Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 16 STYCZNIA
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Imieniny obchodzą:
Marceli, Włodzimierz
 

Opowiem wam o "Tygodniku Powszechnym" || Ja, katolik

Data publikacji: 2021-01-08 08:00
Data aktualizacji: 2021-01-11 07:46:00

Redakcja "Tygodnika Powszechnego", na życzenie krakowskiej Kurii, wyprowadza się z lokalu przy ul. Wiślnej. Jak oceniać tę decyzję? Czym stał się "Tygodnik Powszechny", powstający wiele lat temu jako pismo dla katolików? Krystian Kratiuk w programie "Ja, katolik".

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Grzegorz
Dlaczego nie mówi pan że Tygodnik Powszechny został kupiony przez Gazetę Wyborczą. nie wiem czy TP tak dobrze się sprzedaje.Zdaje się, że został kupiony bo groziło mu bankructwo
iskierka
Tak to się ROZGRYWA. Jednakże NIE ZOSTAJE NAM UDZIELONA ODPOWIEDŹ DLACZEGO DOPIERO TERAZ Kard. Jędraszewski ZDECYDOWAŁ się podjąć taka DECYZJĘ ? Czy to ma związek z bezpośrednim ATAKIEM na Jego osobę? Dlaczego hierarchia polska pozwoliła na niszczenie Kościoła i szerzenie HEREZJI przez postępowców pracujących w TP na rzecz lewaków ? Podobnie byłoby dobrze - bo ufamy, że postępujemy w Prawdzie czytając i słuchając PCH - czyli "jest nam po drodze" - gdyby wyjaśniono DLACZEGO TP cieszył się POPARCIEM samego p. J.P.II a szczególni redaktorzy osobistą przyjaźnią? Skoro POSOBOROWY Neo-kościół OTWORZYŁ sie na WSZYSTKICH LUDZI w tym LEWAKÓW i HERETYKÓW nawet oferując im POWSZECHNE ZBAWIENI i NIEBO o czym możemy usłyszć od samego Kard.Jędraszewskiego/vide na y.t. Dialogi w katedrze to dalczego GŁOSY KRYTYCZNE wobec BŁĘDNYCH DECYZJI hierarchów są CENZUROWANE i omijany GŁÓWNY TEMAT : BŁĘDNYCH i SZKODLIWYCH DECYZJI HIERACHII Kościelnej w toku OBRAD II S.W.???
Kazik
Już mieliśmy program ,,religia TV" ale katolicy szybko się zorientowali jakiego typu jest to ... ! Tutaj problem tkwi w tym , że czasopismo zostało powoli obsadzone zwolennikami neokatolicyzmu , kiedyś jedyne ogólnopolskie o tak dużym nakładzie , przejęte w inny sposób niż RZECZPOSPOLITA pod śmietnikiem !! Stają się one śmietnikiem dla katolika !! Jeśli ktoś sobie życzy kompromisu w stosunku do dekalogu to już jest pseudo katolik a TP właśnie takie treści publikuje !!
wera
@gosc bzdury piszesz, ze to nielogiczne, zeby zadac logicznego i adekwatnego zwiazku miedzy nazwa i trescia! Czy rowniez producent np. arszeniku moze dac na nim naklejke z nazwa: np. syrop na kaszel?! Bo jest przeciez "wolny" i ma prawo do kazdej nazwy?! Niech sobie klient posmakuje i rozezna?!
socjoPati
Krystian Kratiuk - dziękuję za ten komentarz ???? Sprawnie ujął Pan wszystkie problemy TP! Ponoć katolickiego, ale chyba jednak dodatka religijnego ? do GW
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY