Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
ŚRODA 30 WRZEŚNIA
Św. Franciszka Borgiasza
Św. Hieronima, Doktora Kościoła
Św. Franciszka Borgiasza
Św. Hieronima, Doktora Kościoła

Imieniny obchodzą:
Hieronim, Grzegorz, Honoriusz
 

Globalne ocieplenie czy globalna manipulacja? [VIDEO]

Data publikacji: 2018-12-27 06:57
Data aktualizacji: 2019-08-13 19:52:00

Coraz częściej słyszmy dramatyczne alarmy wzywające do radykalnych zmian mających na celu powstrzymanie zmian klimatycznych. Przeróżne autorytety oznajmiają, że zbliżająca się katastrofa jest nieunikniona, chyba że…zrezygnujemy z gospodarki opartej na węglu. Czy to możliwe, aby nasze działania miały jakikolwiek wpływ na zmiany jakie dziś obserwujemy? Postanowiliśmy sprawdzić co kryje się za kulisami „walki ze zmianami klimatu”.     

 

W ostatnim czasie zewsząd dochodziły nas głosy wzywające świat (w tym Polski rząd) do walki z globalnym ociepleniem. Były one szczególnie widoczne podczas COP24 odbywającego się w Katowicach. Rezygnacja z energetyki opartej na węglu, wprowadzenie odnawialnych źródeł energii, przejście na weganizm. To tylko niektóre postulaty międzynarodowej agendy grożącej, że jeżeli nie podejmiemy radykalnych działań, wkrótce będziemy świadkami globalnej katastrofy ekologicznej. Wprowadzanie konkretnych rozwiązań systemowych pokazało, że temat traktowany jest bardzo poważnie.

 

Niespójne i wątpliwe teorie naukowe, ponadpaństwowe porozumienia, potężne grupy nacisku. Sterowanie krajowymi gospodarkami, uzależnianie od „czystej energii” czy nawet…plany depopulacyjne. To tylko część zagadnień, do których dotarliśmy podczas naszego dziennikarskiego śledztwa. 

 

Piotr Relich

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Konrad Józef Turzyński
Pod pretekstem walki przeciwko globalnemu ociepleniu rządzący naszym krajem przyjęli na Polskę poważne ograniczenia, mogące skutkować wzrostem cen energii. Aby go odwlec, potrafili uruchomić wszystkie potrzebne organy władzy, aby między świętami a końcem roku uchwalić ustawę. Znaczna większością: Dobra Zmiana razem z Totalną Opozycją! - czyli POPiS. Poprzedni przykład takiej szybkości dotyczył ustanowienia 12 XI 2018 dniem wolnym od pracy. Kiedy chcą, wtedy potrafią. (29 lat temu w końcówce grudnia uchwalono aż kilkanaście ustaw - plan Balcerowicza + /dla niepoznaki/ zmianę nazwy i herbu państwa.) A zatem projekt ustawy "stop aborcji" nie dlatego czeka, bo jest znowu czas przedwyborczy, nie z powodu czekania na decyzje trybunału, tylko "oni nie chcą chcieć". Ku chwale Socjalistycznej Ojczyzny.
nea
Kraków to piekne i jedno z najstarszych miast w europie choć tu tez mnie nieraz próbowali -jestem za tym miastem i nie podoba mi się ingerowanie centrali szrue w nasze miasta i wymyslanie teorii kto ostatnie 100 lat trul europe chyba pozostale miasta europy wiodly prym - nie nasze a teraz chca nam galaz enrgetytki uciac i zanim swoje wyprodukujemu wprowadzic ich rozwiazania nowe- dlatego tak nie lubia pro polakow patriotow bo chcemy dla polski dobrze nie szkodzac innym-
do lewaka
Lewacy to są ludzie zazwyczaj,ktorzy czego sie tkna doprowadzają do ruiny.A dzieje sie tak bo w kłamstwach,oszustwach nie mają żadnych hamulców,zreszta w niczym bo kto niby miał by ich ograniczać??W Boga nie wierzą,wiec hulaj dusza piekła nie ma.
Lewak
Lewacy? A może po prostu ludzie o odpowiedniej wiedzy.
Wierzę
Wierzę że prawda leży po stronie metanu wydobywającego się z aktywnych sejsmicznie wulkanow i innych rejon?w a wraz z nimi gazów wydostających z wnętrza Ziemi.Bóg ma pełną władzę zatem co może powstrzymać globalne ocieplenie? Globalna modlitwa!!
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY