Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 23 STYCZNIA
Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
Imieniny obchodzą:
Ildefons, Rajmund
 

Murem za Arcybiskupem! Tak było w Krakowie [VIDEO]

Data publikacji: 2019-08-11 09:01
Data aktualizacji: 2019-09-05 07:55:00

W sobotę 10 sierpnia przed krakowską Kurią Metropolitarną odbyła się modlitwa polskich katolików w intencji księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który stał się ofiarą nagonki za słowa prawdy o totalitarnej ideologii LGBT+. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego modlitewnego wydarzenia.

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Ryś
@ Izydor Oracz Po co to pomieszanie, ten cały groch z kapustą. Czy chodzi o odwrócenie uwagi. Tutaj idzie o tęczową zarazę, ktora zalewa ulice, szkoły, miejsca pracy, i wymga dla siebie kultu.
Izydor Oracz
Czy zastanawialiście się czym jest "tęczowa zaraza"? To nie tylko gremia lgbt, których jest 2-3%. 40% Polajków wogóle nie chodzi do kościoła. 30% nie ma lub nie chce mieć dzieci, żyje bez kościelnego ślubu. Prawie 50% małżeństwn rozpada się. W niektórych miastach 50% licealistów nie chodzi na religię. 70% Polaków nie wyobraża sobie służby w wojsku. Pytem zatem - gdzie jest granica tęczowej zarazy?
Boguslawa
Wielka radosc ogarnela moje serce widzac zjednoczonych moich braci I siostry w modlitwie. Nasza swieta wiara w Boga jest wielka. Jednoczmy sie jeszcze bardziej kochani. Nasi pradziadkowie I dziadkowie zostawili nam wielki majatek I skarb w naszej wierze. Zostawili nam piekne Swiatynie i wielu wspanialych i dobrych duszpasterzy. I oni maja nam pomoc I prowadzic nas wlasciwa I dobra droga do Pana Boga Naszego w niebie. Oni maja nas bronic slowem I czynem. Arcybiskup pokazal nam z czym mamy walczyc. Ale czy my mamy tylko jednego prawego arcybiskupa w Polsce? Gdzie sa inni? Boze pokaz nam ich, ze oni tez wskaza nam sposoby walki z diablem w naszej kochanej Ojczyznie. Niech wyjda z murow I walcza na czele nas wszystkich. Niech oczyszcza dusze naszych braci w zakonach I w tlumie. Nasi bracia pogubili sie poprzez okupacje, ale oni dojda do rozumu poprzez nasze modlitwy I blaganie. Amen
gość
@mee: rozwiń proszę określenie /sodomita/"szuka Boga". Jak on Go szuka? Jeśli Go nigdy w sercu nie miał, to niech czyta z uwagą Ewangelię, a jeśli odszedł od Niego, to najłatwiej Go odnaleźć z powrotem poprzez nawrócenie, szczery żal za grzechy, spowiedź świętą, pokutę i postanowienie poprawy, s więc zerwanie z grzechem sodomskim. Proste?
Bibi
Misiek- LGBT jest wszędzie Każdy już o tym wie i nic nowego nie odkryłeś Jest nie tylko w kościołach ale obok Ciebie w każdej przestrzeni publicznej: wśród aktorów, muzyków, trenerów Dlaczego więc najbardziej atakowany jest kościół? Bo to jest szatański plan zniszczenia go Najpierw zdemaskować takie zachowania w kościele jest to oczywiście potrzebne i oczyszczające a potem na ten poraniony teren wejść z LGBT i siać spustoszeniem w umysłach ludzkich Z gadania i krytyki nic nie wyjdzie Czy kiedykolwiek zamówiłeś modlitwę chociaż raz dziennie ZDROWAŚ MARYJO za jakiegoś poranionego kapłana czy świeckiej osoby poranionej takim grzechem Och - gdybyś tylko wiedział jakim wojownikiem Bożym mógłbyś się stać ilu uwolniłbyś spod władzy nieprzyjaciela a jaką zasługę na życie wieczne byś zyskał Och gdybyś tylko wiedział i w to wierzył
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY