Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 26 LISTOPADA
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Imieniny obchodzą:
Konrad, Lucjan, Sylwester
 

Kimkolwiek jesteś sodomito w sutannie... || Ja, katolik

Data publikacji: 2020-11-20 11:03
Data aktualizacji: 2020-11-23 07:48:00

Piotr Damiani pisał o homoseksualizmie zdecydowanie i ostro. Szczególnie zaś ostro podchodził do kwestii homoseksualizmu wśród duchownych. Mówi o tym Krystian Kratiuk w programie "Ja, katolik".

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Max
Zapomniał?Pan o premedytacji i perfidii żydowskiej agentury w Kościele,która w tym właśnie celu została tam umieszczona. Sama Luna umieściła w seminariach ok.100 swoich szatańskich pachołków aby niszczyli Kościół od wewnątrz.A ilu umieścili tam jej następcy?Proszę dodać 30,40 lat do tamtych lat i pomyśleć ilu z nich piastuje dziś wysokie stanowiska w hierarchii kościelnej.
Ewa
@Tina cyt.: ''Co jednak zrobić by papież Franciszek /.../ na serio rozprawił się z homo lobby w Kościele?'' - Pytanie retoryczne. ''Kim jestem by homo lobby sądzić?''
Antymarks
To wszystko zaczyna przypominać polowanie na czarownice! Nie ma zgody na sodomię, dym bardziej w kościele. Jednak coś mi tu nie gra. Po pierwsza P. redaktor pyta co laczy filmy braci sekiejskich film kler i książkę ks. Oko. Moim zdanie ni nie łączy! Kler ifilm sekielskich zostały zrobione na zamówienie! Dobór aktorów w klerze świadczy nie os, ukaniu prawdy ale o dowaleniu KK. Jeden z aktorów po premierze filmu nie kryje w wywiadzie swojej nienawiści do kk. I mowizebedacz synem zostali zwyzywa i od Żydów. Mamy wątek polskiego antysemityzmu. Defacto widz odbiera oba filmy jako walczące z pedfilja. Redaktor mówi też o jakimś filmie który dostał nawet oskara. Ale mi autorytet akademia filmowa z marksistowskiego kołchozu zwanego Hollywood! Postawa ks Isakowicza Zalewskiego godna pochwaly, ale bieganie od mediów z prawej strony do lewacki h trochę mnie dziwi. W WP wywiad z księdzem obok artykuł o prześladowaniach w Polzce lgbt. a wydźwięk wywiadu to walka z pedofila w kk. Lewacka prop.
Michał
@trzygrosze Uważam, że nie masz racji. Święte są ręce kapłana i stąd niegdysiejszy zwyczaj całowania rąk kapłanów. Zaś sam kapłan to człowiek z ludu wzięty - taki sam, jak my. Twoim chrześcijańskim obowiązkiem jest go napominać, gdy grzeszy, bo na szali jest jego zbawienie. I - jeśli - jak cytuje p. Krystian - spowiadają się sami sobie i sami się rozgrzeszają, to trzeba uświadomić im, że powinni stanąć już teraz przed Bogiem, nazwać swój grzech, żałować go i starać się Pan Bogu wynagrodzić za to, co zrobili. Przepraszam, ale jak czytam, że sutanna to czy sutanna tamto to aż chcę się zapytać: a co? Kościół to jakaś cepelia? Przez wzgląd na kawałek płótna nie można mówić prawdy? Mamy stroić się w protestanckie piórka i mówić tylko dobre i miłe dla ucha rzeczy...???? TYLKO PRAWDA WAS WYZWOLI.
ewcia
Ave Maria! Dziękuję za kolejną porcję solidnej wiedzy o prawdziwej nauce Kościoła. Grzechy sodomskie są bardzo ciężkie, trzeba o tym jak najwięcej mówić. Napominać grzeszących to pierwszy z uczynków miłosierdzia względem duszy.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY