Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
WTOREK 15 PAŹDZIERNIKA
Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
Imieniny obchodzą:
Teresa, Jadwiga, Eustachy, Tekla
 

Nowa Lewica i jej pseudo-elity

Data publikacji: 2013-06-02 06:00
Data aktualizacji: 2013-09-06 15:15:00

Radykalizacja ideologiczna zmierza w stronę likwidacji wszystkiego, czego nie udało się zlikwidować idealizmowi niemieckiemu, materializmowi marksistowsko-socjalistycznemu czy materializmowi nazistowskiemu – rasowemu. O niezwykle groźnych ideach tzw. nowej lewicy mówił podczas warszawskiego wykładu ks. prof. Tadeusz Guz. 

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
modry
Niemcy jeszcze niczego wartosciowego nie wymyslili, na przeszkodzie stoi im mala wiara i cwaniactwo.
Jan O
Drogi księże profesorze czas wielki na to,by uczeni zastanowili się na tym,jakie czynniki ludzkiego życia spowodowały powstanie tak antyludzkej ideologii jakim jest komunizm. Ogólnie wiemy kto tworzył komunę, począwszy od Marksa,Engelsa.Lenina itd.Jedno jest pewne,że Belzebub wykorzystał strasznludzi przez właścicieli dóbr ziemskich i fabrykantów. A więc przez tych,którym pieniądz odebrał Dekalog i uczucia wyższe.Oni utorowali drogę dla komuny.Jak do tej pory nie wiele się sprawa poprawila w zakresie okradania szarych ludzi przez kastę cwaniaków i łobuzów!Stad i w Polsce są nawroty do komuny, podsycane przez byłych aparatczyków PZPR.itp To sobie nazywamy śpączką Narodu.Proszę pogadać z przeciętnymi Polakami,co mówią na temat PRL? A no to,że jak było tak było,ale robotę ludziska mieli i pieniądze na życie też! A dzisiaj trzeba uciekać z kraju,by nie umierać z dziećmi z głodu! Uważam,że wlaśnie nasz Kościół i uczeni Kościoła powinni wciąż przypominać o Dekalogu.
Filip Bauman
Pan prof. Tadeusz Guz to obecnie, obok Pani Dr Magdaleny Ziętek, najwybitniejszy - i najodważniejszy - znawca problematyki duchowego zagrożenia ze strony antykultury protestanckiej prusackiej Rzeszy Federalnej Niemiec, bo poruszający samą kwintesencję tego zagadnienia, czyli aspekt zrodzonego na Wielkiej Deformacji duchowego dziedzictwa satanicznego anty-łacińskiego panteizmu i intelektualnego absolutyzmu, które to zatruwają i niszczą Cywilizację Łacińską od niemal pięciu wieków. Szkoda, że nie można na polskim rynku wydawniczym znaleźć (kupić) niemal niczego z jego dorobku naukowego z zakresu niemieckiej filozofii, a przynajmniej nie w języku polskim. Ignorowanie dorobku intelektualnego ks. profesora przez polskie wydawnictwa katolickie i patriotyczne jest dla polskiego narodu niepowetowaną stratą.