Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
WTOREK 15 PAŹDZIERNIKA
Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
Imieniny obchodzą:
Teresa, Jadwiga, Eustachy, Tekla
 

Nie tylko Polacy protestują przeciwko deprawacji dzieci. Rodzice w Anglii też walczą

Data publikacji: 2019-03-23 13:00
Data aktualizacji: 2019-04-03 14:11:00
WIADOMOŚCI
ot. Grazyna Myslinska/FORUM

Ponad 250 rodziców oraz dzieci po raz kolejny protestowało w piątek, w brytyjskim Birmingham przeciwko lekcjom wychowania seksualnego, w którym jest mowa również o związkach osób tej samej płci.

 

Według informacji mediów, z powodu utrzymujących się protestów, w szkole podstawowej Parkfield zostały wstrzymane lekcje, w ramach których dzieci miały być indoktrynowane. Plan zajęć oficjalnie mówi w tym kontekście o równouprawnieniu, homofobii oraz różnorodności seksualnej. Zajęcia te zawieszono do czasu, gdy kierownictwo szkoły znajdzie „wspólne rozwiązanie”.

 

Demonstrujący zwracali uwagę, że jednak mimo wszystko te tematy pozostały obecne w programie nauczania i że kierownictwo szkoły nie dotrzymało swojej obietnicy. Rodzice uważają, że treści program „No Outsiders” (nie ma outsiderów) „nie są dostosowane do wieku” poinformowały media brytyjskie.

 

Na plakatach protestujący umieścili napisy: „Pozwólcie dzieciom być dziećmi” i “Nasze dzieci, nasz wybór”. We wtorek cztery kolejne szkoły w Birmingham zapowiedziały, że na skutek protestów rodziców wstrzymują nauczanie o LGBT.

 

 

Źródło: KAI

ged

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Orzeł
Przeczytałem tą ksiązkę - to rewolucja kierowana przez masońskie organizacje dażąca do świadomego zniszczenia nadpopulacji ludzkośći a przy tym celem nadrzędnym jest walka z duchem i rozumem człowieka. Rewolucja każda była jest i będzie bez względu na czasy historyczne działaniem kierowanym przez wielkie zło przeciw Bogu, prawdzie, pięknu i życiu by zniszczyć godność człowieka i podporządkować go sobie, uzależnić. By radość istnienia była zastąpiona tyko namiastką chęci posiadania złudnego szczęścia w postaci egoistycznych spełnionych zachcianek o niskich pobudkach. Przy tym bezmyslna masa ludzka tak ukształtowana zawsze służyła jako żródło utrzymania wąskiej grupie zdegenerowanych psychopatów żądnych władzy nad innymi i mamony, czerpanejz trudu i pracy niewolników. Walka zła z dobrem będzie trwała wiecznie. Tylko wiara i moc walki ludzi dobrej woli pragnących szczęścia i dobra z Boża pomocą może pokonać tą bestie szatańską.
Orzeł
Rewolucja każda była jest i będzie bez względu na czasy historyczne działaniem kierowanym przez wielkie zło przeciw Bogu, prawdzie, pięknu i życiu by zniszczyć godność człowieka i podporządkować go sobie, uzależnić. By radość istnienia była zastąpiona tyko namiastką chęci posiadania złudnego szczęścia w postaci egoistycznych spełnionych zachcianek o niskich pobudkach. Przy tym bezmyslna masa ludzka tak ukształtowana zawsze służyła jako żródło utrzymania wąskiej grupie zdegenerowanych psychopatów żądnych władzy nad innymi i mamony, czerpanejz trudu i pracy niewolników. Walka ze złem będzie trwała wiecznie
cynik
Demoralizacja to produkt uboczny , głównym celem jest pozbawienie młodych ludzi możliwości przyswajania wiedzy na wysokim poziomie i hodowla przez marksistów pasożytów-rewolucjonistów.Wszystko opisuje Krzysztof Karoń w " Historii antykultury " .Bez zapoznania się z tą książką wszelka dyskusja jest jałowa.
magis
Genderowy syf rozlewa sie po Europie. Jeśli teraz się mu nie przeciwstawimy pozostaniemy z ręką w nocniku.
X
To jest molestowanie homoseksualne,moralne,psychologiczne
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY