Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 23 LUTY
Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
Św. Polikarpa, biskupa
Bł. Wincentego Frelichowskiego
Bł. Izabeli, królewny
VII Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Polikarp, Romana, Damian
 

Nieporadne hobbity czy spadkobiercy Aragorna? Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny! [VIDEO]

Data publikacji: 2019-06-12 13:16
Data aktualizacji: 2019-08-21 09:10:00

Już po raz siódmy w niedzielę 16 czerwca ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Jego uczestnicy zamanifestują przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci oraz pokażą, że Polacy mówią twarde i zdecydowane NIE deprawacji dzieci, jaką pod płaszczykiem tolerancji i szacunku chcą wprowadzić w polskich szkołach antykościelni rewolucjoniści.

 

- Stajemy w obronie normalności naszych dzieci – żeby miały prawo do wychowania w tradycyjnej, konserwatywnej Polsce. Stajemy w obronie nauki naszych dzieci – by to, co im podają w szkołach, by ci, którzy ich kształcą, przekazywali im wiedzę i mądrość pokoleń, a nie ideologię.

 

- Stajemy w obronie rodzin, by dawały dzieciom poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. (…) czujemy się jak Drużyna Pierścienia – małe, nieporadne hobbity, którym może uda się przemknąć. A nie czujesz się potomkiem Aragorna? Nie należysz do dziedzictwa Jeźdźców Rohanu?

 

Stań w obronie dzieci! Czekamy na Ciebie – tak, nawiązując do motywów tolkienowskiego „Władcy Pierścieni”, do wzięcia udziału w Marszu dla Życia i Rodziny zachęca w naszym nagraniu Piotr Podlecki ze Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi.

 

*****

 

Jednym z największym zagrożeń obecnie jest groźba demoralizacji naszych dzieci i wnuków. I to gdzie? W szkołach! A tym przecież są plany przyjęcia tzw. Karty LGBT + i tzw. edukacji seksualnej naszych dzieci według wątpliwych standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) – zaznaczają organizatorzy.

 

O determinacji środowisk wrogich tradycyjnej rodzinie świadczą niedawne naciski i próby odwołania z funkcji Małopolskiej Kurator Oświaty, Barbary Nowak za to, że odważyła się powiedzieć prawdę o tzw. seks-edukacji.

 

„Nie chcemy, by ktokolwiek, kto broni tradycyjnych, chrześcijańskich wartości, na których zbudowany został nasz kraj, czuł się zagrożony czy zastraszany. Nie chcemy, by rodziny bały się wychowywać swoje dzieci w zgodzie z tymi wartościami. Nie chcemy wreszcie, by katolicka większość była terroryzowana przez mniejszość, której jedynym celem jest upowszechnienie przeróżnych seksualnych dewiacji” – zaznaczają organizatorzy Marszu.

 

Dlatego – zarezerwuj termin – 16 czerwca 2019 roku, godzina 10.00, start na Placu Matejki – przyjdź na Marsz z rodziną i zamanifestuj przywiązanie do życia i rodziny! Niech przez Kraków przejdzie tłum radosnych rodzin – w przeciwieństwie do agresywnych, pełnych nienawiści zwolenników LGBT. Wzorem niech będą święci, którzy chadzali ulicami Krakowa. To zobowiązuje. Idźmy ich drogą i z ich duchową pomocą brońmy życia i rodziny. To dla nas powód do dumy!

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
kondor
@Zdrowia zyczę Życzę rozumu pelikanie.
Zdrowia zyczę
Gościu.. A kto obroni nasze rodziny? Korwin?? Niewątpliwie swoją tak bo próbował wepchnąć na unijne stołki 6 członków rodzinki...A babcie i dziadkowie mają więcej mądrości niż pokolenie internetowych lemingow
BP
Młodzi są skutecznie zniechęcani do rodzicielstwa przez to, że nie mogą znaleźć pracy, dzięki której byłoby ich stać na założenie rodziny. Zwiększenie wynagrodzenia minimalnego jeszcze to spotęguje, bo coraz trudniej osobom bez doświadczenia będzie dostać pracę. Niedługo kobiety będą rodziły pierwsze dziecko średnio w wieku 30 lat i na tym nie koniec. Jak świat światem najliczniej rozmnażają się biedni i ci, dla których dzieci to błogosławieństwo, również w kwestii przyszłości finansowej
Solidarny
Ludzie nie chcą mieć dzieci państwowych, pragną dzieci swoich. A kto obroni te dzieci przed wszechwładzą państwa?
darek
Czyli jak ktoś chory i nie ma dzieci, to do woja?
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY