Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 21 STYCZNIA
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
Dzień Babci
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Jarosław
 

Niemcy ubolewają: Przez pandemię Polki nie mogą mordować swoich dzieci

Data publikacji: 2021-01-14 07:00
Data aktualizacji: 2021-01-14 08:45:00
WIADOMOŚCI

Koronawirus blokuje Polkom możliwość mordowania dzieci nienarodzonych w Niemczech, ubolewa niemiecka prasa. Według dziennika „Der Tagesspiegel” kobiety z naszego kraju nie mogą już tak jak dawniej przyjeżdżać do Berlina, by  tam uśmiercać dzieci.

 

Gazeta pisze o protestach lewicowych środowisk, jakie wybuchły w Polsce po wyroku Trybunału Konstytucyjnego mówiącego o ochronie życia. „Der Tagesspiegel” wspomina, że w Polsce działa organizacja Aborcyjny Dream Team, grupa, która ułatwia Polkom zabjanie dzieci, między innymi rozpowszechniając informacje o sposobach uśmiercania nienarodzonych. W języku lewicowego tytułu mowa oczywiście o „o bezpiecznym przerywaniu ciąży”

 

Niemiecki dziennik podaje, że w 2019 roku w Polsce zabito oficjalnie 1100 dzieci. Następnie tytuł kolportuje wyssaną z palca liczbę 100 tysięcy zabitych w tak zwanym podziemiu aborcyjnym; o takiej liczbie pomordowanych dzieci mówią w Polsce lewacy, próbując w ten sposób przedstawić fenomen dzieciobójstwa jako społeczną normę. 

 

Następnie „Tagesspiegel” ubolewa nad kondycją tak zwanej edukacji seksualnej w naszym kraju. W Polsce, tłumaczy niemieckim czytelnikom, „nazywa się ją przygotowaniem do życia w rodzinie”, a lekcje w szkołach „przygotowują do życia w tradycyjnej, ukształtowanej katolicko rodzinie”.

 

Gazeta ubolewa następnie, że „od końca socjalizmu w Polsce reguły katolicyzmu znów mają większe znaczenie niż świeckie ustawy”. W istocie jest to gruba manipulacja, bo Trybunał Konstytucyjny, jak wiadomo, opiera się nie na katolickich zasadach, ale na... konstytucji z 1997 roku. 

 

„Politycy i konserwatywne media kreują wizerunek prawdziwej rodziny i potępiają przerywanie ciąży jako czyny przestępcze” – grzmi następnie niemiecki tytuł. 

 

Następnie zwraca uwagę na koronawirusa. Okazuje się, że pandemia mogła ocalić życie wielu dzieci nienarodzonych. Gazeta podaje bowiem, że przed wprowadzeniem obostrzeń wiele Polek jeździło do Berlina, by tam zamordować swoje dzieci. Teraz jest to już niemożliwe...

 

Źródło: Tagesspiegel

TK

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Sandra
Za niedługo Niemcy będą mówić że Hitler był polskim katolikiem, który uciekł do Austrii. Wojna i mordy na Polakach to kara za prześladowania Adolfa.
Ryś
Błogosławiona pandemia.
SlaZak
niemcy, ohyda
qwe
Chyba nie ma gorszej zbrodni niż zamordowanie własnego dziecka ?
Kpt. Żbik
no tak, przeczytali, że na świecie w 2020 zabito 42,6 mln dzieci nienarodzonych, a oni tylko 9 mln ludzi w ciągu 6 lat i zapragnęli znowu, w końcu mają długie doświadczenie w mordowaniu niewinnych
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY