Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 15 LIPCA
Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
Imieniny obchodzą:
Atanazy, Dawid, Henryk
 

Nie tylko Polacy protestują przeciwko deprawacji dzieci. Rodzice w Anglii też walczą

Data publikacji: 2019-03-23 13:00
Data aktualizacji: 2019-04-03 14:11:00
WIADOMOŚCI
ot. Grazyna Myslinska/FORUM

Ponad 250 rodziców oraz dzieci po raz kolejny protestowało w piątek, w brytyjskim Birmingham przeciwko lekcjom wychowania seksualnego, w którym jest mowa również o związkach osób tej samej płci.

 

Według informacji mediów, z powodu utrzymujących się protestów, w szkole podstawowej Parkfield zostały wstrzymane lekcje, w ramach których dzieci miały być indoktrynowane. Plan zajęć oficjalnie mówi w tym kontekście o równouprawnieniu, homofobii oraz różnorodności seksualnej. Zajęcia te zawieszono do czasu, gdy kierownictwo szkoły znajdzie „wspólne rozwiązanie”.

 

Demonstrujący zwracali uwagę, że jednak mimo wszystko te tematy pozostały obecne w programie nauczania i że kierownictwo szkoły nie dotrzymało swojej obietnicy. Rodzice uważają, że treści program „No Outsiders” (nie ma outsiderów) „nie są dostosowane do wieku” poinformowały media brytyjskie.

 

Na plakatach protestujący umieścili napisy: „Pozwólcie dzieciom być dziećmi” i “Nasze dzieci, nasz wybór”. We wtorek cztery kolejne szkoły w Birmingham zapowiedziały, że na skutek protestów rodziców wstrzymują nauczanie o LGBT.

 

 

Źródło: KAI

ged

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Orzeł
Przeczytałem tą ksiązkę - to rewolucja kierowana przez masońskie organizacje dażąca do świadomego zniszczenia nadpopulacji ludzkośći a przy tym celem nadrzędnym jest walka z duchem i rozumem człowieka. Rewolucja każda była jest i będzie bez względu na czasy historyczne działaniem kierowanym przez wielkie zło przeciw Bogu, prawdzie, pięknu i życiu by zniszczyć godność człowieka i podporządkować go sobie, uzależnić. By radość istnienia była zastąpiona tyko namiastką chęci posiadania złudnego szczęścia w postaci egoistycznych spełnionych zachcianek o niskich pobudkach. Przy tym bezmyslna masa ludzka tak ukształtowana zawsze służyła jako żródło utrzymania wąskiej grupie zdegenerowanych psychopatów żądnych władzy nad innymi i mamony, czerpanejz trudu i pracy niewolników. Walka zła z dobrem będzie trwała wiecznie. Tylko wiara i moc walki ludzi dobrej woli pragnących szczęścia i dobra z Boża pomocą może pokonać tą bestie szatańską.
Orzeł
Rewolucja każda była jest i będzie bez względu na czasy historyczne działaniem kierowanym przez wielkie zło przeciw Bogu, prawdzie, pięknu i życiu by zniszczyć godność człowieka i podporządkować go sobie, uzależnić. By radość istnienia była zastąpiona tyko namiastką chęci posiadania złudnego szczęścia w postaci egoistycznych spełnionych zachcianek o niskich pobudkach. Przy tym bezmyslna masa ludzka tak ukształtowana zawsze służyła jako żródło utrzymania wąskiej grupie zdegenerowanych psychopatów żądnych władzy nad innymi i mamony, czerpanejz trudu i pracy niewolników. Walka ze złem będzie trwała wiecznie
cynik
Demoralizacja to produkt uboczny , głównym celem jest pozbawienie młodych ludzi możliwości przyswajania wiedzy na wysokim poziomie i hodowla przez marksistów pasożytów-rewolucjonistów.Wszystko opisuje Krzysztof Karoń w " Historii antykultury " .Bez zapoznania się z tą książką wszelka dyskusja jest jałowa.
magis
Genderowy syf rozlewa sie po Europie. Jeśli teraz się mu nie przeciwstawimy pozostaniemy z ręką w nocniku.
X
To jest molestowanie homoseksualne,moralne,psychologiczne
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY