Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 25 SIERPNIA
Św. Ludwika IX, króla
Św. Józefa Kalasancjusza
Św. Ludwika IX, króla
Św. Józefa Kalasancjusza
XXI Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Ludwik, Józef, Elwira, Patrycja
 

Łódź: homopropaganda wprowadzana tylnymi drzwiami? Organizacje społeczne ostrzegają

Data publikacji: 2019-03-22 10:01
Data aktualizacji: 2019-04-03 14:05:00
WIADOMOŚCI
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Czy przez polskie miasta już wkrótce przeleje się fala uchwalanych otwarcie lub wprowadzanych tylnymi drzwiami lokalnych wersji warszawskiej „Karty LGBT+”? Organizacje społeczne ostrzegają przed działaniami łódzkiego samorządu i wystosowały apel do prezydent miasta Hanny Zdanowskiej.

 

Władze Łodzi od dłuższego czasu zlecają realizowanie w szkołach programu „Profilaktyka ciąż wśród nastolatek, chorób przenoszonych drogą płciową, w tym profilaktyka HIV” – pisze prezes Zarządu Fundacji Życie Michał Owczarski.

 

„Realizator tego zadania jest wyłaniany w konkursie, jednak nikt nie ma wątpliwości, że cały ten program został stworzony po to, żeby indoktrynować i seksualizować młodzież. Dziwnym trafem do warunków konkursu pasuje tylko program genderowej Fundacji Nowoczesnej Edukacji SPUNK i… żaden inny!” – czytamy.

 

Jak pisze Owczarski, cztery lata temu w wyniku protestów władze Łodzi zgodziły się zmodyfikować warunki konkursu. W ten sposób swoją propozycję mogły złożyć inne organizacje, w tym Instytut Profilaktyki Zintegrowanej z programem „Archipelag Skarbów”. Profilaktyka zachowań ryzykownych (dotycząca np. zbyt wczesnej inicjacji seksualnej) i sam program „Archipelag Skarbów” zyskały uznanie urzędników. Program „został oceniony zdecydowanie wyżej niż seksualizujące działania fundacji SPUNK i przez kolejne lata wygrywał większość środków finansowych, dostępnych w ramach konkursu” – pisze Michał Owczarski.

 

W tym roku zmieniono jednak zasady. Z jednej strony nowe kryteria wykluczają „Archipelag Skarbów”, z drugiej zaś – zdaniem Owczarskiego – stanowią wprowadzenie „Karty LGBT+” tylnymi drzwiami. Nowych kryteriów nie spełnia żaden sprawdzony program. W opinii prezesa Zarządu Fundacji Życie to działanie celowe, a w całym kraju nie ma organizacji posiadającej program umożliwiający startowanie w konkursie na warunkach przewidzianych w Łodzi „oczywiście prócz seksedukatorów, promujących permisywną edukację seksualną, przekazujących nierzetelną wiedzę o płodności, ośmieszających czystość przedmałżeńską, infantylizujących ciążę etc.” – czytamy.

 

W sprawie zorganizowano apel. Petycję do prezydent Łodzi podpisało w sumie ponad 30 organizacji oraz prawie 2,5 tys. obywateli. Organizatorzy zachęcają do podpisywania listu do Hanny Zdanowskiej.

 

MWł

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Zbigniew
Na petycje dotej Zdanowskiej szkoda czasu i papieru. Nie trzeba było na nią głosować.
Dsrii
Kiedy Pani Prezydent ogłosiła parę lat temu konkurs na "edukację seksualną" w szkołach do konkursu przystąpiło parę "podmiotów". Dwa pierwsze miejsca zajęły Stowarzyszenia Katolickie a SPUNK byłchyba na 3 miejscu. Komisja która oceniała program była wybrana przed "Miasto Łódź". I co zrobiła Pani Adamowska? Kto zgadnie? - unieważniła konkurs i ogłosiła nowy. Tym razem wygrał go SPUNK. Czy trzeba więcej...
Zbigniew
Szkoda czasu na pisanie do Zdanowskiej.
tak tylko
z przerażeniem stwierdzam jak Polacy ulegają tej indoktrynacji, przeważnie czynią to nieświadomie, ponieważ bombardowani jesteśmy tym tematem niemal 24 godziny na dobę poprzez wszelakie media, w dużej mierze podprogowo, to jest klasyczna metoda gotowania żaby. Już widzę, że to co jeszcze kilka lat temu wydawało się nie do pomyślenia, dzisiaj jest już normą. I jeśli mogę pozwolić sobie na drobną radę to pierwszym, najważniejszym sukcesem na drodze moralnej odnowy będzie uświadomienie sobie istniejącego problemu. Bardzo dobrze robi również całkowite odstawienie telewizora.
Akwin
@Do Trad - można oddać pusty głos zamiast głosować na osobę, która zadłużyła Łódź niczym Detroit, zainwestowała kupę pieniędzy w dworzec, który stoi odłogiem, a trasa W-Z, która miała rozładować korki wcale wiele nie zmieniła i kosztowała tyle, że za te pieniądze można było wybudować 3 takie trasy, o czym informowała chociażby Fundacja Republikańska czy Centrum im. A. Smitha. Przebudowa Piotrkowskiej 3 razy bo jedna zaznajomiona firma wygrała przetarg też była farsą najpierw nowa kostka, rok później rury wodociągowe, na które położono znów tamtą kostkę mimo, że w planach już były płyty granitowe. Świetny gospodarz miasta. M.in. z jej powodu wyniosłem się z tego chorego miasta.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY