Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 16 STYCZNIA
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Imieniny obchodzą:
Marceli, Włodzimierz
 

Minister finansów: Za 2-3 miesiące możemy zacząć powrót do normalności

Data publikacji: 2021-01-13 15:00
Data aktualizacji: 2021-01-13 15:02:00
WIADOMOŚCI
printscreen Money.pl

Kiedy znikną obostrzenia? Minister finansów Tadeusz Kościński mówi, że w lutym być może niektóre z nich zostaną wycofane. Prawdziwa zmiana może przyjść jednak dopiero za dwa, trzy miesiące. Minister uzasadnia to sytuacją nie w Polsce, ale tym, co dzieje się w innych krajach, do których podróżują Polacy.

 

- Nie jesteśmy wyspą, jesteśmy częścią całego kontynentu. Naokoło nasi sąsiedzi mają bardzo, bardzo poważne kłopoty. W Polsce też oczywiście mamy kłopoty z pandemią, ale to są kłopoty dużo mniejsze niż u naszych sąsiadów – powiedział minister Tadeusz Kościński w rozmowie z portalem Money.pl.

 

Wspomniał następnie Wielką Brytanię, do której jeździ wielu Polaków.

 

- Nie można więc powiedzieć, że u nas jest dobrze i wszystko otwieramy, bo za tydzień będzie dużo gorzej. Musimy dbać o to, co dzieje się naokoło - dodał.

 

- Mam nadzieję, że za dwa, trzy tygodnie, obostrzenia będą trochę mniejsze - stwierdził.

 

- Mam nadzieję, że szczepionka zadziała, są ludzie, którzy przeszli przez pandemię, wyzdrowieli, mam nadzieję, że nie będą się tak szybko zarażać - stwierdził.

 

- To wszystko będzie robić swoje. Myślę, że za dwa, trzy miesiące, będziemy mogli powoli myśleć o tym, że wracamy do normalności - zadeklarował.

 

- Niektóre obostrzenia zostaną bardzo długo. Ale na zasadzie 80:20, myślę, że 80 procent tych obostrzeń na przełomie pierwszego i drugiego kwartału zacznie znikać – dodał Kościński.

 

Źródło: Money.pl

 

Pach

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Ola
Bo plan jest taki ... doprowadzić do ruiny polskich przedsiębiorców i przejąć ich biznesy i upchnąć w jakis państwowy moloch... i rządzić wszystkimi....
aus
Im nie można już wierzyć. Rok temu na wiosnę mówili, że jak będziemy zachowywać dystans, nosić maski, nie chodzić do kościoła to do lata pokonamy epidemię i będziemy znów żyć normalnie. Ale mimo dostosowania się do restrykcji od jesieni ogłoszono drugą falę i od nowa dystans, dezynfekcja, maski zamykanie szkół, totalny lockdown jeszcze większy niż na wiosnę 2020. Teraz znowu obiecują, że jak wytrzymamy 2-3 miesiące to powrócimy do normalności. A ja się pytam: na jak długo?. bo podejrzewam, że to będzie chwilowe odprężenie, a na jesień znowu 4, 5 fala i zamordyzm i oczywiście wyszczepianie narodu. Dość tego!
Gosc
Za dwa trzy miesiące nie będzie co zbierać. Tylko fanatycy z powodu grypy wykładają gospodarkę i powodują tragedię braku pracy i pieniędzy u setek tysięcy ludzi.
Paweł
Nie słuchajcie ich. Jest iskra z gór. Na razie to jedyna droga do normalności. Musi być akcja ogólnopolska #otwieramy się
janka
nie tylko przejęcie biznesu, ale i zadłużenie państw narodowych na horrendalne procenty na zawsze aż po uczynienie świata niewolnikami jednej jedynej opcji: "narodu wybranego"
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY