Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 18 WRZEŚNIA
Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
Imieniny obchodzą:
Stanisław, Irena, Stefania, Józef
 

Konfederacja apeluje do rządu w sprawie prowokacji LGBT: „Karać z całą surowością”

Data publikacji: 2020-08-10 15:58
Data aktualizacji: 2020-08-10 17:20:00
WIADOMOŚCI
Źródło: wRealu24/YouTube

„Apelujemy do rządu polskiego oraz do polskich sądów, by nie ulegały takim naciskom i by traktowały przestępców wywodzących z lewicowych organizacji z tą samą surowością, z którą traktują pospolitych kryminalistów”, czytamy w stanowisku Rady Liderów Konfederacji opublikowanym w mediach społecznościowych.

 

Oświadczenie odnosi się do ostatnich wydarzeń związanych z zatrzymaniem agresywnego aktywisty LGBT Michała Sz. Zdaniem liderów Konfederacji „jesteśmy obecnie świadkami sytuacji, w której liczne lewicowe organizacje i politycy domagają się, by bandyci wywodzący się z neomarksistowskich organizacji, tacy jak pan Michał Sz. (pseudonim „Margot”), zostali ze względów ideologicznych zwolnieni z odpowiedzialności za swoje sprzeczne z prawem działania, lub by byli przez organy ścigania traktowani w sposób łagodniejszy czy też uwzględniający zaburzone postrzeganie własnej płci przez te osoby”.

 

Jak podkreślono, tego rodzaju postulaty oznaczają żądanie odrzucenia rządów prawa i zasady równości wobec prawa. Konfederaci zaapelowali do rządu oraz sądów, aby „nie ulegały takim naciskom i by traktowały przestępców wywodzących z lewicowych organizacji z tą samą surowością, z którą traktują pospolitych kryminalistów”.

 

„Jeżeli polscy politycy i sędziowie nie ulegną terrorowi politycznej poprawności, to tocząca się obecnie debata publiczna dotycząca agresywnych przestępców motywowanych neomarksistowską ideologią może stać się nareszcie początkiem końca swoistego „parasola ochronnego”, jakim od wielu lat cieszą się w Polsce lewicowi przestępcy”, czytamy.

 

W stanowisku wezwano sąd i organy ścigania do rozliczenia motywowanych ideologicznie naruszeń prawa. Zdaniem polityków Konfederacji, „za sprawą Michała Sz. powinny pójść dziesiątki i setki spraw sądowych przeciwko ulicznym bandytom z tzw. antify, przeciwko osobom winnym naruszeń obyczajności publicznej na tzw. Paradach Równości, przeciwko seksedukatorom demoralizującym polskie dzieci pod przykrywką zajęć szkolnych”.

 

„Wszystkie te działania są zakazane Kodeksem karnym i Kodeksem wykroczeń, a ich ściganie nie wymaga uchwalania żadnych nowych przepisów. Konieczne jest jedynie rzetelne stosowanie prawa”, wskazano.

 

Konfederacja zadeklarowała, że deklaruje „pełne polityczne i prawne wsparcie dla wszystkich ofiar lewicowego terroru oraz wszystkich policjantów, sędziów, polityków i innych osób narażonych na ataki tylko dlatego, że prawidłowo wykonują swoje obowiązki”.

 

Decyzją sądu, aktywista LGBT Michał Sz. został aresztowany na 2 miesiące. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie 27 czerwca 2020 r. czynu chuligańskiego polegającego na udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu działacza Fundacji Pro Life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji. Zatrzymany ta sama osoba, która była sprawcą profanacji figury Chrystusa. Przeciwko zatrzymaniu mężczyzny zorganizowano protesty, które zakończyły się zatrzymaniem kilkudziesięciu osób. W jego obronie stają również politycy opozycji.

 

Źródło: Facebook

TK

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
John
Tęcza 7 kolorów to symbol Przymierza Boga z Noe - 6 dni Bóg stwarzał Świat a 7-my dzień jest dla Boga Tęcza 6 kolorów to symbol Świata bez Boga - symbol zła. Nie mylić z ateistami, którzy nie wierzą i w Stwórcę i anty stwórcę Boga i szat. Ciekawe czy Konfederacja coś więcej z tym zrobi, czy będzie tylko gadać jak zwy-kle. Przecież każdy może podać do sądu za obrazę uczuć religijnych ar. 196 k.k. Ja nie mam kasy a Pan Grzegorz B. z Konf. ma swojego "księdza" Piotra N. a on ma swoich dobrych adwokatów/prawników sam ksiądz o tym mówił Jak oczywi-ście Konfederacja sama nie ma. Może zrobić zrzutę na dobrego adwokata np. Romana Giertycha, który zajął by się - Obrazą uczuć religijnych - przecież działa/ł w Lidze Polskich Rodzin
Ok
Oczywiście cze tak ,to zwykli kryminaliści może jeszcze bardziej niebezpieczni ,bo kierowani opłacani są z PO.. zemsta za przegrane wybory,i absolutna blokada kradzieży dla PO
dr zed
Panie Pośle Braun, a jak się miewa Pana asystent społeczny pan Sabina?
@grimm
Polacy, a przynajmniej osoby zamieszkujący granice tego państwa, mają dokładnie to, czego chcą... vide ostatnie sondaże popierające Szumowskiego i karanie za brak masek. Zniżyli się do poziomu psa, który za miskę żarcia pozwala sobie założyć kaganiec.
grimm
To Konfederacja powinna rządzić w państwie Polskim. PIS to krypto komuna, zwolennicy NWO, poddani brukseli i masonom
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY