Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 15 SIERPNIA
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
Wniebowzięcie NMP
Imieniny obchodzą:
Maria, Tarsycjusz, Napoleon
 

Marksista, genderowiec, homolobbysta. Kanada eksportuje rewolucjonistę do ONZ

Data publikacji: 2020-07-09 08:00
Data aktualizacji: 2020-07-09 10:24:00
WIADOMOŚCI
Fotograf: Chris Wattie, Archiwum: Reuters / FORUM

Justin Trudeau ogłosił 6 lipca, że stanowisko kanadyjskiego ambasadora przy ONZ obejmie Bob Rae, dawni lider Partii Liberalnej i premier prowincji Ontario. Decyzja ta ma przykryć dotkliwą porażkę poniesioną przez Trudeau, który starał się dla Kanady o miejsce w Radzie Bezpieczeństwa. Dotychczasowy ambasador zrezygnował ze stanowiska tłumacząc, że chciałby się skupić na życiu rodzinnym.

 

Rae zapowiedział, że służba dyplomatyczna Kanadzie będzie dla niego „olbrzymim zaszczytem” i że stanowi ona spełnienie jego nadziei. To samo stanowisko zajmował także jego ojciec, Saul, w latach 1972 – 1976. Bob Rae jest typowym przedstawicielem progresywnej klasy politycznej, taką też politykę będzie realizował w strukturach międzynarodowych.

 

To kolejna, okropna nominacja dokonana przez Trudeau. Bob Rae jest radykałem popierającym śmierć, który nigdy nie napotkał praktyki aborcyjnej, której odmówiłby poparcia. Jest także otwartym marksistą, kiedyś przewodniczył Nowej Partii Demokratycznej Ontario – komentuje Jack Fonseca z Campaign Life Coalition w rozmowie z portalem LifeSiteNews. – Pod względem polityki rodzinnej jego historia głosowań jest godna ubolewania. Głosował za zniesieniem prawdziwej definicji małżeństwa i rodziny. Głosował za radykalnymi projektami wynikającymi z ideologii transgenderowej, które zapisami prawnymi zmuszałyby Kanadyjczyków do stosowania zmyślonych zaimków osobowych – tłumaczy. Rae znany jest także poparcia dla stronnictwa LGBT w Kanadzie i chęci eksportu „prawa do aborcji” pod przykrywką edukacji seksualnej i planowania rodziny.

 

Kanadyjskie media zauważają, że teraz przed politykiem stoi poważne wyzwanie. Będzie musiał stawić czoła bardziej doświadczonym partnerom, w tym także reprezentantom krajów krytycznie nastawionych wobec kanadyjskiej polityki, a równocześnie skutecznie wpływać na kierunek zmian zachodzących w strukturach ONZ. W tym kontekście Rae zadeklarował, że będzie służył i reprezentował „tradycyjne”, to jest progresywne kanadyjskie wartości i tradycje. – Podstawowe zasady, ma których opiera się nasze podejście do życia, podejście do polityki i do stosunków międzynarodowych, są silne – podkreślał. Dodawał także, że pośród dostrzeganych przez niego wyzwań znajduje się dostosowanie do sytuacji związanej z zagrożeniem epidemicznym oraz reakcja na „powrót autorytaryzmu i nacjonalizmu”.

 

Tymczasem partnerami rozmów 72-letniego polityka będą m.in. Nicolas de Rivière, ambasador Francji, która całe swoje życie zawodowe związała z dyplomacją. Dwukrotnie pełniła także funkcje starszego doradcy ministra spraw zagranicznych Republiki Francuskiej. Przedstawicielka Włoch Mariangela Zappia zdobywała pierwsze dyplomatyczne szlify zanim Rae objął stanowisko premiera Ontario. Taka ścieżka kariery jest normą w przypadku przedstawicielstw przy ONZ, zawodowym dyplomatą był także ojciec Boba Rae, tymczasem on może się pochwalić jedynie piastowaniem stanowiska specjalnego wysłannika rządu Kanady do Birmy oraz specjalnego wysłannika ds. humanitarnych i imigracyjnych.

 

Źródło: lifesitenews.com, ctvnews.ca, cbc.ca

mat

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
bsrhm
Czyli wzmocnienie prądów rewolucyjnych, eksport rewolucji w podtekscie oczywiście.
zbigniew
kwiaty masonow
licealistka
można jeszcze dodać iż jego ministrowie B.Rae płacili rządowymi kartami kredytowymi za występy tancerek go go ..