Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 26 LISTOPADA
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
Imieniny obchodzą:
Konrad, Lucjan, Sylwester
 

Ks. Oko miażdży lawendową mafię w Kościele || PRAWY PROSTY

Data publikacji: 2020-11-19 16:45
Data aktualizacji: 2020-11-24 07:45:00

Na program PRAWY PROSTY zaprasza Łukasz Karpiel. Rozmowa z ks. prof. Dariuszem Oko.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Mela
@ iskierka - Lawendowa mafia jest bestselerem w tym znaczeniu,ze jako pierwsza obnaża zło rozwijające się w naszym Kościele.Książka otworzyła katolikom oczy na mechanizm tego zła i jeżeli iskierka pisze,że katolicy nie oczekiwali na taką pozycję,to jest w błędzie.To nie jest beletrystykai to nie jest książka dla każdego czytelnika.To jest książka wyłącznie dla twardego katolika,któremu przeczytanie jej nie załamie wiary w Boga,a tylko zwielokrotni odmawianie modlitw w intencji pogubionych!Dobrze,że ks. prof. Oko rozprawia się z problemem tak radykalnie,bo tylko radykalizm jest w stanie poruszyć serca i umysły tych,którzy odpowiadają za Kościół na świecie.Fakt,ze wielu ordynariuszy milczy wcale nie świadczy o tym, ze w danych diecezjach nie ma problemu.Wniosek jeden:oczyszczanie z brudów potrwa długo,ale oby nie za długo,bo kara może spaść z Nieba nagle,a wtedy płacz i zgrzytanie zębów w tym tych,którzy współcześnie zaniedbują porządek Boży w Kościele.
iskierka
"Książka "Lawendowa Mafia" bezcelerem ! Tak wielu ludzie chce sie dowiedzieć czym jest lawendowa mafia - ludzie czekali na tą książkę i czekali na nią ! Mamy lawendową burżuazję i hateroseksualny proletariat....."" Jest ks. prof. w błędzie wierni Katolicy nie czekali na SKANDALIZUJĄCĄ książkę ale na REAKCJĘ samego Papieża a także Duchowieństwa na dziejące sie ZNIEPRAWIENIE i panoszący się systemowo GRZECH w najwyższych STRUKTURACH NEOkościoła. Nadto BRAK ZAINTERESOWANIA i NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW ze strony posoborowych papieży i ich najbliższych współpracowników a także niepoważne tłumaczenia, że kolejni papieże byli OSZUKIWANI lub NIE MIELI ODWAGI PODEJMOWAĆ TAK DRAŻLIWYCH SPRAW tylko pogłębia ich współwinę. No cóż są tacy co uważają, że OPINIA PUBLICZNA , ANALIZA SKANDALI też może się przyczynić do NACISKU na Watykan w celu oczyszczenia. To mżonki , co potwierdza obecny Bp Rzymu Bergollio , Jego otoczenie i BEZCZYNNOŚĆ w sprawie mafii. Sorry nie kupię.
Mela
Nie wierzę,że ksiądz profesor wstrząśnie kuriami w Polsce.Jest jakaś dziwna cisza w opisywanej materii.I,jeżeli pedofilia, od której zaczęło się całe nagłośnienie sprawy jest przestępstwem,to homoseksualizm wśród księży takim przestępstwem w świetle prawa państwowego nie jest.Oczywiście,jest grzechem i to szczególnie obrzydliwym.Natomiast znając wielu kapłanów mojej diecezji wiem,ilu jest takich znanych grzeszników.Nadal trwa przesuwanie ich z parafii do parafii.Znane sa przypadki demoralizowania młodych mężczyzn w parafiach. Przypuszcza się,ze wiele kurii to źródło zła. Ale jest wiele innych grzechów przedstawicieli Kościoła.To lekceważenie świeckich,często oddanych katolików,zajmowanie się plotkami,coraz większa pogoń za pieniądzem,nieobyczajne życie proboszczów na plebaniach nawet nie ukrywają swoich dam,które rządzą nie tylko plebanem,ale trzęsą całą parafią.Ze świeckimi katolikami nie ma żadnej komunikacji.Stopień demoralizacji osiągnął szczyty.Smutne i przykre
Wojtek
Większość sekretarzy prywatnych biskupów to geje. Biskupi wybrali ich nie dlatego, że byli merytoryczni, ale dlatego że wpadli im w oko. Ubierają się w ściśle spodnie i koszulki, szaliczek gejowski, są subtelni, w rzeczywistości tworzą wokół siebie lawendową mafię, wykorzystują swą pozycję i przeforsowuja swoich na stanowiska, czerpią całymi garściami pieniądze z parafii, inwestują, zachowują lalusiowata czystość w sensie, żeby rączek nie zabrudzić, zdeprawowane towarzystwo, za srebrniki oddali wszystko. Na zewnątrz lansują się tytułami i osiągnięciami najczęściej po wykorzystaniu stanowiska.
Zofia
W interesie księży leży oczyszczenie własnego środowiska, inaczej wszyscy księża będą uważani za gejów.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY