Przeglądasz wersję mobilną portalu. Chcesz wrócić do desktopowej? Kliknij tutaj
DZISIAJ JEST
SOBOTA 16 STYCZNIA
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
Imieniny obchodzą:
Marceli, Włodzimierz
 

Perły polskiego katolicyzmu: Kalwaria Pacławska [VIDEO]

Data publikacji: 2020-08-01 07:00
Data aktualizacji: 2020-08-05 11:40:00

„Prawda, dobro i piękno” – tą dewizą kierują się dziennikarze i publicyści portalu PCh24.pl oraz telewizji PCh24 TV. Codziennie relacjonujemy i omawiamy dla Państwa najważniejsze informacje z życia Kościoła katolickiego, Polski i świata. Nieustannie tworzymy nowe projekty mające na celu przebudzenie ludzkich sumień i pokazanie, że walka o Boży Porządek, obrona tradycji i rodziny, to jedyna droga do przywrócenia normalności pozbawionej wszelkiej maści lewicowo-liberalnych ideologii. Wszystko to robimy z myślą o Państwu i dla Państwa.

Każdego dnia nasi dziennikarze obnażają kłamstwa, jakie próbują wmówić nam rewolucjoniści oraz promotorzy „nowego, wspaniałego świata”. Nasi operatorzy w ciągu roku przemierzają tysiące kilometrów, aby przygotować dla Państwa reportaże z frontu wojny cywilizacyjnej, która nieustannie się zaostrza. Nasze krakowskie studio regularnie gości najwybitniejszych ekspertów, historyków, działaczy społecznych, publicystów oraz kapłanów, którzy nie boją się mówić prawdy.

 

Przez ostatnich kilkanaście miesięcy przygotowaliśmy dla Państwa wiele filmów dokumentalnych. „Mięsożerca. Wróg numer jeden” opowiadający o nowej eko-wege-religii już na etapie produkcji wywołał poruszenie graniczące z paniką w lewicowych mediach, które za wszelką cenę próbowały zdyskredytować jego twórców i bagatelizować przedstawione w nim zagrożenia.

 

Dokument „Ich prawdziwe cele”, w którym przedstawiono historię ewolucję ruchu LGBT został zablokowany i usunięty z serwisu YouTube. Do dzisiaj nie uzyskaliśmy odpowiedzi od internetowego giganta na jakiej podstawie podjęto tę decyzję.

 

„Fatima. Orędzie wciąż aktualne”, „Rewolucja totalnej wolności”, „Śmierć Wandei. Ludobójstwo dumą Francji” - nieustannie biją rekordy popularności, a podczas ich publicznych pokazów sale kinowe są wypełnione do ostatniego miejsca.

 

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy pracę nad wyjątkowym i ważnym projektem – serią „Perły polskiego katolicyzmu”, w której prezentujemy Państwu wspaniałe dziedzictwo polskiej architektury sakralnej.


Dotychczas mogli Państwo podziwiać piękno opactwa Benedyktynów w Tyńcu, sanktuarium pasyjno-maryjne oo. bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej, klasztor karmelitów bosych w Czernej i opactwa Cystersów w Mogile.

Takich cudownych miejsc są w Polsce są setki i zrobimy co w naszej mocy, aby za naszym pośrednictwem mogli Państwo odbyć do nich wirtualną podróż oraz posiąść wszystkie najważniejsze informacje na ich temat. Jest to jednak niezwykle trudne zadanie.

Aby dotrzeć do niektórych pereł polskiego katolicyzmu musimy przemierzyć setki kilometrów. Nagrania, rozmowy z kapłanami, montaż i wiele innych czynności, dzięki którym nasze materiały są najwyższej jakości, pochłaniają mnóstwo czasu i energii. Właśnie dlatego pragniemy gorąco zachęcić Państwa do wsparcia naszej pracy.

 

Nasze media utrzymują się wyłącznie z dobrowolnych datków naszych Czytelników i Przyjaciół. Nie stoją za nami wielkie koncerny medialne, ani żadni politycy. To dzięki ludziom dobrej woli jesteśmy niezależni i nie musimy oglądać się na poprawność polityczną, ani na to, która partia jest aktualnie u władzy, aby starać się uzyskać od niej odpowiednie apanaże.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi odcinkami serii „Perły polskiego katolicyzmu” i wsparcia dobrowolnym datkiem bądź modlitwą naszej pracy, która zaowocuje kolejnymi materiałami. Wspólnymi siłami zachowajmy w pamięci nasze chrześcijańskie dziedzictwo.

 

Zespół PCh24.pl

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 
Wyklęty
Niech Wam Bóg błogosławi I wszystkim którzy Go kochają I kochają prawdę. A tym nielicznym którzy tu w koszerny sposób robią krecią robotę niech Bóg da przejrzenie I powrót do prawdy I dobra.
Marcin
Dla mnie to drugi koniec Polski ale kiedyś chętnie z miejscowymi franciszkanami bym pojechał.
ula
Bylam w 2018r piękne Sanktuarium droga kryzowa Pana Jezusa na wzór Jerozolimy jednak sama miejscowość jak z końca lat 1950.panstwo nasze koniecznie powinno coś zrobic dla miejscowosci wschodnich Polski tu czuje sie wczesną komune współczuć mozna tym mieszkancom bo żywot tu jest ciężki.