE
FOT.Michal Dyjuk/FORUM

Dopóki rządzi PiS, dopóty w Polsce nie będzie homoseksualnych „małżeństw” oraz politycznie poprawnej cenzury – wynika ze słów Jarosława Kaczyńskiego, który w kwietniu roku 2018 podczas spotkania z wyborcami w Trzciance odpowiadał na pytanie o wypowiedzenie genderowej konwencji stambulskiej. Wycofanie się z ratyfikacji dokumentu nie wchodzi jednak w grę, gdyż – zdaniem prezesa PiS – naraziłoby to nasz kraj (a ściślej: rząd) na kolejne ataki ze strony struktur międzynarodowych.

 

Słowa Kaczyńskiego można streścić w zdaniu: albo PiS, albo „tęczowa” dyktatura. Genderowej konwencji władza nie wypowie, gdyż nie chce kolejnego starcia z Zachodem, no ale przecież – wicie, rozumicie – dopóki rządzimy my, nic konkretnego z konwencji nie wyniknie. Nie trzeba jednak wielkiego wysiłku intelektualnego, by słowa prezesa PiS odczytać jako emocjonalny szantaż. Kolejny zresztą w tej kadencji.

 

Tego typu szantaż ma miejsce chociażby w temacie aborcji. PiS sabotuje wysiłki obrońców życia, jednocześnie strasząc wizją dzieciobójstwa dostępnego „na życzenie” w sytuacji wyborczego zwycięstwa i przejęcia władzy przez ich największych przeciwników.

 

Prezes PiS zachowuje się – zarówno w temacie aborcji jak i genderowej konwencji – absurdalnie, gdyż za czasów rządów PO-PSL jego partia próbowała zablokować ratyfikację groźnego, zideologizowanego dokumentu. Dokumentu, z którego płyną realne zagrożenia dla polskich rodzin. Dziś Kaczyński bagatelizuje treść politycznie poprawnej konwencji, choć jeszcze w roku 2014 był jej jednoznacznym przeciwnikiem.

 

Postawa prezesa PiS przypomina też działania męża, który spędza wszystkie wieczory w barze z kumplami, a zirytowanej taką postawą żonie tłumaczy, że jest wobec niej w porządku, gdyż przed ołtarzem ślubował miłość – a przecież ją kocha, więc nie ma problemu, wierność – i faktycznie nie zdradza jej, a jedynie pije, a także uczciwość – i tu też wszystko jest w porządku, gdyż żona wie z kim i gdzie spożywa trunki. Jednak mimo tych wyjaśnień wszyscy dobrze wiedzą, że nie tego oczekiwała kobieta decydując się na związek z tym mężczyzną, nie tak rozumiała słowa małżeńskiej przysięgi.

 

Podobnie jest z Kaczyńskim. Deklaruje, że nie wprowadzi „homomałżeństw”, ale nikt nawet takiej możliwości nie brał pod uwagę. Przeciwnie. Oczekiwania co do obyczajowej kontrrewolucji były ogromne, jednak przywódca obozu „dobrej zmiany” i jego oficerowie zawiedli na całej linii. Teraz, na otarcie łez, prezes nonszalancko rzuca narodowi ochłapy: czego chcecie, no może i jest genderowa konwencja, ale przecież nie ma i nie będzie „ślubów” jednopłciowych. No super – może ironicznie odpowiedzieć wyborca. Super prezesie, że przejmując władzę po serii deklaracji dotyczących ochrony tradycyjnego ładu moralnego nie budujesz nad Wisłą drugiej Szwecji lub Holandii. Aż ręce bolą od oklasków, aż w krzyżu łupie od ukłonów.

 

Problem w tym, że genderowe szantażowanie Polaków przez Kaczyńskiego to jedynie polityczny trik, gdyż w oparciu o konwencję – nawet za rządów PiSu, co to łaskawie nie zalegalizuje „małżeństw’ homoseksualnych – można siać w Polsce „tęczowe” spustoszenie.

 

Nie tak dawno znany ze skrajnie lewicowych przekonań Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar stanął w obronie „tęczowego piątku” – imprezy propagującej w polskich szkołach homoseksualizm. Argumenty za takimi wydarzeniami i przeciwko kontrolom zarządzonym przez MEN w odpowiedzi na kontrowersyjne warsztaty zamieszczono w tekście na stronie rpo.gov.pl. Wynika z niego, że za źródło legalności tego typu imprez może być uznawana ratyfikowana za rządów PO-PSL konwencja stambulska, której wypowiedzieć boi się Jarosław Kaczyński.

 

„Obowiązek prowadzenia edukacji antydyskryminacyjnej wynika z wielu wiążących, ratyfikowanych przez Polskę aktów prawa międzynarodowego, m.in. Konwencji o prawach dziecka, Konwencji w sprawie zwalczania dyskryminacji w dziedzinie oświaty, Konwencji w sprawie likwidacji wszelkich form dyskryminacji kobiet, Konwencji Rady Europy w sprawie zapobiegania i zwalczania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej czy Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych” – czytamy.

 

„Rzecznik Praw Obywatelskich ujawnia: Konwencja stambulska wymaga szkolnych programów #LGBT (#TęczowyPiątek) wbrew woli rodziców” – napisał na Twitterze prezes Ordo Iuris mecenas Jerzy Kwaśniewski komentując tekst z serwisu rpo.gov.pl.

 

Strategia Jarosława Kaczyńskiego może więc pozwoli zmobilizować elektorat przerażony wizją siania homoseksualnego zgorszenia w polskich szkołach, może i scementuje wokół PiS wyborców mających świadomość, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Mała jednak szansa, by owe działanie ochroniło Polskę przed „tęczowym” totalitaryzmem. Jeśli więc do najbliższych wyborów rządzący nie wypowiedzą genderowej konwencji stambulskiej, głos na Prawo i Sprawiedliwość – tak samo jak na inne partie broniące lewicowego dokumentu – będzie głosem zmarnowanym.

 

 

Michał Wałach

 

 

Aby podpisać apel do premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w sprawie wypowiedzenia genderowej konwencji stambulskiej należy kliknąć TUTAJ.

  

    

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Tomasz
PIS PO JEDNO ZŁO .Jarosław Kaczyński ze swoim bratem brali udział w Magdalence byli zaproszeni przez sowieckiego generała Cz Kiszczaka .na podział władzy z koncesjonowanej opozycji z komunistami,TZW wybory dnia 4 czerwca 1989. to była ustawka K G B i C I C To K O R czyli trockiści i Komuniści podzielili się władza plus TW SB "władzy zdobytej w 1945 nie oddamy nigdy"testament sowieckiego generała W Jaruzelskiego i jego oficera prowadzącego Generała sowieckiego CZ Kiszczaka.'WY NIE RUSZACIE NASZYCH MY NIE RUSZAMY WASZYCH""KOPIEMY SIĘ TYLKO PO KOSTKACH"
yt
PiS nie poległ bo nie podjął nawet próby ocalenia Polski. Wszystko było do załatwienia w koordynacji z Polakami, lecz Polacy są wrogami dla PiS . PiS i PO to jedna mafia. Wystarczy posłuchać "Marcin Karliński: SKOK STULECIA - czy to nowa operacja "MOST"? - #157 KNews"
Jan
A wtedy, z wygraną lewicą przeprowadzi się potrzebne uatawy!
kras
Kaczyński otrzymał od żydow nakaz delegalizacji ONR, MW i RN oraz wszystkiego co jest na prawo od PiS. Dlatego chciał zmienić ordynację wyborczą, dlatego zorganizowano szereg prowokacji. Dlatego prześladowani są też księża np. ks.Guz. W polityce Kaczyński stara się o system jedynie 2-partyjny i to na jego rozkaz/Kocham UE i nie opuszczę UE aż do smierci/ przyklejeni kropelką do stołków pisowscy notable niszczą Prawicę rękami służb zależnych od PO? PiS musi zachować "narodową twarz" i dlatego nie przeciwdziała, przez to zezwala, zachęca lewaków do prześladowania Polaków.
MRT
W sprawach prawnej ochrony dzieci poczętych, ochrony przez homopropaganda wciskająca się do ZHP i do szkół poprzez podpisanie Konwencji Stambulskiej PIS poległ. Nie broni dzieci poczętych i nie broni dzieci żyjących a to jest zamach na rodzinę, naród. Także życzę sobie i Polsce nowej elity rządowej katolickiej, narodowej, mądrej, wykształconej, z zapleczem katolickich prawników chytrze strzegących wartości chrześcijańskiego dorobku kultury, nieugiętej w kwestiach moralnych i państwowych którzy zaczną wytyczać nowy kierunek w Unii Europejskiej chroniący rodziny przed dewiacją i aborcją.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY