Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
WTOREK 15 PAŹDZIERNIKA
Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
Imieniny obchodzą:
Teresa, Jadwiga, Eustachy, Tekla
 

Ks. prof. Cisło: muzułmanie są prześladowani, ale w ramach islamu!

Data publikacji: 2019-09-13 08:01
Data aktualizacji: 2019-09-13 09:27:00
WIADOMOŚCI
Ks. prof. Waldemar Cisło. Źródło: PCh24 TV

Muzułmanie są prześladowani, ale w ramach islamu, bo to, co robią sunnici z szyitami albo walka pomiędzy Iranem a Arabią Saudyjską, to jest świat islamski skłócony ze sobą – powiedział na antenie Radia Maryja ks. prof. Waldemar Cisło.

 

Dyrektor Sekcji Polskiej Papieskiej Organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie odniósł się do przesłania Fransa Timmermansa do muzułmanów z okazji Nowego Roku islamskiego. Polityk wywodził w nim m.in., że islamiści detonują bomby w Europie, ponieważ są... dyskryminowani.

 

Z taką oceną nie zgodził się ks. prof. Cisło. Jak podkreślił, muzułmanie są prześladowani, ale w ramach islamu. Jak przypomniał, kiedy w 2014 roku 100 tys. chrześcijan zostało wypędzonych z Równiny Niniwy, to ani Frans Timmermans jako wiceszef KE, ani Unia Europejska nie reagowały. A dochodziło wówczas do prześladowań, w tym do handlu kobietami i dziećmi. Czy wówczas Timmermans zauważył chrześcijan? Czy doceniał ich wkład w kształtowanie Europy? Nie!

 

Europa, która sama wyrzeka się Chrystusa, ma chrystianofobię, bo proszę zauważyć, że Frans Timmermans nie powiedział, że w ubiegłym roku we Francji było ponad 1300 ataków na miejsca kultu religijnego, w większości na chrześcijańskie. Nie powiedział, że w wielu krajach Europy Zachodniej muzułmanie często niszczą świątynie katolickie – dodał.

 

 

Źródło: radiomaryja.pl

MA

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
ollek
Niniwa jest w Iraku, więc co ma do tego Timmermans? To nie jest problem Europy,tylko Afryki.
CH
Dla mnie p. Timmermanns to socjalista, ktory odrzucil Boga. A skoro tak, to moze mowic co chce, bo nie ma zadnych wartosci, ktorymi by sie kierowal. Widzi tylko to co chce. Albo udaje, ze nie Widzi faktow. Osoba wysoce NIEWIARYGODNY.
Kalikst
Muzułmanie są wychowywani od dzieciństwa w pogardzie do życia ludzkiego i do godności osoby ludzkiej. Do przyjmowania islamu i zasad określonych w Koranie zmusza się terrorem.Islam to dzieło szatańskie.
axe
Arabia jak i cały świat islamu to fałszywy prorok, a Wielka Nierządnica odnosi się do miast, czyli będzie mowa o światowej masonerii, która na całym świecie działa, obraca tymi samymi cesarskimi talarami, tylko różnica będzie taka, że np w Mekkce będzie deprawować w ukryciu, a w takich miastach jak Londyn, Nowy Jork, czy u nas Warszawa, czy Gdańsk będzie LGBT promować, sojusz wielkiej nierządnicy z Kościołem, na niektórych obszarach stał się faktem.
Druh Ryszard
Tak zwana Zjednoczona Europa upada pod naporem hord muzułmańskich, a wysoki rangą zajmowanego stanowiska, aparatczyk w strukturach organizacyjnych Unii Europejskiej, bredzi jak Piekarski na mękach. Pan o podejrzanej konduity, gdzie rozum zastąpiła mu utopijna ideologia, śmie pouczać Europejczyków, że muzułmanie w krajach ich goszczących są dyskryminowani !!! Nawet - gdyby rojenia Timmermansa odpowiadały prawdzie - czy jest to powód do zamachów na tubylcach i odpalania skrytobójczych bomb w Europie ? Timmermans przypomina w swym szale, rewolucyjnego agitatora który fakty nagina do chorej wyobraźni. Ja się pytam, dokąd zmierza Zjednoczona Europa, mając na swoim czele takich przywódców jak Frank Timmermans ?
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY