Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 15 LIPCA
Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
Imieniny obchodzą:
Atanazy, Dawid, Henryk
 

Kapitalne wideo pokazuje hipokryzję feministek i obala argumenty zwolenników aborcji

Data publikacji: 2019-03-22 23:00
Data aktualizacji: 2019-03-23 10:10:00
WIADOMOŚCI
Fot. printscreen YouTube

Działacze pro-life z Ontario skutecznie zakpili ze stanowiska feministek i zwolenników aborcji, którzy szanują i akceptują osoby z Zespołem Downa, ale dopiero wtedy gdy one się urodzą. W filmie w satyryczny sposób podkreślono hipokryzję tych środowisk i zwrócono uwagę, że osoby z Zespołem Downa mogą żyć w społeczeństwie i czuć się szczęśliwe.

 

„Uwielbiam ludzi, którzy mają niebieskie włosy z tym, że dopiero po urodzeniu…” - od tych słów zaczyna się nagranie przygotowane przez kanadyjską organizację pro-life Choice42. Autorzy filmu w zabawny sposób tłumaczą, że zabijanie dzieci nienarodzonych, u których wykryto Zespół Downa jest niedorzeczne i nieludzkie. Założycielka organizacja Laura Klassen, ubrana w perukę z różowymi włosami opowiada na nagraniu w przewrotny sposób o swojej sympatii i szacunku do osób z Zespołem Downa, ale dopiero wtedy, gdy już przyjdą na świat. Film pokazuje hipokryzję środowisk, które w Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa solidaryzują się z chorymi, a kolejnego dnia popierają eugenikę i aborcję na życzenie.

 

Kolor peruki Laury Klassen nie jest przypadkowy. Różowe włosy symbolizują środowiska feministyczne. Obok niej na filmie występuje młoda dziewczyna w peruce z niebieskimi włosami, co ma nawiązywać do tego, że jest osobą z Zespołem Downa. „Bez urazy! Całkowicie szanuję i cenię cię jako istotę ludzką… teraz, ale zanim się urodziłaś, to była zupełnie inna historia” - mówi przewrotnie Klassen.

 

„Dzięki genetycznym badaniom prenatalnym możemy teraz pozbyć się wszystkich ludzi, którzy mają niebieskie włosy, zanim ujrzą światło dzienne! To jest współczucie” - mówi w kpiący sposób bohaterka nagrania, symbolizująca ruchy feministyczne. W tym momencie dziewczynka z Zespołem Downa podnosi tablicę z napisem „EUGENIKA”, ale Klassen protestuje i twierdzi, że nie zna tego słowa i gani dziewczynkę, aby się nie odzywała.

 

„Ja nie mam niebieskich włosów, więc wiem co jest lepsze dla ludzi, którzy mają niebieskie włosy. Czyli, że nie powinni się rodzić” - kpi „feministka”. „Jeśli zatrzymamy rodzenie się ludzi z niebieskimi włosami, świat stanie się doskonalszy! I trochę mniej kolorowy. Czyż nie tego właśnie chcemy?” - słyszymy na nagraniu.

 

Film przygotowany przez Choice42 pokazuje hipokryzję środowisk feministycznych, które akceptują osoby z Zespołem Downa, ale tylko te, które zdążyły się urodzić. Satyryczne zagranie zwraca uwagę na bardzo poważny problem, ale również udowadnia, że aborcja eugeniczna to zabijanie dzieci nienarodzonych, które mogą funkcjonować w społeczeństwie i cieszyć się życiem, choć są nieco inne niż pozostali.

 

Zespół Downa lub Trisomia 21 to zaburzenie genetyczne typowo związane z opóźnieniami wzrostu fizycznego, wyraźnymi cechami twarzy i często niepełnosprawnością intelektualną.

 

Pomimo tych wyzwań, badania naukowe wskazują, że 99 proc. osób z Zespołem Downa czuje się szczęśliwymi. Natomiast tylko 4 proc. rodziców dzieci z tym schorzeniem wyraziło żal z posiadania dziecka z Zespołem Downa. Niestety w wielu krajach schorzenie to pozwala na zabijanie dzieci nienarodzonych w świetle prawa.

 

 

W 2015 roku pro-life Charlotte Lozier Institute oszacowała, że ​​aborcja zmniejsza w USA społeczność osób z Zespołem Downa o 30 proc. Szacuje się, że 90 proc. dzieci w Wielkiej Brytanii, które otrzymały diagnozę zespołu Downa, zostało abortowanych. W Norwegii te statystyki wynoszą 65 proc, a na Islandii 100 proc.

 

 

 

Źródło: LifeSiteNews.com, Facebook

WMa

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Aga
Gdybyś był dzieckiem chorym, czy z gwałtu to nie chciałbyś żyć i ujrzeć tego świata? Przecież dziecko poczęte w taki straszny sposób dla kobiety,mamie swoiej może wynagrodzić chwilę cierpienia do końca jej życia radością. Znów prawie każdy chory człowiek chce żyć i walczyć, więc dlaczego komuś odbieramy szanse zobaczenia takiego pięknego świata. Każdy człowiek jest cenny, a dziecko zwłaszcza. Lepiej dać żyć komuś, niż zabierać mu życie, bo my drugiemu człowiekowi życia nie wrócimy.
SAJP
Potwierdzam
T. P.
Marku, filozofie - mam dla Ciebie propozycję: zbierz grupę - powiedzmy stu wylosowanych polskich kobiet w przedziale wieku 18-65 lat i spróbój je przekonać do swoich racji. Opowiedz im o "subiektywnych kryteriach" , "mydelniu oczu" i "nie wynoszącym nic konstruktywnego eskalowaniu emocji". Zobacz ile z nich przekonasz do swoich poglądów. Bo komfort pisania komentarzy na niszowych portalach i używanie w nich gładkich frazesów to nie jest prawdziwe życie na które, jak zakładam chcesz mieć wpływ. Pozdrawiam.
trooper
To logiczne według aborcjonistów. Przed narodzeniem są oni za pozbawieniem życia nie tylko osób z zespołem Downa ale każdej bez wyjątku. W końcu płód to nie człowiek według nich.
Marek
@trudne pytanie Jeśli uważam, że człowiek zaczyna się od momentu poczęcia, to dziecko poczęte w wyniku gwałtu jest nadal człowiekiem, i ma prawo do życia. Jeśli uznam że do bycia człowiekiem potrzebne jest spełienie jekiegoś subiektywnego kryterium, to nawet dziecko poczęte w kochającej rodzinie nie będzie bezpieczne przed spełnieniem tego kryterium. Argument "gwałtu" w debacie o aborcji to mydlenie oczu i próba eskalacji emocji, nic konstruktywnego nie wnosi. Pozdrawiam.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY