Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
ŚRODA 26 LUTY
Św. Aleksandra, biskupa
Św. Pauli Montal
Św. Aleksandra, biskupa
Św. Pauli Montal
Środa Popielcowa
Imieniny obchodzą:
Mirosław, Mira
 

JA KATOLIK: dalszy demontaż nauczania o rodzinie w Watykanie. Siostra Łucja ostrzegała! [VIDEO]

Data publikacji: 2019-09-10 08:01
Data aktualizacji: 2019-10-01 11:25:00

W pierwszym po wakacjach odcinku programu JA KATOLIK Krystian Kratiuk mówi o „stalinowskich metodach” walki z teologią Jana Pawła II, o nowych kardynałach wśród których nie ma Polaków i o przebudzeniu polskich biskupów.

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Basisitka
Kochani, róbmy swoje! Po prostu róbmy swoje i módlmy się za wszystkich zaślepionych. Nie szkoda energii na te spory? Dobry Bóg nie obiecuje sprawiedliwości na tym świecie, tylko na tamtym. Modlitwa może zdziałać wszystko. Trzeba się modlić, żeby ich Bóg oświecił, i uważać, żeby samemu żyć najlepiej, jak potrafimy. "Nie mów ludziom o Bogu - żyj tak, by zaczęli pytać"
Jot
Boguslaw - które przykazania? Jakie nauki? Bo te starotestamentalne nie są kompatybilne z nowotestamentalnymi. Jeśli by wierzyć w koszerność starotestamentalnych to Żydzi mogą przyjechać do Polski i zaproponować nam niewolę albo śmierć. Bez jaj. Cytat:10 Jeśli podejdziesz pod miasto, by z nim prowadzić wojnę, najpierw ofiarujesz mu pokój, 11 a ono ci odpowie pokojowo i bramy ci otworzy, niech cały lud, który się w nim znajduje, zejdzie do rzędu robotników pracujących przymusowo, i będą ci służyli. 12 Jeśli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować, oblegniesz je. 13 Skoro ci je Pan, Bóg twój, odda w ręce - wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza. 14 Tylko kobiety, dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów, których ci dał Pan, Bóg twój. 15 Tak postąpisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi, nie będącymi własnością pobliskich narodów.
axe
ciekawe info dotyczące zakończenia 42 letniej suspensy czerwonego księdza z Portugalii, w tle nowo wybrany kardynał Mendoca i jego słowa, że współczesny Kościół cierpi na "deficyt lewicowych katolików"
tak tylko
11. 02. 2013. A może właśnie chodziło o to , aby wyszli zza zasłony ?
Wierzący
Według JA KATOLIK PIS zdezerterował z placu boju o prawicowość i normalność, WATYKAN zdezerterował, NARODOWCY tworząc KONFEDERACJĘ z Korwinem, bez GODEK zdezerterowali, LEWICA, PSL dawno już są po stronie MARKSIZMU i dodatkowo z KUKIZEM , POLSCY BISKUPI to katolicy otwarci Więc kto został? Otóż według JA KATOLIK rozproszony tradycyjny Kościół bez konkretnych przywódców. A zatem czyżby nowy dyktat semantyczny teorii krytycznej święci tryumf nad wiernością tradycji?
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY
KALENDARIUM

26 lutego