Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 23 LISTOPADA
Św. Kolumbana Młodszego
Św. Klemensa I, papieża
Św. Kolumbana Młodszego
Św. Klemensa I, papieża

Imieniny obchodzą:
Klemens, Klementyna, Felicyta, Adela
 

Jeffrey Epstein miliarder i znajomy Billa Clintona znaleziony martwy w więzieniu

Data publikacji: 2019-08-13 08:00
Data aktualizacji: 2019-08-13 14:29:00
WIADOMOŚCI
fot. KAT / MEGA / FORUM

Jeffrey Epstein, miliarder posądzony o udział w przemycie seksualnym i kontakty z przedstawicielami części amerykańskich elit został znaleziony martwy w swej więziennej celi w sobotni ranek. Nie pomógł specjalny nadzór służący właśnie zapobieganiu samobójstwu. Doniesienia mówią, że Jeffrey’a Epstein zmarł wskutek powieszenia. Zawieziono go do szpitala, gdzie jednak stwierdzono zgon.

 

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że niespełna trzy tygodnie wcześniej mężczyznę znaleziono w jego celi nieprzytomnego. Umieszczono go w miejscu obserwacji pod kątem samobójstw. Nie zapobiegło to jednak śmierci mężczyzny, co wzbudza poważne wątpliwości. Naukowiec i prawnik Robert P. George napisał na Facebooku, że twierdzenia, jakoby samobójczej śmierci mężczyzny nie dało się zapobiec, brzmią niewiarygodnie. Podkreślił on również, że sprawa wymaga dokładnego śledztwa.

 

Według Life Site News zmarły miał znajomości we wpływowych kręgach amerykańskich „elit”. Wspierał on Partię Demokratyczną dotacjami w wysokości ponad 140 tysięcy dolarów od lat 90. XX wieku. Posiadał też kilka luksusowych rezydencji w tym prywatną wyspę na Karaibach. Oskarża się go, że przebywały na niej osoby nieletnie w roli seksualnych niewolników odwiedzających ją bogaczy. Ponadto krążą pogłoski, jakoby w samolocie Jeffrey’a Epsteina odbywały się seksualne „przyjęcia”.

 

Według Life Site News wśród wpływowych ludzi, którzy albo lecieli samolotem Episteina, albo przebywali na jego wyspie znajdują się Tony Blair i Bill Clinton. Ten ostatni stwierdził, że jedynie 4 razy leciał samolotem Epsteina i nie wiedział o jego „obrzydliwych przestępstwach”. Tymczasem według reportażu Fox News z 2016 były prezydent Stanów Zjednoczonych leciał samolotem przynajmniej 26 razy.

 

Pojawiają się także nieudowodnione twierdzenia, jakoby przynajmniej raz na pokładzie znalazł się Donald Trump.

 

Źródło: lifesitenews.com

mjend  

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Krzysiek
Coś takiego!? Seryjny samobójca odwiedził amerykę i wizę mu dali?
tsp
Widzę analogię do sexafery podkarpackiej z udziałem polityków PiS i wszystkich opcji. Cygan też powiesił się leżąc na pryczy. Polonia amerykańska cieszyła się zapowiedzianą przez Trumpa czystką wśród demonicznych polityków i biznesmenów do czasu, gdy wypłynęło również nazwisko Trumpa. Epstein, którego żydowski rodowód zniknął w ostatnich dniach z Wikipedii nie jest jednak Cyganem. Los Kulczyka?
mf
Zapomnieliście dodać, że Epstein to także dobry znajomy Donalda Trumpa.
Iw
Jeśli ktoś czytał trylogię Victora Thorna "Bill i Hillary Clintonowie", ten z pobłażliwym uśmiechem potraktuje zapewnienia Clintona, że o niczym nie wiedział. Stała taktyka tego pana. Ilość skandali i przestępstw w tym seksualnych, w jakie byli zamieszani Clintonowie, i podejrzanych zgonów osób, które mogły zagrozić Clintonom swoją wiedzą, jest porażająca. Sam autor "popełnił samobójstwo" w trakcie kampanii prezydenckiej w USA, w której jak wiadomo Hillary startowała jako kontrkandydatka Trumpa. W tym czasie książka Thorna pojawiła się na polskim rynku, nie pamiętam czy w USA też nastąpiło wznowienie książki. W każdym razie Thorn prowadził całkiem ożywioną działalność i dziwnym trafem zastrzelił się bodajże w dniu swoich urodzin. Dostał telefon, wyszedł z domu i znaleziono go zastrzelonego gdzieś w pobliżu domu. Prokuratura bez wielkich ceregieli uznała to za samobójstwo. Thorn nie wyglądał na człowieka chcącego się zabić. Polecam książkę, wszystko będzie jasne.
Ryś
A 6 sierpnia br Brunon Kwiecień w więzieniu wrocławskim.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY