Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
PONIEDZIAŁEK 15 LIPCA
Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
Imieniny obchodzą:
Atanazy, Dawid, Henryk
 

Partia Biedronia pokazuje lewackie oblicze: rozliczymy Kościół, ukarzemy homofobów

Data publikacji: 2019-03-24 08:00
Data aktualizacji: 2019-03-24 14:05:00
WIADOMOŚCI
fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Podczas konwencji partyjnej Wiosny jej lider, Robert Biedroń zapowiedział zmiany w prawie, które uderzają w małżeństwo. Brutalnie zaatakował też Kościół.  

 

Biedroń zapowiedział wprowadzenie ustawy o „równości małżeńskiej”, której celem ma być legalizacja homomałżeństw. Polityk zapewnił, że ustawa zostanie jeszcze w tym roku złożona do laski marszałkowskiej. Zdaniem Biedronia miałby to być pierwszy krok w planowanym pakiecie ustaw na rzecz „równości” osób LGBT+.

 

Do zapewnień Biedronia o wsparciu dla homoseksualistów i innych osób z zaburzeniami seksualnymi, dołączył się jego partner, Krzysztof Śmieszek. Ten zapewnił, że homofobia będzie karana. - Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom – powiedział.

 

Robert Biedroń brutalnie zaatakował też Kościół, przypominając mu grzech pedofilii. Zapowiedział rozliczanie Kościoła. – Przed karą nie może chronić zatem żaden immunitet, żadna partyjna legitymacja, ani żadna koloratka. Czas na rachunek sumienia – wskazywał polityk.

 

Nadszedł czas, abyśmy my, obywatele i obywatelki wyspowiadali Kościół z jego grzechów. Panie prezesie, wara od naszych dzieci, wara od naszych praw, wara od naszych wolności! – dodał.

 

Co dokładnie ma oznaczać rozliczanie Kościoła przez lewacką i ateistyczną partię Roberta Biedronia? Z pewnością nic dobrego. Szczególnie, że problem pedofilii w Kościele nierozerwalnie wiąże się z wyświęcaniem duchownych z zaburzeniami seksualnymi, w tym homoseksualistów. A tych Biedroń pragnie przecież „emancypować” poprzez nadawanie im przywilejów.

 

 

Źródło: dorzeczy.pl

ged

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Cokolwiek
Panie Biedroń, ile ma pan dzieci? Rodził pan, czy partner?
iskierka
Nadszedł czas aby obywatele dokonali SPOWIEDZI powszechnej , tych co obnoszą się publicznie z GRZECHAMI SODOMICZNYMI. WARA OD PRAW NORMALNYCH LUDZI. Czekamy na programy w tvinfo z ekspertami i naukowcami w temacie zaburzeń sex. i ich wpływie na na zaburzenia psychiczne. Postulat do Ministra Zdrowia :Ułatwić dostęp do lekarzy dla chorych z zaburzeniami sex. nich się leczą i zostaną objęci darmową opieką medyczną. Postulat do Ministra Wymiaru Sprawiedliwości i Rzecznika Praw Dziecka : O objęcie nadzorem związków partnerskich, o których wiadomo że są jednopłciowe a posiadają DZIECI - gdzie istnieje prawdopodobieństwo nadużyć i krzywdy dzieci. Bierzmy przykład od Norwegów przy zachowaniu Praw Bożych. Eurokraci mają swój niebezpieczny dla porządku społecznego Model równego traktowania a Normalni Polacy mają Boży naturalny Model równego traktowania.
Obywatel
Módlmy się o nawrócenie grzeszników: "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą..."
Konfederacja
@Maria: Ilu ich jest? Wszyscy niedorobieni umysłowo zwolennicy członkostwa w UE i wszyscy niedorobieni zwolennicy sojuszu z USA i Izraelem. Policz sobie- to zwolennicy PiS i PO+N+SLD+Wiosna+Kukiz czyli cała scena polityczna w Polsce. Popierasz PiS?
Iw
Biedroń wy się sami w swoim środowisku wyspowiadajcie z grzechu pedofilii, bo i u was spore porządki przydałoby się zrobić. Wpierw wyjmijcie belkę ze swego oka, a potem będziecie wyjmować drzazgę z oka Kościoła. Bo ta belka to wam chyba mocno przesłania widzenie... i rozum.
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY