Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
WTOREK 15 PAŹDZIERNIKA
Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
Św. Teresy z Avila, Doktora Kościoła
Św. Aurelii, pustelnicy
Imieniny obchodzą:
Teresa, Jadwiga, Eustachy, Tekla
 

Partia Biedronia pokazuje lewackie oblicze: rozliczymy Kościół, ukarzemy homofobów

Data publikacji: 2019-03-24 08:00
Data aktualizacji: 2019-03-24 14:05:00
WIADOMOŚCI
fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Podczas konwencji partyjnej Wiosny jej lider, Robert Biedroń zapowiedział zmiany w prawie, które uderzają w małżeństwo. Brutalnie zaatakował też Kościół.  

 

Biedroń zapowiedział wprowadzenie ustawy o „równości małżeńskiej”, której celem ma być legalizacja homomałżeństw. Polityk zapewnił, że ustawa zostanie jeszcze w tym roku złożona do laski marszałkowskiej. Zdaniem Biedronia miałby to być pierwszy krok w planowanym pakiecie ustaw na rzecz „równości” osób LGBT+.

 

Do zapewnień Biedronia o wsparciu dla homoseksualistów i innych osób z zaburzeniami seksualnymi, dołączył się jego partner, Krzysztof Śmieszek. Ten zapewnił, że homofobia będzie karana. - Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom – powiedział.

 

Robert Biedroń brutalnie zaatakował też Kościół, przypominając mu grzech pedofilii. Zapowiedział rozliczanie Kościoła. – Przed karą nie może chronić zatem żaden immunitet, żadna partyjna legitymacja, ani żadna koloratka. Czas na rachunek sumienia – wskazywał polityk.

 

Nadszedł czas, abyśmy my, obywatele i obywatelki wyspowiadali Kościół z jego grzechów. Panie prezesie, wara od naszych dzieci, wara od naszych praw, wara od naszych wolności! – dodał.

 

Co dokładnie ma oznaczać rozliczanie Kościoła przez lewacką i ateistyczną partię Roberta Biedronia? Z pewnością nic dobrego. Szczególnie, że problem pedofilii w Kościele nierozerwalnie wiąże się z wyświęcaniem duchownych z zaburzeniami seksualnymi, w tym homoseksualistów. A tych Biedroń pragnie przecież „emancypować” poprzez nadawanie im przywilejów.

 

 

Źródło: dorzeczy.pl

ged

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Cokolwiek
Panie Biedroń, ile ma pan dzieci? Rodził pan, czy partner?
iskierka
Nadszedł czas aby obywatele dokonali SPOWIEDZI powszechnej , tych co obnoszą się publicznie z GRZECHAMI SODOMICZNYMI. WARA OD PRAW NORMALNYCH LUDZI. Czekamy na programy w tvinfo z ekspertami i naukowcami w temacie zaburzeń sex. i ich wpływie na na zaburzenia psychiczne. Postulat do Ministra Zdrowia :Ułatwić dostęp do lekarzy dla chorych z zaburzeniami sex. nich się leczą i zostaną objęci darmową opieką medyczną. Postulat do Ministra Wymiaru Sprawiedliwości i Rzecznika Praw Dziecka : O objęcie nadzorem związków partnerskich, o których wiadomo że są jednopłciowe a posiadają DZIECI - gdzie istnieje prawdopodobieństwo nadużyć i krzywdy dzieci. Bierzmy przykład od Norwegów przy zachowaniu Praw Bożych. Eurokraci mają swój niebezpieczny dla porządku społecznego Model równego traktowania a Normalni Polacy mają Boży naturalny Model równego traktowania.
Obywatel
Módlmy się o nawrócenie grzeszników: "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą..."
Konfederacja
@Maria: Ilu ich jest? Wszyscy niedorobieni umysłowo zwolennicy członkostwa w UE i wszyscy niedorobieni zwolennicy sojuszu z USA i Izraelem. Policz sobie- to zwolennicy PiS i PO+N+SLD+Wiosna+Kukiz czyli cała scena polityczna w Polsce. Popierasz PiS?
Iw
Biedroń wy się sami w swoim środowisku wyspowiadajcie z grzechu pedofilii, bo i u was spore porządki przydałoby się zrobić. Wpierw wyjmijcie belkę ze swego oka, a potem będziecie wyjmować drzazgę z oka Kościoła. Bo ta belka to wam chyba mocno przesłania widzenie... i rozum.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY