Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
CZWARTEK 23 MAJA
Św. Leoncjusza, biskupa
Św. Leoncjusza, biskupa
Imieniny obchodzą:
Emilia, Iwona, Iwa
 

Owładnięci seksem. Dlaczego świat zmierza ku przepaści [VIDEO]

Data publikacji: 2019-03-08 13:00
Data aktualizacji: 2019-03-12 22:00:00

LGBT w szkołach, homoparady na ulicach, samotność, uzależnienia od seksu...skąd się to wszystko wzięło? O zbliżającej się premierze wyjątkowego filmu dokumentalnego „Rewolucja totalnej wolności" w reż. Jarosława Mańki, Łukasz Karpiel rozmawiał z Piotrem Doerre i Jerzym Wolakiem w programie Prawy prosty. Zapraszamy na materiał

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Szymek
Nie mówię, że to źle że o tym Ci ludzie mówią, ale kto to ogląda? Ludzie nie mają pojęcia o historii, jak ja zapytam przeciętnego teraz znajomego o rewolucję francuską czy o bolszewicką to Ci tylko tuman powie że był Lenin i tyle o żadnych celach nie ma pojęcia. Po mszach w całej Polsce księża powinni organizować douczanie o historii, powinni wpływać na młodych ludzi nie tylko mówiąc że seks jest niemoralny Ale uświadamiając ich jakie to ma konsekwencje również spoleczno-polityczne. Pytam się nieraz kobiet dlaczego nie uprawiają niezobowiazujacego seksu, - bo nie wolno - Ale dlaczego nie wolno, to jest pytanie, bo właściwie większość ludzi nie potrafi przytoczyć historii i celów seksualizacji tylko potrafią powiedzieć że to niemoralne- Ale dlaczego niemoralne - i tu większość młodych katolików się wykłada i właściwie nie wiedzą czemu - dlatego tak ważne jest uzmyslowienie ludziom również aspektu politycznego zjawiska seksualizacji.
do [email protected] Jeżeli chcesz wymienić myśli, to pisz na adres e-mail podany w mym nicku, bo czuję się dosyć podobnie jak Ty.
agricola
E tam, zaraz Świat. To biali kretyni zmierzają ku przepaści. Zgłupieli z dobrobytu i fascynacji "pejsatymi ideologiami", jak socjalizm, komunizm i postępowy liberalizm. Nasrali sobie do główek, że to jest wyższy stopień rozwoju cywilizacyjnego i kto w to wierzy jest wybranym mędrcem rozumiejącym coś czego niema. Oczywiście każde pokolenie, a jakże, musi być bardziej "rozwinięte" od poprzedniego więc "postęp" nieubłaganie postępuje. Zakończy ten obłęd "wielka rzeźnia". Rzeźnicy już tu są, no przynajmniej na zafajdanym zachodzie.
Senator
Upadek, upadek, upadek
Slawomir Tomasz
Znakomity wywiad ktory polecam kazdemu! Precz z demoniczna ideologia gender, precz z grzechem homoseksualizmu i cudzolostwa, precz z rewucja seksualna! Z Panem Bogiem
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY