Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 23 MAJA
Św. Leoncjusza, biskupa
Św. Leoncjusza, biskupa
Imieniny obchodzą:
Emilia, Iwona, Iwa
 

Niemcy: „Zieloni” chcą przyjmować imigrantów. Tych niewykształconych

Data publikacji: 2019-02-20 13:00
Data aktualizacji: 2019-02-20 13:35:00
WIADOMOŚCI
http://media2.s-nbcnews.com/

Granica politycznej poprawności w Niemczech została ponownie przekroczona. Lewicowi politycy z partii „Zielonych” dokonali osobliwej interpretacji imigranckiego paktu z Marrakeszu i chcą przyjmować jako uchodźców tylko osoby niewykształcone. Tak podpowiada im poczucie globalnej sprawiedliwości.

 

Liczba osób z imigranckim pochodzeniem bije w Niemczech z roku na rok rekordy. Osoby nieurodzone w Niemczech albo takie, które miały w chwili urodzenia przynajmniej jednego z rodziców spoza Niemiec, stanowią już ok. jednej czwartej ogółu mieszkańców RFN. Według statystyk, jest ich blisko 20 mln. Dzięki wieloletniej imigracji z Turcji blisko 3 mln mieszkańców Niemiec to dzisiaj osoby narodowości tureckiej. Od czasu napływu imigrantów z Afryki i Azji w tej dekadzie szybko rośnie liczba osób z tych dwóch kontynentów, a państwo niemieckie traci kontrolę nad ich miejscem pobytu. Ponadto część imigrantów w ogóle znika ze statystyk administracji. Imigranci – z powodu braku wykształcenia – mają też kłopoty ze znalezieniem swojego miejsca na rynku pracy i zdani są na pomoc państwa.

 

Stan taki nie rodzi refleksji w lewicowej partii „Zielonych”, która odczytuje w pakcie z Marrakeszu z grudnia przede wszystkim potrzebę zagwarantowania sprawiedliwości globalnej. Pod pojęciem tym rozumieją zachowanie kadry ludzi wykształconych i posiadających kwalifikacje do wykonywania bardziej skomplikowanych zawodów w krajach nierozwiniętych. Uważają bowiem, że drenaż osób wykształconych będzie pogłębiał zacofanie państw Azji czy Afryki. Egzekwowaniem zakazu „drenażu umysłowego” biednych krajów powinna, według niemieckich „Zielonych”, zająć się specjalna komisja imigracyjna.

 

Zamknięcie drogi do bogatych państw europejskich wykształconym imigrantom ma nie łączyć się z zakazem imigracji ekonomicznej w ogóle. A to oznacza, że „Zieloni” chcą zapewnić Europie napływ nowych imigrantów – niewykształconych i trudno znajdujących pracę. Jak piszą słowackie „Hlavne Spravy”, jest to odwrócenie amerykańskiego hasła używanego przez Donalda Trumpa „Po pierwsze Ameryka” na europejskie hasło „Niemcy i UE na końcu”.

 

PK

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Janusz z Koloni
To dziwne. Przecież oni stoją wyżej umysłowo i moralnie niż każdy zielony marksista, hołubnik masowego mordercy, sprawcy niemieckiego nazizmu i ruskiego bolszewizmu-komunizmu. Nie będą mieli masy modelowej, tylko masę wybuchową!
banita
A teraz to niby jakich mają?? Aż boję się pomyśleć jak wygląda w ich wydaniu niewykształcony imigrant.
hehehe
To znaczy WYKLUCZENIE osób majętnych?...........Proponuję niemieckim ,,Zielonym" zaadoptować polskie drzewka wycięte podczas wycinki na Mierzei Wiślanej. Soros dosypie kasy.