Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
WTOREK 31 MARCA
Św. Balbiny, męczennicy
Św. Beniamina, męczennika
Św. Balbiny, męczennicy
Św. Beniamina, męczennika
Imieniny obchodzą:
Gwidon, Kornelia
 

Pedofilię można zatrzymać. Trwa zbiórka podpisów pod projektem obywatelskiej ustawy

Data publikacji: 2019-04-24 08:01
Data aktualizacji: 2019-04-24 14:34:00
WIADOMOŚCI
Fot. Pixabay

Po zarejestrowaniu przez Marszałka Sejmu RP Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” ruszyła zbiórka podpisów. By Sejm zajął się projektem, musi zyskać on poparcie przynajmniej 100 tys. osób. Sprawa jest paląca, bo przez samorządy do Polski wlewa się fala deprawacji, która uderza w dzieci. Jest jeszcze czas, by ją powstrzymać.

 

Proponowane przepisy zakładają m.in. zmiany w Kodeksie karnym oraz wprowadzają zakaz propagowania m.in. w szkołach, mediach i służbie zdrowia zgodnej ze standardami WHO edukacji seksualnej dotyczącej osób małoletnich. Inicjatywa obywatelska jest odpowiedzią na podpisanie przez prezydenta Warszawy tzw. „Deklaracji LGBT+”.

 

Komitet ma trzy miesiące na zebranie kompletu podpisów. W zbiórkę włączyły się m.in. wolontariusze Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza, Stowarzyszenia „Odpowiedzialny Gdańsk”, Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci oraz Fundacji Pro-Prawo do życia. Nie omijajmy ich, poprzyjmy projekt. Chrońmy dzieci. Powiedzmy „Stop pedofilii”.

 

Zanim jednak proponowane zapisy zostaną przyjęte, warto zachować czujność i nie dopuszczać seksedukatów do szkół. Jak poradzić sobie z zagrożeniem? Jak go rozpoznać? O tym wszystkim traktuje specjalnie przygotowany poradnik dostępny na stronie stoppedofilii.pl/poradnik/.

 

 

Zachęcamy także do lektury materiałów PCh24.pl, które przybliżają problem seksualizacji dzieci oraz założenia projektu „Stop pedofilii”.

 

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Stop pedofilii zarejestrowany. Jest decyzja marszałka Sejmu
Marszałek Sejmu potwierdził przyjęcie zawiadomienia o utworzeniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”. Oznacza to, że Komitet, którego celem jest zmiana zapisów ustawy Kodeks karny, tak by lepiej chroniły dzieci, został zarejestrowany.

 

Jak powstrzymać pedofila? Kulisy akcji w obronie dzieci

Fundacja Pro-Prawo do Życia wydała poradnik „Jak powstrzymać pedofila?”. O co chodzi w tej akcji? Odpowiada Mariusz Dzierżawski: To część ogólnopolskiej kampanii „Stop Pedofilii”. Od kilku lat spływają do nas sygnały od rodziców i nauczycieli, zaniepokojonych zajęciami szkolnymi, podczas których dochodzi do oswajania dzieci z patologiami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem. Ten proceder trwa od dawna, gdyż tzw. „edukatorzy” seksualni wchodzą do kolejnych szkół na terenie całej Polski. Za pomocą naszego poradnika pomagamy rodzicom i nauczycielom rozpoznać tych ludzi, aby mogli zablokować im dostęp do dzieci.

 

Czy pedofilia będzie modna?

Nie ma zgody na propagowanie pedofilii – z tym zgodzi się zarówno prawica, jak i lewica… Czy aby na pewno? Jeszcze w latach 90. seks dorosłych z dziećmi, zwłaszcza mężczyzn z chłopcami, uchodził za rzecz niegroźną i wręcz modną. Ta propaganda może wrócić. Dramatycznym dowodem są standardy WHO, które miałyby stać się teraz podstawą edukacji seksualnej w Warszawie.

 

Pedofilia – zatruty owoc rewolucji obyczajowej

Temat pedofilii w Kościele chętnie poruszają media liberalne. Jednak nie wahał się do niego odnieść także katolicki kapłan i naukowiec zarazem. Ksiądz dr hab. Andrzej Kobyliński na łamach pisma „Studia Bobolanum” nie ukrywa prawdy i nie stara się jej koloryzować: w belgijskim Kościele dochodziło do kolosalnych nadużyć. Wbrew liberalnej narracji podkreśla jednak, że stanowiło to skutek zachłyśnięcia się przez katolików w tym kraju neomarksistowskimi ideami wyzwolenia seksualnego. Pedofilia to, według definicji przytoczonej przez księdza Kobylińskiego, trwałe i powtarzalne zainteresowanie seksualne dorosłych dziećmi (pedofilia sensu stricto) lub dojrzewającymi chłopcami (pedoefebofilia). W swoim artykule „Pedofilia w Belgii: rewolucja seksualna, sekularyzacja i nowa moralność” ksiądz Kobyliński skupia się na jego rozwoju właśnie w tym kraju.


Oprac. MA

 

 
 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Aga
Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę.
Unda
Kpicie? To właśnie EDUKACJA SEKSUALNA wg wytycznych WHO m.in. nauka o tym, czym jest zły dotyk i gdzie szukać pomocy CHRONI dzieciaki przed pedofilią. Ten Wasz projekt to projekt "Jak pozbawić dzieci ochrony i ułatwić pedofilom realizowanie ich chorych popędów"!
Emi
Ale jak to ma uchronić dzieci? Leczy zaburzenie pedofilne albo sprawia że hetero nie zaczynają widzieć dziecka jako obiektu zastępczego?
Asia
@Izydor Oracz Jak wychowawca klasy ma sprawdzić, czy uczniowie i uczennice się masturbują?
Jola
Oczywiście, że trzeba zatrzymać pedofilię , bardzo ale to bardzo surowo karać,za popełniony juz czyn,obcinać to i owo. Popieram .
POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY