Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PIĄTEK 18 WRZEŚNIA
Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
Imieniny obchodzą:
Stanisław, Irena, Stefania, Józef
 

Marek Miśko demaskuje obłudę PiS ws. hodowli na futra

Data publikacji: 2020-09-11 21:00
Data aktualizacji: 2020-09-12 15:23:00

PiS chce jednym ruchem zlikwidować dochodową branżę rolnictwa, hodowlę zwierząt futerkowych. Wszystko pod pozorem troski o dobrostan zwierząt. W istocie idzie o zamach na wolność gospodarki. O szczegółach tej skandalicznej sprawy mówił Marek Miśko w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Edekzkrainykred
Przede wszystkim powinno się zakazać uboju rytualnego, no ale zadzwoni Schudrich do NYC NYC do Morawieckiego, poprze Mośbacher i nici z zakazów.
Roman
ZSL był u władzy z PZPR od II wojny świat, następca PSL był u władzy 25 lat co zrobił by rolnictwo kwitło a rolnik żył godnie z gospodarstwa- hodowli bydła i upraw?? Co zrobił od 2015r. Minister Ard...i komu służy? Czy to projekt zaplanowany i przygotowany perfekcyjnie ? Młody dziennikarz amerykański zaczął rozmowę z nami w Yosemitee Park prosząc o zrobienie mu zdjęcia. Zapytał skąd jesteśmy. Po odpowiedzi - z Polski powiedział o... katastrofa smoleńska.... i dalej ..Prezydent Polski został zamordowany za życia przez media i opozycje..poniżając, ubliżajac bez przerwy..aż scrable... powie, nic się nie stało,że zginał to przecież .....ć Czy to też plan?
marek
wiadomo o co chodzi w tej sprawie...zlikwidujesz w Polsce to zarabiac beda Niemcy i Dania,tak sie konkurencje likwiduje.Taki nr zrobili z polskimi swiniami.Niby przyszedl z Ukrainy afrykanski pomor swin????.Choc mieso sie nadawalo do spozycia to kazali zutylizowac swinie. jaki jest efekt?Polska sprowadza z Niemiec i Holandii...W Niemczech ponoc sie pojawil pomor swin,to pisza ze poprostu mieso potanieje.
K.J.Turzyński
Obłuda prezesa Kaczyńskiego polega nie na tym, o czym jest mowa powyżej, ale na tym, że stosuje podwójną miarę do ochrony dzieci nienarodzonych i do ochrony zwierząt. Projekt "stop aborcji" czeka już ponad 1000 dni, a projekt zwany DZIWACZNIE "piątką dla zwierząt" przywództwo PiS chce przeforsować w ciągu najbliższej jesieni. Już wiosną br., manipulując terminem wyborów, przeczyli sami sobie - najpierw, że zachodzi, potem, że nie zachodzi ryzyko większej ilości zarażeń koronawirusem. Uruchomiono nie pierwszy raz; to nie jest specjalność polityków PiS nocne obrady i nocne głosowania w parlamencie. Ustawę nazywaną "tarczą" poprawiali w ciągu tej samej wiosny chyba trzykrotnie. Jak durny i potencjalnie szkodliwy jest sposób obradowania nocami, opisał niejednokrotnie p. Andrzej Gwiazda z myślą o krajowym zjeździe "Solidarności" w 1981 r. Ale prezes "wie lepiej", to jest arogancja wobec obywateli, wobec wyborców nie tylko cudzych, ale także swoich!
Tom12
"Mimo wszystko Duda"! Przepraszam, ale nie mogłem sobie odmówić takiego komentarza, bo przecież wiadomo, że głosuje się nie na kandydata tylko na formację polityczną. Sam byłem wyborcą PiS-u - do momentu ogłoszenia Polsce przez Morawieckiego i Szumowskiego, że wszyscy zaraz wymrzemy, więc trzeba zamknąć Polskę, kościoły i założyć nam kagańce. Skala ich kłamstwa była i jest tak monumentalna, że już PiS-owi na dobre podziękowałem pod koniec marca.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY