Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 31 MAJA
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Imieniny obchodzą:
Aniela, Marietta
 

Homopropaganda w katolickim tygodniku i chrześcijanie w niebezpieczeństwie [VIDEO]

Data publikacji: 2019-04-25 18:00
Data aktualizacji: 2019-08-23 21:09:00

W "Przeglądzie Prasy" redaktorzy PCh24.pl zastanawiają się nad tym w jaki sposób powinno się budować polską edukację. Komentowano również wywiad ze znanym z prohomoseksualnych przekonań o. Jamesem Martinem, który ukazał się na łamach "Tygodnika Powszechnego". Poruszono również sprawę tragicznych zamachów na Sri Lance, gdzie islamscy radykałowie zamordowali kilkuset chrześcijan obchodzących Święta Wielkanocne. W programie Łukasz Karpiel opowiedział również o najnowszym numerze "PCh24 Co Tydzień".

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
powstaniec 1863
Tzw. Tygodnik Powszechny, od szeregu lat to dodatek ogłupiający do gadzinówki neo marksistowskiej GW, inaczej Szechterówka, trafnie został nazwany przez elokwentnego i wierzącego internautę "OBŁUDNIK POWSZECHNY" i taką nazwą należy się bezwarunkowo posługiwać!Z kolei GW to ceniony dodatek do New York Timesa,jednego z czołowych chazarskich ogłupiaczy zniewolonych 320 mln mieszkańców USA, najbogatszego MARKSISTOWSKIEGO państwa na świecie-to z kolei opinia jezuickiego teologa i członka Fundacji Mindszentego,ojca John A. Hardona,który wyraził swoje poglądy jednoznacznie: ?Pod koniec dwudziestego wieku obserwujemy najpoważniejszy kryzys chrześcijaństwa w historii. W mojej ocenie,w centrum tego kryzysu znajduje się głęboka penetracja marksizmu w życie naszego kraju. Myślę,że mogę powiedzieć jeszcze więcej.Nasza ojczyzna jest państwem marksistowskim.Czy mogę to powiedzieć jeszcze mocniej? Stany Zjednoczone Ameryki są najpotężniejszym marksistowskim państwem na świecie!!
alex
przestańcie nazywać Tygodnik Powszechny pismem katolickim. to obraza dla katolików
czlowiek
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Z powodu wielkich dzialan szatana na swiecie na prezydenta naszej Ojczyzny powinnismy wybrac prawego ksiedza. Ks. Oko Ks. Guza lub ks. Piotra Glass. Ci ludzie sa madrzy I wiedza jak sobie z nim poradzic. W parlamencie powinna byc kaplica I powinna byc codziennie odprawiana rano Msza Sw. z udzialem wszystkich dzialaczy. Wtenczas diabel ucieknie do piekla I wiecej sie juz nie pokaze. Zyjmy z nadzieja I modlitwa, ktora ma niesamowita sile. Z Panem Bogiem!
Mirrro
"Tygodnik Powszechny" nie jest katolickim tygodnikiem. Tytuł trochę przerysowany.
sorcier
Dlaczego nikogo nie interesują opinie nauczycieli, którzy albo do strajku nie przystąpili, albo tych, którzy - widząc, co się dzieje i w jaki kierunku to zmierza - z tego strajku się wycofali, mimo gwałtownych reakcji swoich kolegów po fachu? Z drugiej strony opinie bardzo wielu rodziców, również były i są skandaliczne. To - delikatnie rzecz określając - nieprawda, że nauczyciele nic nie robią, pracują tylko po 18 godzin tygodniowo i mają 3 miesiące wolnego. A propos: wspomniany prof. Nalaskowski przypomniał, że: primo: maturzyści nie są dziećmi, ale dorosłymi ludźmi i jako tacy mogą - a nawet powinni - sami upomnieć się o swoje prawa. secundo:większość z tych maturzystów miała dotąd wszystko w nosie, radośnie kontentując się tym, że już nie muszą chodzić do szkoły. A mają wszak przed sobą egzamin, który - jak na ironię - określa się EGZAMINEM DOJRZAŁOŚCI. Exemplum Na zajęcia u mojej koleżanki przyszło TROJE maturzystów, z klasy liczącej dwadzieścioro troje dzieci