Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 19 WRZEŚNIA
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
NMP z La Salette
Imieniny obchodzą:
January, Emilia, Teodor, Konstancja
 

Jak powstrzymać falę demoralizacji dzieci i młodzieży? Jest na to sposób! [VIDEO]

Data publikacji: 2019-06-11 10:00
Data aktualizacji: 2019-08-21 08:40:00

Mariusz Dzierżawski w programie „Prawy prosty”. Znany obrońca życia mówi o prawdziwym obliczu seksedukacji opartej na „standardach WHO”. Kto może być zainteresowany, aby ten program pojawił się w polskich szkołach? Odpowiedź w programie Łukasz Karpiela.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
do Izydor Oracz
metoda na zasadzie "tak ich zmęczmy żeby nie mieli siły mysleć " serio ?
Puchatka
nazywam się Dorota Romanowska i jak już wspominałam nie będę się ukrywała pod pseudonimem wydając swoje zdanie. Sprawa seksualizacji dzieci i młodzieży posunęła się za daleko ale przede wszystkim o To obwiniam naszych Ministrów którzy wyrazili na to zgodę w Brukseli. Założenia UE były dobre ale zaczęli Nią rządzić nie odpowiedni ludzie, którzy sami mieli ze sobą taki problem jaki zaczął się szerzyć w Naszym Kraju. To nie z Zachodu przyszły związki homoseksualne bo one były dużo wcześniej tylko że w podziemiach. Zrobiła się tzw. moda na inność i to co złe stało się raptownie dobre i godne naśladowania.Ludzie stali się"godni" XXI-go wieku. Teraz potrzebujemy MĄDRYCH ludzi którzy to zło zatrzymają, powrót do wspomnień nic nam nie da.
Puchatka
Witam; nazywam się Dorota Romanowska, nie chcę ukrywać się pod pseudonimem wydając swoje zdanie. Mam 56 lat czyli nie jestem ani młoda ani stara i pamiętam czas komuny i widzę to co się dzieje teraz. Wydaje mi się że na wszystko patrzę obiektywnie, nie faworyzując żadnej partii /tak naprawdę nie ma mojej partii która by była dla mnie dobra/. Patrząc z perspektywy czasu nasz upadek moralny zaczął się z chwilą wstąpienia do UE. Nie mówię że UE jest zła, jest wiele dziedzin gdzie przynależność do Niej przyniosło spore profity np. dofinansowanie i rozbudowa wielu dziedzin naszej gospodarki ale przyniosła to co najgorsze - zostaliśmy pozbawieni własnej tożsamości, jesteśmy zmuszani do przyjmowania wielu poglądów które nam wcale nie pasują a wręcz szkodzą. Po co obwiniać Zachód o LGB, różowych, niebieskich i jeszcze jakiś inny kolor który może się pojawić. To z Brukseli przychodzą Ustawy które nasi Ministrowie przyjmują na ślepo nie wnikając czy są dla Nas dobre.
suanek
No to trochę kij w mrowisko... Jeśli prawdą są te procenty promile, które ten Pan podaje to mówienie o pedofilii w Kościele jest nadużyciem logicznym. Czyli nie ma czegoś takiego jak pedofilia w Kościele, są - niestety - księża, nieliczni, którzy popełniają to przestępstwo. I to trzeba wyśledzić i skazać w sądzie nie w mediach, bo od tego mamy sąd. Dlaczego NIEKTÓRZY hierarchowie to ukrywają? A no, bo w Kościele działa lobby homoseksualne, którego celem jest rozbicie kościoła przez demoralizację. Oni wiedzą, że takie ukrywanie winnych zaszkodzi Kościołowi, dlatego właśnie ukrywają. Jednak to trzeba jasno postawić: dla człowieka wierzącego nie ma i nigdy nie było pedofilii w Kościele.
Izydor Oracz
Jednym ze sposobów powstrzymania demoralizacji jest odpowiedni system służby wojskowej. Zaczynałby się po ukończeniu 15 roku życia, poprzez udział 10-15 dniowych obozach militarnych, których głównym tematem byłaby musztra. Po ukończeniu szkoły średniej - roczna,powszechna obowiązkowa służba zasadnicza. Po jej ukończeniu, powiedzmy do 40-45 roku życia możliwość powołania na kilkudniowe ćwiczenia. Tu nie byłoby miejsca dla tęczowych czy różowych. W okresach różnego typu parad sodomickich, aktywiści byliby wzywani na ćwiczenia i problem rozwiązany. Nasza młodzież jest w tak fatalnym stanie, że ktoś musi wziąć ich w ryzy.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY