Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
ŚRODA 03 CZERWCA
Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
Imieniny obchodzą:
Leszek, Klotylda, Tamara
 

Ofensywa LGBT w Polsce trwa! Jak ją zatrzymać? Odpowiada prezes Ordo Iuris [VIDEO]

Data publikacji: 2019-11-04 07:00
Data aktualizacji: 2019-12-02 13:48:00

Rok 2019 przyniósł w Polsce wiele inicjatyw mających na celu promowanie postulatów środowisk LGBT. Skąd to wzmożenie? Czy zagrażającą rodzinie i tradycji ideologię można powstrzymać? Z mec. Jerzym Kwaśniewskim, prezesem Instytutu Ordo Iuris rozmawia Tomasz Kolanek.

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
paniula48
katolicki ruch oporu nie pozwoli na rozprzestrzenianie sie zadan srodowisk LGBTQ. rzeczony ruch wraz z rzadem powinien jak najszybciej otoczyc prawna opieka konstytucyjna rodzine tj. zwiazek kobiety i mezczyzny oraz ich dzieci,by nie dopuscic do degradacji i patologii wiezi rodzinnych,ktore tylko w takich zwiazkach maja swoja racje bytu.
t
Trzeba wypowiedziec konwencje stambulska,by móc się przeciwstawic gender.Ta diabelska ideologia jest narzędziem w eliminacji cywilizacji budowanej na zgodnej z naturą tożsamości ludzkiej; lansując toksyczną koncepcję człowieka wprowadza deprawatorską edukację seksualną dzieci i młodzieży.Spadkobiercy bolszewickiej wiary łatwo nie ustąpią,tym razem już w innej odsłonie kłamliwie obiecują "wyzwolenie i wolnośc",która zadecyduje o etycznym zdemolowaniu tożsamości pokoleń i trzeba się temu przeciwstawiac!
XD
Tęcza jest symbolem przymierza Boga i człowieka, bez względu na orientację seksualną, ale absolutnie nie zarazą. Jako ludzie ,,wierzący" powinniście to wiedzieć.
Izydor Oracz
@marek Nie ma w tej chwili narzędzi prawnych do ścigania homoseksualistów. Propaganda może od biedy podpadać pod art 140 KW, ale któś musiał by złożyć doniesienie do organów ścigania. Praktyki gejowskie zaś wogóle pod żaden paragraf nie podlegają.
marek
żeby zatrzymać ofensywę lgbt trzebaby egzekwować to prawo,które jest,nawet nie trzeba uchwalać innego,nowego;ale nie ma woli politycznej prawicowego tylko z nazwy rządu,a w istocie władzy lewackiej;Polska,o czym zapominają także politycy i ludzie konserwatywni,to państwo masońskie/republika/,które z natury swej wrogie jest katolicyzmowi,rodzinie i wolności człowieka,czego dowodzą tysiące przepisów zniewalających człowieka i pozwalających na swobodną ingerencje państwa w jego prywatne życie.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY