Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 24 SIERPNIA
Św. Bartłomieja Apostoła
Św. Emilii de Vialar
Św. Bartłomieja Apostoła
Św. Emilii de Vialar
Imieniny obchodzą:
Albert, Bartosz, Jerzy
 

Murem za Arcybiskupem! Tak było w Krakowie [VIDEO]

Data publikacji: 2019-08-11 09:01
Data aktualizacji: 2019-08-16 08:45:00

W sobotę 10 sierpnia przed krakowską Kurią Metropolitarną odbyła się modlitwa polskich katolików w intencji księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który stał się ofiarą nagonki za słowa prawdy o totalitarnej ideologii LGBT+. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego modlitewnego wydarzenia.

 

 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Ryś
@ Izydor Oracz Po co to pomieszanie, ten cały groch z kapustą. Czy chodzi o odwrócenie uwagi. Tutaj idzie o tęczową zarazę, ktora zalewa ulice, szkoły, miejsca pracy, i wymga dla siebie kultu.
Izydor Oracz
Czy zastanawialiście się czym jest "tęczowa zaraza"? To nie tylko gremia lgbt, których jest 2-3%. 40% Polajków wogóle nie chodzi do kościoła. 30% nie ma lub nie chce mieć dzieci, żyje bez kościelnego ślubu. Prawie 50% małżeństwn rozpada się. W niektórych miastach 50% licealistów nie chodzi na religię. 70% Polaków nie wyobraża sobie służby w wojsku. Pytem zatem - gdzie jest granica tęczowej zarazy?
Boguslawa
Wielka radosc ogarnela moje serce widzac zjednoczonych moich braci I siostry w modlitwie. Nasza swieta wiara w Boga jest wielka. Jednoczmy sie jeszcze bardziej kochani. Nasi pradziadkowie I dziadkowie zostawili nam wielki majatek I skarb w naszej wierze. Zostawili nam piekne Swiatynie i wielu wspanialych i dobrych duszpasterzy. I oni maja nam pomoc I prowadzic nas wlasciwa I dobra droga do Pana Boga Naszego w niebie. Oni maja nas bronic slowem I czynem. Arcybiskup pokazal nam z czym mamy walczyc. Ale czy my mamy tylko jednego prawego arcybiskupa w Polsce? Gdzie sa inni? Boze pokaz nam ich, ze oni tez wskaza nam sposoby walki z diablem w naszej kochanej Ojczyznie. Niech wyjda z murow I walcza na czele nas wszystkich. Niech oczyszcza dusze naszych braci w zakonach I w tlumie. Nasi bracia pogubili sie poprzez okupacje, ale oni dojda do rozumu poprzez nasze modlitwy I blaganie. Amen
gość
@mee: rozwiń proszę określenie /sodomita/"szuka Boga". Jak on Go szuka? Jeśli Go nigdy w sercu nie miał, to niech czyta z uwagą Ewangelię, a jeśli odszedł od Niego, to najłatwiej Go odnaleźć z powrotem poprzez nawrócenie, szczery żal za grzechy, spowiedź świętą, pokutę i postanowienie poprawy, s więc zerwanie z grzechem sodomskim. Proste?
Bibi
Misiek- LGBT jest wszędzie Każdy już o tym wie i nic nowego nie odkryłeś Jest nie tylko w kościołach ale obok Ciebie w każdej przestrzeni publicznej: wśród aktorów, muzyków, trenerów Dlaczego więc najbardziej atakowany jest kościół? Bo to jest szatański plan zniszczenia go Najpierw zdemaskować takie zachowania w kościele jest to oczywiście potrzebne i oczyszczające a potem na ten poraniony teren wejść z LGBT i siać spustoszeniem w umysłach ludzkich Z gadania i krytyki nic nie wyjdzie Czy kiedykolwiek zamówiłeś modlitwę chociaż raz dziennie ZDROWAŚ MARYJO za jakiegoś poranionego kapłana czy świeckiej osoby poranionej takim grzechem Och - gdybyś tylko wiedział jakim wojownikiem Bożym mógłbyś się stać ilu uwolniłbyś spod władzy nieprzyjaciela a jaką zasługę na życie wieczne byś zyskał Och gdybyś tylko wiedział i w to wierzył
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY